Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bebek Bakıcılarının Baktığı Çocuklardan Duyduğu 15 Ürpertici Şey

-
Abone ol

Çocuklar bazen öyle garip şeyler söylerler ki.. Çünkü dürüst ve masumdurlar. İşte bazı bakıcılar, baktığı çocuklardan çok korkunç şeyler duyduklarını itiraf etmişleri. İşte anlattıkları o hikayeler!

1. 

"Birkaç yıl önce, yakın arkadaşımın kızını yatması için odasına götürmüştüm. Üç yaşında falandı ve uyumamak için ısrar ediyordu. Bana neden uyumak zorunda olduğunu sordu ve ben de ona, 'çünkü saat çok geç ve küçük kızların gecenin geri kalanını uyuyarak geçirmesi gerekli' dedim. Küçük kız sonra arkamda duran boş odayı işaret etti ve 'peki ya o küçük kız neden uyumuyor?' diye sordu."

2. 

"İki yıl önce, minik kuzenimle beraber benim ilk okul yıllığımın fotoğraf albümüne bakıyorduk. İkinci sınıf albümüne geldiğimizde, fotoğraftaki çocuklardan birini parmağıyla işaret edip 'tıpkı Nicolas'a benziyor!' dedi. Nicolas'ın kim olduğunu sorduguğumda, 'dolabımdaki çocuk' cevabını aldım. Korkudan ölecektim."

3. 

"Küçük çocuklar bir şeyler biliyor, dostum. Yeğenim 4 yaşında ve sürekli ablası hakkında konuşuyor ve onunla konuştuğunu söylüyor. Daha çocuk o ve inan bana annesinin, kendisine doğum yapmadan önce düşük yaptığı hakkında tek bir fikri bile yok. Bu beni tuhaf bir şekilde geriyor."

4. 

"Halamın evindeydim, banyoya doğru giderken dört yaşındaki kuzenim April'ı merdivenlerde dikilmiş halde gördüm. Komik yüz ifadeleri yapmakla meşguldü. Ne yaptığını sordum ve 'örgülü kadını taklit ediyorum' dedi. Hemen etrafıma bakındım ama bizden başka kimse yoktu. 'Örgülü kadın nerede, April?' diye sordum. April, merdivenlere paralel olan kirişi işaret etti. Kadının ne yaptığını sordum ve komik yüz ifadeleri yaptığını söyledi. Gülümsedim ve merdivenlerden yukarı doğru çıkmaya başladım. O sırada April bir şeyin beni takip etmeyi durduğunu söyledi. April durdu ve 'onun örgüleri.. boynunu çevreliyor.' dedi. Arkamı döndüm ve tekrar söylemesini istedim. 'Kadın örgüleriyle kendini asıyor ve komik yüz ifadeleri yapıyor' dedi. Tam birisin nefes nefese kaldığını farkettiğimde April da komik yüz ifadeleri yapmaya başlamıştı."

5. 

"Beş yaşındaki Jack'e bakıyordum. Koltukta, hemen yanımda keresteci gibi giyinmiş bir adamın oturduğunu söyledi. Yüzümdeki şok olmuş ifadeyi görmüş olacak ki, hemen ardından 'endişelenme, adamın kolları yok' dedi."

6. 

"Küçük yeğenim önceleri onu her gece odasında ziyaret eden bir kadın hakkında konuşuyordu. Kadın kırmızı bir elbise giyiyormuş ve adı da Frannie imiş. Hatta ona şarkı söyleyebileceğini söylüyormuş.. fakat sonra bir gün süzülerek ortadan kaybolmuş."

7. 

"Ailesi sinemaya giden birkaç çocuğa bakıcılık yapıyordum. En küçükleri dört yaşındaydı, hepsini yatırdıktan sonra tüm gece ebeveynler eve gelene kadar televizyon izledim. Ertesi akşam, anneleri beni aradı ve dört yaşındaki çocuklarına göre bütün gece odasının kapısında dikilmiş ve sırıtmışım. Kafam karışmıştı, ne diyeceğimi bilemedim."

8. 

