Bu 7 Soruda Aşk Uğruna Neler Yapabileceğini Söylüyoruz!

İlişki Testleri
166PAYLAŞIM

Aşk uğruna kendini feda edenlerden misin?

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Söyle bakalım, bunlardan hangisi daha kabul edilebilir?

4. Peki aşık olduğun zaman itiraf eden kişi ilk sen mi olursun?

Evet, neden söylemeyeyim ki?
Hayır, karşı taraftan bir adım beklerim.

5. Daha önce ayrılık acısı çektiğin oldu mu?

6. Bu kelimelerden hangisi senin aşk hayatını anlatıyor?

7. Ve son olarak, aşk için söylenmiş bu sözlerden birini seç bakalım.

Aşk; insana vakar, ağırbaşlılık, hatta güzellik verir.
Aşk ile sevgi, hakkın yönünü değiştirirler.
Aşk yaşamdır deriz, ancak umutsuz, inançsız aşk, ölümden beterdir.
Pek çok kişi, aşktan söz edildiğini işitmeselerdi onun ne olduğunu hiç bilmeyeceklerdi.

Sen aşkın uğruna kendinden vazgeçersin!

Çünkü aşk duygusunun ne kadar özel ve değerli olduğunun farkındasın. Onu bir kere bulunca, elinden geleni yapmalı ve yaşatmalısın. O yüzden kendinden fazlasıyla fedakarlık gösterip, karşındaki insanın mutluluğunu düşünürsün. Onun mutluluğu, senin için her şeyden çok daha önemli. Gerektiğinde sen kendi mutluluğundan vazgeçip, sırf o istiyor diye hayatından ödün verirsin. Her şeyi karşına alır, onun için savaş verirsin. Çünkü aşkın böyle bir şey olduğunu düşünürsün. Karşındaki insan senden ayrılsa bile senin gibi birini bir daha bulamayacağını çok iyi bilir. O yüzden sana kıymet vereni bulduğun zaman, yapamayacağın hiçbir şey yoktur.

Sen aşkın uğruna dağları delersin!

Sevdiğin insanın senin aşkını hissetmesi için elinden geleni yaparsın. Eğer gerçekten ama gerçekten seviyorsan, onun için tüm engelleri aşmayı başarırsın. Çünkü aşkın böyle bir şey olduğunu düşünüyorsun. Arada büyük bir sorun da olsa, onu bir şekilde aşıp birlikte olmayı başarırsın. Tıpkı aşkı uğruna dağları delen Ferhat gibi. Bu zamanda böyle aşklar olmasa da, sen aşkın olduğuna inanarak yaşıyorsun. Ve bir gün o aşkı bulduğunda sıkı sıkı sarılacağını da çok iyi biliyorsun. Önceden yaşadığın aşklarda da hep fedakarlık gösteren, karşı tarafın ne istediğine önem veren sen olurdun. Ve sonrasında üzülen kişi de sen oldun. Ama umudunu yitirmedin ve hayatının aşkını bulacağına inanıyorsun. İşte o an geldiğinde yapamayacağın hiçbir şey yok.

Sen aşkın uğruna ondan bile vazgeçersin!

Sen aşkın için bırak kendinden vazgeçmeyi sevdiğin insandan bile vazgeçersin. Eğer ortada onu üzecek bir durum varsa, onun üzülmesine dayanamaz kendi mutluluğundan vazgeçersin. Çünkü mutlu olamadıktan sonra bu aşkın yaşanmasının hiçbir anlamı olmadığını düşünürsün. He peşinden gidersin, zorlarsın fakat hala bir umut yoksa bunu yaparsın. Çünkü aşk yaşanıldığı zaman dünyanın en güzel şeyidir. Yaşayamadığı zaman karşı taraf için de senin için de kabus olabilir. O yüzden aşkının peşinden gidersin ama vazgeçmesini de çok iyi bilirsin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ilkim-altinten

Aşk uğuruna kendimi feda edermişim... Aslında bu çok doğru!

Gizli Kullanıcı

Sen aşkın uğruna kendinden vazgeçersin! Çünkü aşk duygusunun ne kadar özel ve değerli olduğunun farkındasın. Onu bir kere bulunca, elinden geleni yapmalı ve yaşatmalısın. O yüzden kendinden fazlasıyla fedakarlık gösterip, karşındaki insanın mutluluğunu düşünürsün. Onun mutluluğu, senin için her şeyden çok daha önemli. Gerektiğinde sen kendi mutluluğundan vazgeçip, sırf o istiyor diye hayatından ödün verirsin. Her şeyi karşına alır, onun için savaş verirsin. Çünkü aşkın böyle bir şey olduğunu düşünürsün. Karşındaki insan senden ayrılsa bile senin gibi birini bir daha bulamayacağını çok iyi bilir. O yüzden sana kıymet vereni bulduğun zaman, yapamayacağın hiçbir şey yoktur.işte bu yüzden aşkla işim olmaz artık.sktiret boşver,boş işler..gereksiz.çünkü öyle biri yok..

papatyadolukadeh

hiç bi aşkın gerçeklik payına veya masumiyetine inanmıyorum vardır karşı tarafların bi çıkarı

tanidikgelenyabanci

hiçte bişe yapmam. hem aşk mı kaldı aq. aşk karın doyurmuyor, etraf kültürsüz kültürsüz yaratıklarla dolu. onlarda sevişiyor ürüyorlar. aşk bişe yaramıyor yani

_kprnibrhim

kendimizden vazgectik de ne oldu alttaki teste cihan mürtezaoğlunun şarkısını dinlerken bulduk kendimizi

Görüş Bildir