Bu Meyveli Tatlı Testi İnsanların Seni Neden Sevmediğini Söylüyor!

Yemek Testleri
283PAYLAŞIM

Çöz ve öğren!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Elmalı Turta?

4. Muzlu Magnolia?

5. Çilekli Paris Breast?

6. Çilekli Tart?

7. Meyveli Pasta?

8. Meyveli Waffle?

9. Orman Meyveli Dondurma?

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar!

Eğer sevilmediğini düşünüyorsan bu kesinlikle dürüst ve dobra olduğun için. İnsanlara yaranmak gibi çıkarcı amaçların yok bu hayatta. Bu yüzden de her zaman aklından geçen ne varsa pat pat söylüyorsun. Hiç kimseden çekinmiyorsun. Bu da birçok insanı mutsuz ediyor tabii. Sana içten içe kin duymaya başlıyorlar. Çünkü sen onların istediği gibi bir insan olmuyorsun, kendi istediğin gibi birisin. Bu yönünü gerçekten çok takdir ediyoruz. Günümüzde, dürüstlük kavramından çok uzak yaşıyor artık herkes. Kendilerini bir yalana inandırıyorlar ve buna da mutluluk diyorlar.

Güçlüsün ve kıskanılıyorsun!

Sevilmemenin nedeni gayet açık değil mi? İnsanlar seni çok kıskanıyorlar. Senin gibi olamadıkları için de senden nefret ediyorlarmış gibi davranıyorlar. Senin kendini değersiz hissetmeni istiyorlar çünkü. Tabii sen zaten bunun yeterince farkındasın. O yüzden bu konuya çok da aldırış etmiyorsun. Ayrıca sırf seni üzmek için bu kadar uğraşan insanların yalan sevgisini de ihtiyacın yok. Etrafında zaten çok güvendiğin, seni seven insanlar var. Fakat büyük bir çoğunluk da bunun tam tersi. Zaman zaman bu durum canını sıkıyor ama sonra onların senin hayatında bir yeri olmadığını hatırlıyorsun. Bize sorarsan da düşünmeye, canını sıkmaya hiç değmez :)

Herkese hak ettiği gibi davranıyorsun!

Evet yanlış anlamadın insanlara göre senin suçun bu... Sen kimseye eyvallahı olmayan, herkese de hak ettiği muameleyi yapan birisin. Sırf konumundan, vasfından dolayı birine kaba tabirle yalakalık yapmıyorsun. O kişinin kalbi önemli çünkü senin için. Eğer iyi bir insan değilse kim olursa olsun ona hak ettiği karşılığı veriyorsun. Senin gibi çıkar kaygısı yaşamayan insanlardan o kadar az kaldı ki... Umarız bu özelliğini hiç kaybetmezsin. Bırak ne derlerse desinler, böyle düşünen insanların sevgisine de ihtiyacın yok zaten. Etrafında ne olursa olsun arkanda duracak o kadar çok arkadaşın var ki...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
irem-yazgeldi

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar! Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar! Eğer sevilmediğini düşünüyorsan bu kesinlikle dürüst ve dobra olduğun için. İnsanlara yaranmak gibi çıkarcı amaçların yok bu hayatta. Bu yüzden de her zaman aklından geçen ne varsa pat pat söylüyorsun. Hiç kimseden çekinmiyorsun. Bu da birçok insanı mutsuz ediyor tabii. Sana içten içe kin duymaya başlıyorlar. Çünkü sen onların istediği gibi bir insan olmuyorsun, kendi istediğin gibi birisin. Bu yönünü gerçekten çok takdir ediyoruz. Günümüzde, dürüstlük kavramından çok uzak yaşıyor artık herkes. Kendilerini bir yalana inandırıyorlar ve buna da mutluluk diyorlar.

ammar-sonmez

hayır arkadaşım yok arkadaşlarım beni kullanıyor

handsomekrisie

Ben 10. köye gitcem Adios Dostlar

Gizli Kullanıcı

Herkese hak ettiği gibi davranıyorsun! Evet yanlış anlamadın insanlara göre senin suçun bu... Sen kimseye eyvallahı olmayan, herkese de hak ettiği muameleyi yapan birisin. Sırf konumundan, vasfından dolayı birine kaba tabirle yalakalık yapmıyorsun. O kişinin kalbi önemli çünkü senin için. Eğer iyi bir insan değilse kim olursa olsun ona hak ettiği karşılığı veriyorsun. Senin gibi çıkar kaygısı yaşamayan insanlardan o kadar az kaldı ki... Umarız bu özelliğini hiç kaybetmezsin. Bırak ne derlerse desinler, böyle düşünen insanların sevgisine de ihtiyacın yok zaten. Etrafında ne olursa olsun arkanda duracak o kadar çok arkadaşın var ki...yes of course👍

serkan-ege-cakin

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar!

Görüş Bildir