Bir Zamanlar Evli Olduklarını Unuttuğumuz, Bazısından da Hiç Haberdar Olmadığımız Ünlü İsimler

417PAYLAŞIM

Bunlar ne ara evlenmiş ne ara boşanmış ya? Çoğundan hiç haberim yoktu!

1. Aslı Enver - Birkan Sokullu

Çok yakıştırılan çiftimiz 2012 yılında evlenmiş, 2015 yılında da boşanmışlardı. Hayat işte...

2. Olgun Şimşek - Şebnem Sönmez

Bir Demet Tiyatro zamanında birlikte izlediğimiz çiftin evli olduğunu çoğumuz bilmiyorduk. 1996 yılında evlendiler, 2000 yılında boşandılar.

3. Şevket Çoruh - Günay Karacaoğlu

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde öğrenciyken tanışan çift 1993 yılında evlenip 2004 yılında boşandı. İkilinin Gülenay isminde güzeller güzeli bir genç kızları var.

4. Vildan Atasever - İsmail Hacıoğlu

2010 - 2015 yılları arasında evli kaldılar. Hatta İsmail Hacıoğlu koluna "Vildan" yazan bir dövme yaptırmıştı.; boşanınca dövmeyi sildirdi.

5. Yeşim Salkım - İlker İnanoğlu

2006 - 2007 yıllarında evli olan çiftin ayrılma sebebinin manken Güzide Duran olduğu iddia edildi. Gazetelerin iddiasına göre İlker Bey nereye gitse Güzide Hanım da gidiyormuş ve bu durum çiftin arasının bozulmasına sebep olmuş.

6. Ahmet Tatlı - Ceylan

İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı, şarkıcı Ceylan'la 2000 yılında evlenip 2002 yılında boşandı. Nedendir bilinmez, İbo bu evliliği hiç ama hiç istemedi. Çift boşandıktan sonra da görüşmeye başlamıştı ki İbrahim Tatlıses bu ilişkiye set çekiverdi.

7. Pamela Spence - Burak Sergen

Pamela 19 yaşındayken Burak Sergen'le evlenmiş ve kısa sürede boşanmışlar. Bu da magazin dünyasında az bilinen evliliklerden biridir.

8. Alican Yücesoy - Melisa Sözen

2013 yılında Roma'da evlenen çiftimizin evliliği sadece 5 ay sürdü. İddialara göre Alican Yücesoy, evliliğin bitme sebebi olarak Melisa Sözen'in kıskançlığını öne sürdü.

9. Ozan Orhon - Ebru Şallı

1997 yılında başlayan evlilik 1998 yılında son buldu. Pek tatlı boşandıkları söylenemez zira Ebru Şallı eski eşi için "Hormonlu Banderas" benzetmesinde bulunmuştu.

10. Özge Borak - Bülent Şakrak

2006 - 2010 yıllarında evli kalan çiftin boşanma sebebinin Ata Demirer olduğu iddia edilmişti. Hatırlarsanız her iki oyuncu da filmin ilk serisinde yer alıyor.

11. Serap Paköz - Sümer Ezgü

1987 yılında evlenen çift 2000 yılında boşandı. Boşandıktan sonra Sümer Ezgü, Serap Hanım'ın soyadını kullanmasına izin vermeyerek dava açtı ve bu davayı kazandı.

12. Murat Yıldırım - Burçin Terzioğlu

Yakışıklı adam, güzel kız evliliğinin en net örneklerinden olan bu ilişki 6 yıl sürdü. Boşanma sebebi olarak da çiftin dünya görüşündeki farklılıklar öne sürüldü.

13. Yavuz Bingöl - Öykü Gürman

2015 yılında evlenen çift 2017 boşandı. Boşanma sebebinin Yavuz Bingöl'ün eşi yerine arkadaşlarıyla vakit geçirmesi ve eviyle ilgilenmemesi olduğu iddia edildi.

14. Melek Baykal - Zafer Ergin

1975 yılında evlenen çift 4 yıl sonra boşandı. Melek Baykal çocuk istemiş ama Zafer Ergin istememiş, evliliği de yürütemeyince ayrılmışlar. Şu an çok iyi dostlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
-naz

#11 bu çok şerefsizce bir hareket bence ya, oysaki bu kadın çocuğu için o soyadını kullanmaya devam ediyordu...Çocuğunun annesine soyadı için dava açmak 🤭

the-architect

Aslı Enver ve Birkan Sokullu??? Vay amk neler dönmüş Serhat ya...

Gizli Kullanıcı

Ben de istemem çocuk. Çocuk = 20 yıl süren kabus.

ggilaysagmail.com

20 mi? Ömür boyu...

Gizli Kullanıcı

Yani asgari olarak dedim kendi ayaklarının üzerinde duruncaya kadar 20 yıl geçiyor. Sonra başka dertler başlıyor tabi. Ben 18'den sonra evde tutmazdım zaten de 2 yıl da avans verdim işte :d

kanatsiz-balik

niye?! senin ailen seni 18 inde sokağa mı attı? sizin gibilerin çocuğunun olmaması gerek zaten.

the-architect

Beni attılar valla. 20 bile değil, 17.

Gizli Kullanıcı

Attı derken? :D Bizim gibiler derken? :D

kanatsiz-balik

sen anladın da yine de anlatayım sizin gibiler=evladı sadece yük olarak görenler. attı= bakmayı kesti , hiç bir şekilde yardımda bulunmadı

Gizli Kullanıcı

Hee doğru bulunmadı. Yardıma ihtiyacım olmayacak bir duruma getirdi ondan sonra Hindistan'dan başladım gezmeye :D Sen niye tetiklendin ki :D Koca insana anne babası bakar mı ya ahahaha

renginibelliet

ünlülerde boşanma oranı %90 falan galiba

ordekkac

#5 Değerli editör sence o fotoğraf 2016 da çekilmiş gibi mi?

kanatsiz-balik

2006 yazmış

ordekkac

Değiştirmiş demek ki...

Görüş Bildir