"Arkadaşımla beraber beş yaşındaki kuzenine bakıcılık yapıyorduk. Arkadaşım da reenkarnasyon muhabbetine çok inanan birisi ve kendi kuzeninin üstünde bir test yapmak istediğini söyledi. Çocuğun hiç anlamadığı sorular sormaya başladı. 'Önceki hayatında kimdin?' Çocuk da şöyle cevap verdi, 'bir orkestra şefiydim ve ellerimi bir orkestra şefinin yapması gerektiği gibi dalgalandırıyordum.' Ama sorun şu ki, çocuk doğuştan görme engelliydi."

9. 

"Birkaç yıl önce, arkadaşımın çocuğuna bakıyordum. Büyük pencereleri olan bir apartmanda yaşıyorlardı. Çocuk, pencereye doğru yürüdü ve uzun süre dışarıya bakmaya başladı. Sonra kollarıma doğru koştu ve 'korkunç. çok korkunç' diye bağırmaya başladı. Onu yatırmak istedim ama yanımdan bile ayrılmadı. Daha sonra sürekli şunu tekrarlamaya başladı, 'karanlık içeriye girmeye başladı. karanlık içeriye girmeye başladı."

10. 

"Onu yatağa yatırdıktan sonra, 'biliyor musun daha önce kimseyi öldürmedim. kolumu benden çalmak zorunda değillerdi. ama yer, tamamen kanla kaplıydı' diye söylenmeye başlamıştı."

11. 

"Arkadaşımın üç yaşındaki oğluna kısa bir süreliğine bakıcılık yapacaktım. Evine gittiğim ilk gün ciddi bir şekilde 'korkma, söz veriyorum kemiklerini çiğnemeyeceğim. söz veriyorum' dedi."

12. 

"Bir yıl önce erkek arkadaşımı bir kaza sonucu kaybettim. Evini ziyarete gittiğimde küçük kuzeni oradaydı. Neden ağladığımı sorduğunda sevgilimi özlediğimi söyledi. 'Neden özlüyorsun ki, hemen önündeki sandalyede oturuyor' cevabını aldım."

13. 

"Bakıcılık yaptığım kız o kadar çok seviyormuş ki beni annesine sürekli başka bakıcı istemediğini söylüyormuş. Bir gün yanına gittim ve bana şunu söyledi, 'sen öldüğünde seni bir kavanozun içine koyacağım böylelikle sonsuza dek yanımda olacaksın'"

14. 

"Bir gece Montana'daki kuzenime bakıyordum. Birden anne ve babasının yatak odasında yaşayan garip bir adamdan bahsetmeye başladı. Keşke nasıl göründüğünü sormasaydım. 'Oh, yüzü yok' cevabını aldım çünkü."

15. 

"Bir akşam arkadaşımın çocuğuna bakmak zorunda kaldım. En küçük olanı -beş yaşında- bana bir resim çizdiğini söyleyip defterini gösterdi. Merdiven boşluğunda kendisini asan bir kadın çizmişti. Bana baktı ve şunu söyledi, 'bana bunu çizmemi söyledi. senin için geliyor. saklan'"

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
huzunkovankusu

en normali 13 sanki

alektamovit

kesinlikle :) küçük çocuğun saf sevgi gösterisi :) benim kardeşlerim de böyleydi, gözlerimi, saçlarımı, ellerimi, burnumu falan aralarında paylaşıp yataklarının altında saklamak isterlerdi :)

Gizli Kullanıcı

Oha. Beş yaşındaki Jack'e bakıyordum. Koltukta, hemen yanımda keresteci gibi giyinmiş bir adamın oturduğunu söyledi. Yüzümdeki şok olmuş ifadeyi görmüş olacak ki, hemen ardından 'endişelenme, adamın kolları yok' dedi. Adam resmen korkusuz cengaver.

miss-simpson

çocukları her gece ona buna bırakırsalar tabii kafayı yerler bir de çok fazla yalnız kalıyor çocuklar onunda etkisi büyüktür benim niye hayali arkadaşım olmadı çünkü 2 tane kardeşim var:)

asli.unsal2

benim yiğen de cennete gitmek istemiyorum. Ben cehennemi merak ediyorum demişti.

tolgatufek

hakketten gerizakalı bu çocuh diye kafasına terliği yer bizde yer yani

Görüş Bildir