Ateşi Yaktık, Bekliyoruz! Gıybet Kazanı Haftanın En Bomba Dedikodularıyla Fokurdamaya Devam Ediyor! 🔥

261PAYLAŞIM

Bu hafta da ünlüler skandallara, aşklara, kavgalara ve ayrılıklara ara vermedi. E dolayısıyla biz de gıybetlere ara vermedik! 😂

Hazırsanız başlayalım gıybet kazanımızı kaynatmaya! 🔥

1. Kazanımızı karıştırmaya, magazin basınının en uğraştığı ünlüsü Hande Erçel ile başlayalım... Zira bu hafta biraz sabrı taştı onun!

Kazanımızı karıştırmaya, magazin basınının en uğraştığı ünlüsü Hande Erçel ile başlayalım... Zira bu hafta biraz sabrı taştı onun!
Kazanımızı karıştırmaya, magazin basınının en uğraştığı ünlüsü Hande Erçel ile başlayalım... Zira bu hafta biraz sabrı taştı onun!

Bildiğiniz gibi Hande Erçel tek bir yaz dizisiyle hayatımıza girdiğinden beri aşklarıyla, açıklamalarıyla sürekli gündemde. Elbette bu son derece normal bir durum... Normal olmayan ise Hande Erçel'in görüntüsü sebebiyle topladığı nefret!

Geçtiğimiz yıllarda kilolu olduğu söylenerek aşağılanan ve "geniş kalçaları" sebebiyle gazetelerin magazin eklerinde eleştirilen Erçel, bir süredir sosyal medyada da yanakları sebebi ile "bazlama surat" diye dalga geçiliyordu, malum. Önce bu eleştirileri önemsemedi, hatta bazlama ekmeği ile fotoğraf çekinip paylaştı bile. Fakat içten içe baya incinmiş olacak ki, ünlü oyuncunun geçtiğimiz haftalarda yanak aldırma operasyonu geçirdiği söylendi. Bunun üzerine de yine eleştirildi üstelik...

İşte bu hafta artık bu muhabbetlerden bıkan Erçel, kendisiyle 'bazlama surat' diyerek dalga geçen sosyal medya fenomenlerine dava açtı. Umuyoruz ki bu hareketi insanları görüntüleri sebebiyle aşağılayanlara örnek olur.

2. İnternet yorumları sebebiyle mahkeme yollarına düşen bir diğer isim de Kıvılcım Ural oldu.

Geçtiğimiz hafta Kaan Tangöze ile evlenen Kıvılcım Ural, İnternet üzerinden kendisine yapılan kötü yorumlara çok üzüldüğünü ve hamileliği sebebi ile de hassas bir dönemden geçtiğini belirterek, kötü yorum yapanlardan şikayetçi oldu.

3. Biraz da tatlış aşk haberlerine bakalım... Bu hafta Hazal Kaya, aşk hayatı ile ilgili ilk kez konuştu!

Ali Atay ile yakın tarihte evleneceği söylenen Kaya, neredeyse yıllardır Atay ile beraber fakat özel hayatının mahremiyetine çok dikkat ediyor ve yaşadığı aşkı asla ekranlara ve magazincilere yansıtmıyor. Bu hafta ise ilk kez Ali Atay ve ilişkisi ile ilgili konuştu.  

"İçine kapalı bir çiftiz. Kendi minik dünyamız var. Orada çok huzurluyuz. Annemin hastalık döneminde Ali süper kahraman gibiydi. Hayatımda olduğu için şükrediyorum." dedi. Ne güzel, ne güzel!

4. Prensesimiz Farah Zeynep Abdullah'ın da bir süredir Ahmet Rıfat Şungar ile aşk yaşadığını duyuyorduk fakat detayları bilemiyorduk!

Prensesimiz Farah Zeynep Abdullah'ın da bir süredir Ahmet Rıfat Şungar ile aşk yaşadığını duyuyorduk fakat detayları bilemiyorduk!
Prensesimiz Farah Zeynep Abdullah'ın da bir süredir Ahmet Rıfat Şungar ile aşk yaşadığını duyuyorduk fakat detayları bilemiyorduk!

Bu hafta öğrendik! 

