Görüş Bildir
Haberler
Fahrettin Altun’dan Bildiri Yayınlayan Amirallere: 'Haddinizi Bilin'

etiket Fahrettin Altun’dan Bildiri Yayınlayan Amirallere: 'Haddinizi Bilin'

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Montrö Boğazlar Sözleşmesi’yle ilgili bildiri yayımlayan emekli amirallere ilişkin, 'Bu millet 15 Temmuz’da darbe heveslilerini nasıl tepelediğini dosta düşmana gösterdi. Haddinizi bilin' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Montrö Boğazlar Sözleşmesi’yle ilgili bildiri yayımlayan emekli amirallere tepki gösterdi. 

Altun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, 'Neymiş, birkaç emekli amiral bir araya gelip bir ’bildiri’ yazmışlar. 5’inci kol unsurları da hemen heyecanlanmış. Oturun oturduğunuz yerde. O Türkiye eskide kaldı. Bu millet 15 Temmuz’da darbe heveslilerini nasıl tepelediğini dosta düşmana gösterdi. Haddinizi bilin' ifadelerini kullandı.

'Ne hakla parmak sallıyorsunuz?'

Türkiye’nin bir hukuk devleti olduğuna işaret eden Altun, 'Siz kimsiniz? Ne hakla milli iradenin meşru temsilcilerine parmak sallıyorsunuz? Türkiye bir hukuk devletidir. Bunu asla unutmayın. Vesayetçiler bir daha asla demokrasimize zarar veremeyecek. Dış güçlerin ezik piyonları büyüyen, güçlenen Türkiye’nin önünü kesemeyecek' açıklamasında bulundu.

'103 hadsizin verdiği mesaj ayaklarımızın altındadır'

Son sözü milletin söyleyeceğini belirten Altun, '15 Temmuz’a 103 gün kala 103 hadsizin verdiği mesaj ayaklarımızın altındadır. Bu topraklarda son sözü aziz milletimiz söyler. Bu ışıklar antidemokratik her girişim ve niyete karşı aziz milletimiz için hiç sönmeden yanacaktır. Görevimizin başında, milletimizin emrindeyiz' ifadelerini kullandı.

Amirallerin bildirisi için 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
219
165
34
7
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Halil Değerli

Devlet adamının üslubuna bakın... ...... Kafa kıran, baş kesen, köyün efesi gibi ..... 🤪😡😠

Pasif Kullanıcı

Tipik "mağdur Akp". Anca 3-5 salağı kandırırsınız bunlarla. Kimsenin parmak salladığı filan yok. Yıllarca bu devlete hizmet etmiş ve vatana bağlılığı sizin g... Devamını Gör

Emre.

Hadsiz dediği de bu ülkeye yıllarca hizmet etmiş emekli olmuş amiraller.Adamlar uyarıyor ülkenin tapusu konumunda anlaşmaları ele ayağa düşürmeyin, sahip çık... Devamını Gör