Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Babalar Tarafından Söylenen ve Okurken Duygu Karmaşası Yaşayacağınız 20 Söz

-

Hem güldürecek hem de içinizi burkacak paylaşımların yapıldığı Ekşi Sözlük'teki babanın söylediği unutulmayan sözler başlığı altından derlediğimiz içeriğimiz sizlerle!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

Daha fazla mizah için Onedio Goygoy sayfasını Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sciencesoldier

yıllar sonra en azından ingilizceyi halledeyim bizimkilerden de kurtulayım diye tercih yapıp iyi bir üniye geldim. neyse şehir dışı tabi bu üni ve her şey ayarlanmış yurda gitmeme az kalmış. çatıda mangal yapıyor babam ben de yavaş yavaş sofrayı kuruyorum neyse babamın söylediği tek cümle beni mahvetmişti hala kulaklarımda o anı hala görüyorum. dediği cümle ise üniyi burada okusaydın ya beni boşu boşuna masrafa soktun

mr-nobadi

7 den sonrasını okuyupta gülmek istemedim. 14 demiş bazıları ona da bakıp ben kaçar.

rukan-akkan

"hızlı giden atın boku seyrek düşer. since 2010

Gizli Kullanıcı

Yıktınız.. Ben ki, evlendiğim günün gecesi bizi evde yalnız bırakırken sarılışını düşündükçe, aradan 3 yıl geçmesine rağmen ağlayan.. Balayında eşimle konuştuktan sonra "Kızıma selam söyle" dedi diye akşam boyu ağlamaktan gözleri şişen bir kadınım.. Parçaladınız içimi :(

xari-vi-kashwakamak

bir tane de benden: yeni ev alındığı için koltuk takımı alınmaya gittik. max fiyat 2000 dedi annem ama gidilen her yerde "en az 3000" cevabını alıp çıktık. bir yer bulduk, içimize sindi ama sahibi cumaya gittiği için bir süre başka yerlere bakalım dedik. mağazalardan birine girdik. bayağı kaliteli olduğu belli. en az 4000 diyecekler diye düşündük ama ne zarar gelir dedik. oradaki adamla konuşma, "yap bi güzellik bee" falan filan en sonunda adam bizi bir koltuk takımına götürdü. "bu aynı modelden elimizde kalan sonuncusu. size 2000" dedi ama koltuklardan birisi turuncu. annem turuncu görmeye bile katlanamaz. turuncu bir tişörtüm vardı bir ara kadın giyince benden tiksinirdi o derece. "ben bunu almam" dedi çıktık deminki yere gittik oradan aldık. dönüş yolunda babam ve annem arasında şu diyalog geçti. "niye almadın koltuğu?" "e turuncuydu, içime sinmedikten sonra niye alayım?" "turuncu değildi ki o!" "ya ne renkti?" *duraksama* "koyu turuncu"

Görüş Bildir