7 aydır süren birlikteliklerine dair ilk  kez konuşan Farah Zeynep, Ahmet Rıfat Şungar ile nasıl tanıştıklarını tatlı bir şekilde anlattı: “Dışarı çıkmayı sevmiyorum. Arkadaşımla yıllar sonra ‘Bir gece çıkalım’ dedik. Kısmet işte. Eğlenmeye çıktığım ilk gece erkek arkadaşımla tanıştım." dedi. Son derece mutlu olduğunu belirten Farah'a "Allah tamamına erdirsin" diyoruz!

5. Berkay ve Özlem Ada çiftinden ise, malum olayla alakalı değil, aileleriyle ilgili güzel bir haber var!

Berkay ve Özlem Ada Şahin çifti, ikinci kez ebeveyn olmaya hazırlanıyor. İki yıl önce ilk kızları Arya'yı kucaklarına alan ünlü çiftin bir bebekleri daha olacak. Özlem Ada Şahin iki aylık hamile!

6. "Biten bir aşkın gölgesi" diyelim bu hüzünlü fotoğrafa da...

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, boşanma sonrası işte böyle ilk kez bir araya geldiler. Bir ödül töreninde denk gelen çift, ilk önce birbirlerinin yanına gitmekte çekinseler de, Sandal'ın "Emina, gel bir merhaba de!" seslenmesi üzerine böyle bir görüntü oluştu. Dost kalabilmeleri çok güzel elbette!

Bu arada son haftalarda ismi bolca aşk dedikodularına karışan Mustafa Sandal, hemcinslerine bir uyarıda bulundu: “Sosyal medya yazışmaları ünlüler için çok tehlikeliymiş. Buradan hemcinslerime sesleniyorum. Gece 12’den sonra gelen mesajlara cevap vermeyin. Çok şükür ben büyük bir sıkıntı yaşamadım.” dedi.

7. Türkiye sınırlarını aştığımızda da o çok ilgi çeken aşk gözümüze çarpıyor! Tom Kaulitz ve Heidi Klum!

Türkiye sınırlarını aştığımızda da o çok ilgi çeken aşk gözümüze çarpıyor! Tom Kaulitz ve Heidi Klum!
Türkiye sınırlarını aştığımızda da o çok ilgi çeken aşk gözümüze çarpıyor! Tom Kaulitz ve Heidi Klum!

Bir jenerasyonun ergenliğine damga vuran Tokio Hotel grubunun Tom Kaulitz'i, bir süredir Heidi Klum ile beraber! Son derece iyi giden bu ilişkide, çift bu hafta yine dudak dudağa yakalandı. Son derece mutlu olan çiftin arasındaki yaş farkı 16.

8. Bebek gerçekten de bereketiyle geliyor anlaşılan!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin Orta Doğu ülkelerinde nasıl da sevildiklerini hepimiz biliyoruz. Bebek sahibi olmayı bekleyen çifte Dubai’deki bir dergiden bebeklerinin ilk fotoğrafı için 1 milyon dolarlık teklif gelmiş! Çiftin teklifi kabul edip etmediği henüz bilinmiyor.

9. Eliz Sakuçoğlu ve Ekin Mert Daymaz'ın aşkı ise bu hafta teyitlendi!

İkisi de magazin gündeminin en hızlı, en çok konuşulan çapkınlarından! Bir süredir aşk yaşadıkları söyleniyordu, hatta birlikte tatil yaparken dahi görüntülenmişlerdi fakat ciddi bir ilişkiye dönüşüp dönüşmediği konusunda pek dedikodu yoktu. Meğer bir yaz aşkından fazlasıymış!

Ekin Mert Daymaz ve Eliz Sakuçoğlu bir mekan çıkışında ilk kez el ele görüntülendiler!

10. Merve Sevi'nin neredeyse yıllardır pek sesi çıkmıyordu... Bu hafta gündeme geldi!

Merve Sevi'nin neredeyse yıllardır pek sesi çıkmıyordu... Bu hafta gündeme geldi!
Merve Sevi'nin neredeyse yıllardır pek sesi çıkmıyordu... Bu hafta gündeme geldi!

Instagram'da yüksek bir takipçi kitlesine sahip olan Sevi, bir süredir kötü giden evliliğini bitirme kararı aldığını kendi hesabından açıkladı. Asıl olaylar ise ardından geldi. Bir takipçisinin "akşam yemeği" teklifine sinirlenen Sevi, "Akşam bir planın yoksa yemeğe gidelim" şeklinde mesaj atan takipçisini ifşa etti. “Hasta mısınız oğlum siz manyak mısınız? Ne sanıyorsunuz kadınları siz!” diyerek tepkisini gösterdi.

