Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Basketbola Yeni Sponsor

 > 
11PAYLAŞIM

Sakız sektörü markalarından Vivident, Basketbol Süper Ligi'nin resmi sponsoru oldu.

TBF'den yapılan açıklamaya göre, federasyon ile Vivident arasında 3  yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı. 

Sponsorluk imza toplantısında, TBF Başkanı Harun Erdenay, Perfetti Van  Melle Türkiye Genel Müdürü Corrado Bianchi, Perfetti Van Melle Sakız Grubu  Kıdemli Marka Müdürü Çiğdem Serim ve BasketbolSüper Ligi Direktörü Samer  Şenbayrak bir araya geldi.

Erdenay, Türkiye'nin önde gelen markalarından Vivident'in yeni  sezondan itibaren BSL'nin resmi sponsoru olmasından büyük mutluluk duyduklarını  belirterek, "Ligin 2015-2016 sezonunda Vivident'in de desteğiyle bir üst seviyeye  çıkacağından kuşku duymamaktayım" ifadelerini kullandı. 

Bianchi de Basketbol Süper Ligi'ne Vivident markasıyla sponsor  olmaktan onur duyduklarını kaydederek, "Sponsorluk yatırımımız 3 yıllık bir  süreyi kapsayacak. Vivident'in  'Çiğne ve Gülümse' mottosundan yola çıkarak,  BSL'nin 'Gülümseten Resmi Sponsoru' olmasının gerek firmamız gerekse TBF'ye  karşılıklı önemli faydalar getirecek bir yatırım olduğunu düşünüyorum" şeklinde  görüş belirtti. 

BSL Direktörü Samer Şenbayrak ise Vivident ile çalışarak basketbolu  bir üst seviyeyeye daha kolay taşıyabileceklerini bildirdi. 

Şampiy10

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir