Görüş Bildir

Bahçeli'den 103 Emekli Amirale Çok Sert Tepki: 'Rütbeleri Sökülmeli!'

Haberler
> Bahçeli'den 103 Emekli Amirale Çok Sert Tepki: 'Rütbeleri Sökülmeli!'

MHP lideri Bahçeli, 103 emekli amiralin Montrö bildirisine tepki gösterdi, 'Muhtıra tarzında hazırlanarak gece yarısı servisi yapılan bildiride imzası bulunan amirallerin rütbeleri sökülmelidir' dedi.

103 emekli amiralin yayımladığı bildiriye AKP'lilerin ardından bir tepki de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldi. 

Bahçeli Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

'103 emekli amiralin ortak imzalı yayımlamış oldukları anti demokratik ve tehditvari, aynı zamanda vesayetçi bildiriyi Milliyetçi Hareket Partisi nefretle lanetlemekte ve reddetmektedir. Bu kapsamda partimizin görüşü olarak derhal alınması gereken önlemler şu şekildedir:

Muhtıra tarzında hazırlanarak gece yarısı servisi yapılan bildiride imzası bulunan amirallerin rütbeleri sökülmelidir. Emeklilik hakları kaldırılmalı, emekli maaşları kesilmelidir. Açıklanan bildirinin çok yönlü adli ve idari soruşturması yapılmalıdır.

Ayrıca 103 vesayetçi amiralin imzasıyla yayımlanan bildirinin arkası ve önü kararlılıkla araştırılmalı, bu rezaletin içinde kimlerin olduğu tevsik ve tespit edilmelidir.Konu vatandır, konu demokrasidir, konu milli iradedir.Taviz veya gecikmenin bedeli hiç kuşkusuz ağır olacaktır.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
121
83
15
7
6
3
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

5 milyon Suriyeli'ye vatandaşlık iddialarına ölü taklidi yapan Mehmet Bahçeli sarayın talimatıyla hemen gündem saptırma topuna girivermiş.

vOLCano

geldi yine tipini sevdiğim (!)

melih baykurt

sağa sola saldırmaya başladı gündemde kalmak için. cicişler 1 bahçeli 2