11. Erkan Petekkaya, bu hafta yine fazlasıyla Erkan Petekkaya idi...

Hafta içerisinde verdiği bir röportajda, alkol ve sigaranın acilen yasaklanması gerektiğini söyledi. Bu arada belirtelim ki, kendisinin alkol satışı yapan bir restoranı var. E dolayısıyla da büyük tepki topladı elbette. Bunun üzerine durumu toparlamaya çalıştı ve:

“Sadece temenni olarak söylemiştim. Belki de ‘alkol ve sigaradan uzak durulsun’ şeklinde söylemem gerekirdi. Böylesine insani bir cümlenin siyaset ve din karıştırılarak yorumlanması beni üzdü.” dedi. 

Erkan Petekkaya, yine bildiğiniz gibiydi yani...

12. Haftanın sonuna ise kesinlikle Altın Kelebek Ödül Töreni damga vurdu! Bu törene ise de Hadise!

Bu törende neler yaşanmadı ki? Ağlayanlar, gülenler, dedikodular... Hepsini de sizler için teker teker derledik!

Hadise'nin muazzam konuşması sosyal medyada gündem oldu!

45. Altın Kelebek Ödül Töreninde Hadise'nin Yasaklanan "Sıfır Tolerans" Klibiyle İlgili Konuşması Olay Oldu! - onedio.com
45. Altın Kelebek Ödül Töreninde Hadise'nin Yasaklanan "Sıfır Tolerans" Klibiyle İlgili Konuşması Olay Oldu! - onedio.com

Yasaklanan klibinden bahsetmeye başlayan Hadise, bir insanı sevmenin, öpmenin en doğal ve temiz duygular olduğundan giriş yaparak, klibinin yasaklanmasının çok saçma olduğunu; bu klibi bir erkek çekse hiçbir sorun yaratmayacağını, kadınların artık çok güçlü olduğunu ve tüm kadınların yanında olduğunu söyledi.

13. Sosyal medyada en çok eğlenen ünlülerden biri de Yunus Günçe'ydi.

Yeliz Yeşilmen'i eşine sürpriz olarak yatakta kahvaltı hazırladığı o muhteşem kareyi taklit ederek sosyal medya üzerinden takipçilerini güldürdü. Yeşilmen bu paylaşıma henüz bir yorum yapmış değil.

14. Tolga Karel ise hepimizi çok şaşırttı... O artık bir TIR şoförü!

Biliyorsunuz Tolga Karel'in Türkiye'de işleri pek de iyi gitmiyordu. Bunun üzerine Amerika'ya yerleşmiş ve kendisini adeta ailesine adamıştı. 2 yıl önce Amerika’ya yerleşen Tolga Karel'in orada da oyunculuk işleri iyi gitmeyince TIR şoförlüğü yapmaya başladı. “Namusumla çalışarak aileme bakıyorum. Ben ekmeğimin peşindeyim” diyen oyuncu iyi kazandığını da söyledi. Aylık 8 bin dolar kazandığını belirten ünlü oyuncunun keyfi yerinde görünüyor. TIR'ında giderken Neşet Ertaş dinliyor.

15. Kazanımızı da şirin mi şirin bir fotoğrafla kapatalım! Özcan Deniz ve oğlu Kuzey!

Özcan Deniz, nihayet oğlu Kuzey ile paylaşım yaptı. Bize de kocaman bir "maşaallah" demek düşer!

Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hamsi-bogart

BERKAY VE YUNUS GÜLÇE'Yİ BİR UZAY ARACI GELİP KAÇIRSA,KİMSE NİYE ALDILAR,YAPMAYIN DİYE UYARMAZ.

manonthehood

Yunus Günçe, zorlama komik değilsin, ''ğ'' ile...

Gizli Kullanıcı

1-handenin yanaklarına kurban 2-merve ne kezban çıktı topu topu yemeğe davet etmiş ırzına mı geçmiş ne bu tepki

askito-muyum-ben

Özcan Deniz'in oğlu aynı annesi yalnız bayağı tatlı bir bebekmis :)

chemengcse

#14 BİR NESLİN İLİŞKİ HAYATINA SIÇTIN OĞUUUUZZZ. SONUNDA TIR ŞOFÖRÜ OLACAĞIN BELLİYDİ :D

Görüş Bildir