Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bize Aşkını Anlat, Sana Mesaj Atıp Atmaman Gerektiğini Söyleyelim

299PAYLAŞIM

Mesaj mı atmak istiyorsun? Testi çözmeden olmaz.

1. Önce cinsiyetinle başlayalım...

Kadın
Erkek
Ne önemi var?

2. Öncelikle ilişkinizin süresini öğrenelim.

Uzun süredir birlikteyiz.
Henüz yeni başladık.
Biz ayrıldık diyemedim.
Biz hiç sevgili olmadık da diyemedim.

3. Şu an seni düşünüyor mudur sence?

Bence kesin bana aşık.
Düşünüyordur ama bana çok sinirli.
Düşünmüyor çünkü beni sevmiyor.
Beni henüz tanımıyor.

4. Kahveni nasıl seversin?

Sütlü
Sütsüz

5. En son ne zaman konuştunuz?

1 saat önce.
3 gün önce iyi olduğunu söylemişti.
1 aydan fazla oldu sesini duymayalı.
Bende numarası olduğunu bile bilmiyor.

6. Aşkına "Seni seviyorum" desen sence ne cevap verir?

Ben de seni seviyorum.
Aramıza giren soğukluk artık ilişkimizin bittiğini gösterdi.
Seni sevmiyorum diyorum, rahat bırak beni!
Sen kimsin ya?

7. Patatesin kalorisi konusunda ne düşünüyorsun?

Kesinlikle kaldırılmasından yanayım, mücadelesini sürdüreceğim!
Kalorisiyle bir problemim yok. Patatesin kalorisi mi var ya?

8. Seni aldattığını düşünüyor musun?

O beni aldatmaz.
Aldatabilir, her insan aldatır.
Aldattı, beni çok üzdü çok...
Evet aldatıyor. Kesin sevgilisi var. :(

9. Senin için aşk nedir?

Gurur
Şehvet
Tutku
Hiçbiri

Kesinlikle mesaj atma!

Sen zaten ömründen ömür vermişsin, yetmez mi? Biraz o koşsun peşinden. Tamam aşkta gurur vardır, senin gurur fazla gelmiş sanki. Senin yerinde olsam biraz rahat bırakırım. Dönerse senindir, dönmezse hiç senin olmamıştır. Hem dışarıda kimse mi yok? Seni beğenen ve seninle görüşmeye can atan birçok kişi var. Neden onlara şans vermiyorsun? Ne buluyorsun onda, anlamıyoruz. Neyse, yine bizden söylemesi, mesaj atmamalısın. Sonunda yine kaybeden sen olacaksın gibi duruyor. Sanki onu geçen gün başkasıyla görmüşler. Bizden söylemesi...

Sabreden derviş, muradına ermiş!

Seninle mutlu hayatı olacak ama kendini rahat bırakmıyor. Bence mutlu olunacak türden bir sevgin var. O da seni arada düşünüyor, biraz daha zamana ihtiyacın var. Bekle, ondan sinyali alınca koşarsın! Diyorsun ki 'Bekledikçe bileylenen yürek!' beklemekte herkes için fayda var. Senin farkında olan biri için çok fazla can atıyormuş gibi gözükmen onun kaçmasına sebep olabilir. Bir kez daha düşün ve beklemenin en doğrusu olduğunu sen de anla. Dediğimiz gibi sabreden derviş, muradına ermiş! Sizin de mutluluğunuza çok az kaldı.

Bırak o mesaj atsın!

Ne istiyorsun, seni sevmesini mi? Bırak seni fark etsin. Kendini göster tabii ama cool ol. Eminim önünde sonunda mesaj atacaktır. Hem geçen gün bakıştınız, hepimiz gördük! Bekle ve gör. Az bir zaman kaldı sana yazmasına. "Bana bakıyor mu?" diye can atmayı bırak. Zaten kendisi ortama girince ortamı radarından geçiriyor. Radarına takılmışsın, yeşil sinyaller veriyorsun. Bırak o sinyallerden seni bulsun. Cool olmakta fayda var. Böyle tipler için kaçan kovalanır modu işliyor. Severler bunlar anacım, illa kaçacak ben peşinden koşayım. Böyle daha değerli olacaksın gözünde. Seni sordurmuş geçen diye duyduk? Sen bekle güzel insan sen bekle...

Hadi ne duruyorsun? Mesaj at hemen!

Senden mesaj beklediğine eminiz! Bence adım atmanın tam zamanı. Senden epey hoşlanıyor, sen de bunu hissettin. Buluşma ayarlamaya çalış. En kötü "Naber?" yazarsın, kimseye bir zararı dokunmaz. Hadi git ve hayatının aşkının kollarına koş! Resmen kalbinin yarısını bulmuşsun. Biraz çekiniyor gibi en başlarda fakat flört dönemine girmişsiniz bile. Flört dönemini uzun tut. Tatlı tatlı mesajlaş, bunu seviyor belli ki. Hem o habire sana mesaj atmasın, yeterince senin için uğraşıyor, daha ne istiyorsun? Onu kahve içmeye çağırmaktan daha öte ne olabilir ki? Ya da ona bir akşam yemek hazırla ve kalbine giden yolun yemek borusundan geçmesini sağla. Hadi şimdi "Selam" yazmanın tam zamanı, o da senden mesaj gelince mutlu oluyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burcuokutann

onda engelliyim atamıyorum

begumdebegum

ne saçma test...

badcboy54

hmmm :D . Seninle mutlu hayatı olacak ama kendini rahat bırakmıyor. Bence mutlu olunacak türden bir sevgin var. O da seni arada düşünüyor, biraz daha zamana ihtiyacın var. Bekle, ondan sinyali alınca koşarsın! Diyorsun ki 'Bekledikçe bileylenen yürek!' beklemekte herkes için fayda var. Senin farkında olan biri için çok fazla can atıyormuş gibi gözükmen onun kaçmasına sebep olabilir. Bir kez daha düşün ve beklemenin en doğrusu olduğunu sen de anla. Dediğimiz gibi sabreden derviş, muradına ermiş! Sizin de mutluluğunuza çok az kaldı.

layd

Sabreden derviş, muradına ermiş! sonra da çatlayıp ölmüş. :((

gizembuyukb

her insan aldatır ne ya gerçekten böyle düşünen var mı

Görüş Bildir