Görüş Bildir

Avukatından Berat Albayrak Açıklaması: 'Evinde Çocuklarıyla Beraber'

Anasayfa > Gündem

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden kasım ayında istifa eden Berat Albayrak'ın avukatı, muhalefetin son dönemde müvekkili ile ilgili yaptığı açıklamalara yanıt verdi.

500 bin TL'lik dava

500 bin TL'lik dava

Albayrak'ın avukatı Sinan Göktaş, muhalefetin son dönemde dile getirdiği iddialara karşı 500 bin TL'lik bir dava açılacağını aktararak kazanılması takdirinde bu tazminat tutarınının 'PKK ile mücadele ederken şehit düşen askerlerin ailelerine' bağışlanacağını belirtti.

'Normal bir Türk ailesi gibi'

'Normal bir Türk ailesi gibi'

Avukatından yapılan açıklamada, 'Albayrak görevinden ayrıldığı günden bu yana normal bir Türk ailesinde olduğu gibi evinde eşi ve çocukları ile zaman geçirmektedir' ifadesi kullanıldı.

Açıklamada aynı zamanda Merkez Bankası rezervlerine yönelik iddialara da cevap verildi:

Açıklamada aynı zamanda Merkez Bankası rezervlerine yönelik iddialara da cevap verildi:

'Merkez Bankası rezervlerine yönelik işlemler yürürlükteki mevzuata uygun bir şekilde finansal istikrar ve fiyat istikarı hedefleri doğrultusunda ödemeler dengesi ihtiyaçlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Merkez Bankasının herhangi bir miktarda döviz ya da TL cinsinden kaynağının farklı yere transfer edilme, yok olma, buhar olma ihtimali yoktur. Ayrıca para akışının her bir kuruşunun izi sürülebilir ve takip edilebilirdir.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
119
60
37
4
4
4
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
countess-rain

Evinde ama hangi evinde? Miami mi, Londra mı, Hollanda mı... :D

Semih Kurnaz

Çocuk kandırıyor bu şerefsizler, madem evinde çocuklarıyla beraber haftalardır çıkan haber ve söylemlere neden mahkeme kararıyla erişim engeli konuluyor?! Az... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Savaş falan çıkmaz içiniz rahat olsun.

ekis jord

evinde cocuklariyla beraber cokomel yiyor