Bir Kadına 'Böyle Giyinemezsin, Giyinirsen Biz Bakınca Bir Şey Diyemezsin' Diyen Kişiye Gelen Haklı Tepkiler!

3.3bPAYLAŞIM

Bir otobüs durağındaki kadının kıyafetlerine bakarak “Böyle giyinemezsin, giyinirsen biz bakınca bir şey diyemezsin” dediği iddia edilen kişiye tepki geldi.

O kişi “Sen gözüne hakim olacaksın” tepkileri üzerine de "İkaz etme hakkım var" ifadelerini kullandı.

İşte o anlar...

O kişiye gelen tepkiler: 👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rivaille

Götündeki kıllar ağarmış hala torunu yaşındaki kızlara halleniyor sana bakıyorum diyor geberesice lanet herif. Tek yumrukla kapatacaksın bu ihtiyarın amel defterini. İşte bu yüzden yer vermiyorum otobüste metroda hiçbir ihtiyara. şeyiniz sürekli havada ama eyaklarım tutmuyür yok öyle

lochness

Burada mesele "ben açık giyinirim ama sen bana bakma" değil. Bakılmasından rahatsız olan dikkat çekmeyecek sekilde giyinir. Demekki rahatsız olmuyor ve böyle giyinmek istiyor. Sana banka demiyor, bak ama bana karısma diyor. Kafanı çevimek istemiyorsan okey sorun yok, çevirme. Ama "bu nasıl giyinmek edepsizler ahlaksızlar namussuzlar" diyerek karsındakine karısamazsın. Sen rahatsız oluyorsun begenmiyorsun diye kimse tarzını kıyafetini değiştirmek zorunda değil.

bcaner

Adam haklı kardeşim. Sen götünü başını açarsan insanlar da bakar. Başka yere bakmak, ya da bakmamak gibi bir durum söz konusu olamaz. Sen öyle giyindin diye ben niye kafamı çevirmek zorunda kalıyorum?

lochness

kafanı cevirip cevirmemen senin tercihin. Ama çevirmemeyi tercih ediyorsan cıkcıklayıp ayıp edep namus böyle giyilir mi diyemezsin. Ya bakma ya da bak ama sus. Kimseye karısma

sooyaa

Şaka inş amk

eylul-zengin

Türkiye'de kadın olarak yaşamak neden bu kadar zor...

avci-kiz

Bu adama ben yaşlı maşlı demem dalarım,hem de çivileme

Görüş Bildir