Görüş Bildir

AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak? AÖF Sınavları Online Mı Olacak?

Haberler
> AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak? AÖF Sınavları Online Mı Olacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde okuyan öğrencilerin merakla beklediği haber geldi. Koronavirüs pandemisi sebebiyle bu sene birçok sınav online olarak yapılmak zorunda kalmıştı. 10-11 Nisan’da yapılacağı açıklanan AÖF bahar dönemi ilk sınavlarının da online olup olmayacağı merak ediliyordu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, bahar dönemi sınavları hakkında açıklamada bulundu. İşte AÖF sınavlarıyla ilgili tüm detaylar…

AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

AÖF bahar dönemi ara sınavı 10-11 Nisan’da yapılacak. Final sınavı ise mayıs ayında gerçekleştirilecek ve 29-30 Mayıs’ta düzenlenecek. Vize sınavı için 01 Mart 2021 tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi ara sınavına ilgili sınav merkezinde girebilecekler.

Bahar Dönemi Ara Sınavı 10 - 11 Nisan 2021

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 29 - 30 Mayıs 2021

Yaz Okulu Sınavı 08 Ağustos 2021

AÖF Sınavları Online Mı Olacak?

AÖF Sınavları Online Mı Olacak?

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, ‘Değerli öğrencimiz, sınav dönemindeki pandemi koşulları dikkate alınarak değerlendirme yapılacaktır. Henüz bir karar verilmemiştir. Lütfen sadece kurumsal sosyal medya hesapları ve web sitesinden yapılan bilgilendirmeleri dikkate alınız.’ denildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?