Görüş Bildir

Artvin, Bingöl ve Erzincan'da Yarın Okullar Tatil mi? 20 Ocak Artvin, Bingöl ve Erzincan'da Yarın Okul Var mı?

Anasayfa
 > Gündem

Ülke genelinde etkili olan kar yağışları nedeniyle okul tatilleri en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Yoğun kar yağışı ülkenin bazı şehirlerinde eğitim öğretimin akışında olumsuzluklara yol açıyor. Kar nedeniyle 55 ilde eğitime ara verilirken, yarın Artvin, Bingöl, Erzincan'da etkili olan kar yağışı nedeniyle il merkezi ve ilçelerinde eğitime ara verilip verilmeyeceği öğrenciler ve velileri tarafından merak konusu oldu. Peki Artvin, Bingöl ve Erzincan'da yarın okullar tatil mi? 20 Ocak Artvin, Bingöl ve Erzincan'da yarın okul var mı? İşte tatil detayları...

Türkiye'de etkili olan kar yağışı nedeniyle birçok ilde eğitime ara verildi. Zorlu hava şartları nedeniyle Artvin, Bingöl ve Erzincan'da okullarda eğitime 1 gün (19 Ocak) ara verilmişti. Bugün de devam eden olumsuz hava sonrası öğrenci ve veliler 'Artvin, Bingöl ve Erzincan'da yarın okullar tatil mi? 20 Ocak Artvin, Bingöl ve Erzincan'da yarın okul var mı?' diye araştırma yapmaya başladılar. Peki valiliklerden açıklama geldi mi?

Artvin, Bingöl ve Erzincan'da Yarın Okullar Tatil mi?

Artvin, Bingöl ve Erzincan'da Yarın Okullar Tatil mi?

Artvin, Bingöl ve Erzincan Valiliklerinden 20 Ocak Perşembe günü okulların tatil edilip edilmediğine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

Söz konusu illerin valiliklerinden haber geldiğinde haberimizde yer vereceğiz.

Bu Haberler De İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
4
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?