Best Model of Turkey Kraliçesi Seçildikten Sonra Gündeme Oturan 15 Yaşındaki Melisa İmrak ve Annesinden Yeni Açıklamalar Geldi

344PAYLAŞIM

Onun da hayali oyunculukmuş.

Best Model of Turkey yarışmasının 2020 yılı kraliçesi 15 yaşındaki Melisa İmrak olmuştu.

👇

Köklü Yarışma Best Model of Turkey'in Bu Yılki Kraliçesi 15 Yaşındaki Melisa İmrak Seçildi, Ortalık Karıştı - onedio.com
Köklü Yarışma Best Model of Turkey'in Bu Yılki Kraliçesi 15 Yaşındaki Melisa İmrak Seçildi, Ortalık Karıştı - onedio.com

2005 doğumlu genç kızın modellik yarışmasında birinci seçilmesi magazin gündemine oturmuştu.

İnsanları ikiye bölen bu sonuç hala tartışılırken, sosyal medyada soru cevap etkinliği yapan genç kız hakkındaki iddialar hakkında konuştu.

"Beni fiziğimle yargılamayın. Gerçekten 2005 doğumluyum. 15 yaşındayım ve liseye gidiyorum."

Eğitimini kesinlikle yarıda bırakmak gibi bir düşüncesi olmadığını söyleyen Melisa İmrak, üniversite okuyacağını ve eğitimlerini kesinlikle devam ettireceğini söyledi. Bölüm olarak da radyo, sinema-TV bölümünü istediğini ekledi.

"Annem Azeri. 1.80 boyundayım. Hiç estetiğim yok."

Hakkındaki estetik iddialarına "Daha 15 yaşındayım, ne estetiği?" sözleriyle cevap verdi.

"Her zaman oyuncu olmak istemişimdir. Bana modellik kapısı açıldı. Oyuncu olacağım, bir yandan da modellik yapacağım."

Türkiye'nin en ünlü oyuncularının çıktığı yarışmada birinci olan genç kız, kendi hedefinin de başından beri oyunculuk olduğunu belirtti. İdol olarak da Çağla Şikel ve Fahriye Evcen'i gördüğünü söyledi.

"Dünyada '15 yaşında olduğu için yarışmaya katılamaz' diye bir kural da, engel de yok. Simge Tertemiz de bu yarışmada 15 yaşındayken birinci olmuştu."

18 yaş altı bir yarışmacı adayının, ailesinden noter tasdikli izin belgesi alması gerektiğini hatırlattı ve kendisinin 15 yaşında seçilen ilk Best Model of Turkey olmadığını belirtti.

Öte yandan Melisa İmrak'ın annesinden de tartışmalarla ilgili bir açıklama geldi.

Melisa İmrak'ın annesi Zemişa Babayeva, kızının modellik yarışmasına katılmasına izin vermesini eleştirenlere tepki gösterdi: “Kızım bu yarışmaya katılmayı çocukluğundan beri istiyordu. Onun ısrarı üzerine başvurduk. Herkese saygım sonsuz ama biz yanlış bir şey yapmadık. Yarışma sürecinde kızımın her an yanındaydım. Babasıyla yıllar önce ayrıldım ama onun da onayını alarak kızımın yarışmaya katılmasına izin verdim. Şarkıcı çocuk olabiliyor, oyuncu çocuk olabiliyor da neden 15 yaşındaki bir kız model olamasın? Onlarda herhangi bir sorun olmuyor da neden bu yarışma sorun oluyor, ben bunu çözemedim. Ayrıca benim kızım güzellik yarışmasına değil, modellik yarışmasına katıldı. Bunun da ayrımını yapmak lazım.” dedi.

Hala konuşulan bu yarışma derecesi, kim ne derse desin Melisa İmrak'ın tanınmasını sağladı. Bundan sonra olacakları da kendi seçimleri ve zaman gösterecek.

Siz ne diyorsunuz?

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Bugün de Gıybete Doyduk! 9 Kasım'da Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar - onedio.com
Bugün de Gıybete Doyduk! 9 Kasım'da Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar - onedio.com
26 Yaşında Emekliye Ayrılan Model: 2 Cm İçin Kavgaların Çıktığı İğrenç ve Yalan Dolu Bir Sektördeyiz! - onedio.com
26 Yaşında Emekliye Ayrılan Model: 2 Cm İçin Kavgaların Çıktığı İğrenç ve Yalan Dolu Bir Sektördeyiz! - onedio.com
Estetik Operasyonlara Küçük Yaşta Başladıklarını Öğrendiğinizde Dumura Uğrayacağınız 14 Ünlü - onedio.com
Estetik Operasyonlara Küçük Yaşta Başladıklarını Öğrendiğinizde Dumura Uğrayacağınız 14 Ünlü - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
svss2606

ülkenin gündemindeki konulara meselelere bak, boş işler. yıllardan beri böyle bu ülke, bir santim ilerleme yok. zor gelişiriz bu kafayla çok zor...

legion35

15 yaşından buyuk görünüyor aklıma Matrix deki Neo nun o kalabalıkta kırmızı elbiseli kadını gördüğünde demiştim bu afeti devran bu güzellik ne böyle abi diye kız fena birseydi ya ve yaşı orada bana desen 23-25 derdim ve kesinlikle eminim derdim ama kız sadece 16 yaşındaymış o afet o melek gibi hatun ? wtf oldum ki küçükken bile rüyalarımı süsleyen biriydi makyaj çok fazla olgunlaştiriyor ki o kız şuan 36 yaşında ve başka dizi filmde oynamamis ki bunu kaç sene sonra açıkladilar bu güzeller güzeli tatlı kızimiz 4 sene bekleyemedi mi aç kapat gözünü reşit oluyorsun yok illa manşet olacaklar ya anne de kızı ünlü olsun diye yaptı nasıl Aleyna tilki ye yaptılar tek bildiğim böyle şeyleri bize aşırıya aşırıya olağan bir şey gibi gösterecekler minnoşlar örnek Netfilix de berbat filim ilk on dakika da kapattım bu ne diye şimdi bu kısa istismalda bulunacaklar çok fazla sapik var sübyancı var maalesef kızda suç yok annesinde babasında devlette suç var ....

dilara.eser

Hayallerinin götürdüğü yere gitmek ve kalbin sesini dinlemek her zaman iyi değildir güzel Melisa. Ama eğer aklın yolunu seçersen daima başarı gelir hem de hakederek. Lütfen kendini bir hayal uğruna yitirme.

yazkkafana

bu nasıl 15 len ben bundan daha 15 duruyorum

sedef-korkmaz

Pedofili bu çocuk istismarı

Görüş Bildir