Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hanginiz Daha Çok Seviyor? Sen mi Sevgilin mi?

2bPAYLAŞIM

Eminiz ki bunu hepiniz merak ediyorsunuzdur! Bazen sevdiği kadar sevilmediğini düşünüp içi içini yer insanın bazen de sevildiği kadar sevmediğini düşününce kendini kötü hisseder. Gelin bu muammayı çözelim, kim kimi daha çok seviyor size söyleyelim, ne dersiniz?

1. Haydi başlıyoruz! Bunlardan hangisi senin için ilişkideki "tutku" kavramına karşılık gelebilir?

2. Peki sevgiline onun için ne anlam ifade ettiğini sorsak, bunlardan hangisini seçer ya da seçmesi gerekir sence?

3. Sen onu tarif eden bir renk demeti seçsen peki?

4. Bize ilk bakışta bu fotoğrafta ne gördüğünü söyleyebilir misin?

5. Bir ilişkide karşılıklı aşkı bu görsellerden biri ile ifade etmeni istesek seçimin hangisi olur?

6. Sevgilin ile ilgili "En sevdiği...." sorularından kaçına doğru cevap verebilirsin?

7. Bu çiftlerden en beğendiğin hangisi bize söyle ve sonucu görelim bakalım?

Sen Daha Çok Seviyorsun!

Üzgünüz mü dememiz lazım tebrikler mi bilmiyoruz ama daha çok seven taraf sensin gibi görünüyor. Bu kimisi için sevindirici kimisi içinse üzücü olabilir tabii ama görünen o ki bu ilişkinin daha bağlı ve aşık tarafı sensin. Sen bu ilişkinin üzerine daha fazla titriyorsun. Bu partnerinin seni az sevdiği anlamına gelmiyor elbette. O da seni çok seviyor olabilir ama arada bir nüans var. O ibrede tam olarak seni gösteriyor. Duygusal ve sahiplenen birisin, bir şeye gönül koydun mu sonuna kadar gidiyorsun. Senin için sahip oldukların her şeyini vermen gereken vazgeçilmezlerin demek.

O Daha Çok Seviyor?

Tebrikler mi üzgünüz mü diyelim karar senin. Ancak şunu diyebiliriz ki bu ilişkide daha fazla seven taraf sen değilsin, partnerin. Sen de onu seviyorsundur illa ki ama o bir adım daha önde gibi. Sen biraz daha özgür ruhlu, daha şıpsevdi, biraz maymun iştahlı gibisin sanki. Bu ilişkinin onsuz yaşayamayacak tarafı o, sen ise sevilmekten hoşlanan ve bu sayede ruhu okşanan tarafısın. Bu sebeple kendini kötü hissediyor musun bilmiyoruz ama sen el üstünde tutulan, kaybedilmekten korkan kişisin. Partnerin sensiz bir hayat düşünemiyor!

İkiniz de Eşit Seviyorsunuz?

Herhalde olabilecek en iyi sonuç! İkiniz de birbirinize eşite sayılabilecek düzeyde seviyorsunuz. Birinizi diğerinizin önüne koyamadık. İkiniz de bu ilişkiyi sahiplenmiş gibi görünüyorsunuz. Uzun ve mutlu bir ilişkinin anahtarını bulmuş gibisiniz. Bunu yakalamak herkese nasip olmaz. Bu konuda kafanıza takacak bir şey yok, seviyor ve seviliyorsunuz. Diğer eşinizi bulmuş ve ortak bir hayatı paylaşacak o mühim dengeyi tutturmuşsunuz. Bize de sizi tebrik etmek düşüyor ancak!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasar-yigit-celik

Sen Daha Çok Seviyorsun!

miray-kibar

sevgilim yok ama seven tarafın ben olduğu bir gerçek😄

omer-demirhan

sevgilim olmamasına rağmen, bu testi neden çözdüm ki ben :( not: o daha çok seviyomuş. bari o kim onu söyle

isaidnothing

Cok sukur yine sap kaldik.

sunflower

İkiniz de Eşit Seviyorsunuz? Herhalde olabilecek en iyi sonuç! İkiniz de birbirinize eşite sayılabilecek düzeyde seviyorsunuz. Birinizi diğerinizin önüne koyamadık. İkiniz de bu ilişkiyi sahiplenmiş gibi görünüyorsunuz. Uzun ve mutlu bir ilişkinin anahtarını bulmuş gibisiniz. Bunu yakalamak herkese nasip olmaz. Bu konuda kafanıza takacak bir şey yok, seviyor ve seviliyorsunuz. Diğer eşinizi bulmuş ve ortak bir hayatı paylaşacak o mühim dengeyi tutturmuşsunuz. Bize de sizi tebrik etmek düşüyor ancak!

Görüş Bildir