Görüş Bildir

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, birlikte yaşadığı B.T. adlı kadının 9 yaşındaki ikiz kızları M.K. ve E.K.'ye cinsel istismarda bulundukları iddia edilen 44 yaşındaki Göksel A. ve 17 yaşındaki oğlu Umut A. tutuklandı. 

Anne B.T. de, istismara göz yumduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Eşinden boşandıktan sonra çocuklarının velayetini alan B.T., üç yıldır Göksel A. ve oğlu Umut A. ile yaşıyor

Eşinden boşandıktan sonra çocuklarının velayetini alan B.T., üç yıldır Göksel A. ve oğlu Umut A. ile yaşıyor

B.T. ve A.K. (45) 5 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Boşanma davasının ardından mahkeme çiftin ikiz kızları M.K. ve E.K’nin velayetini anne B.T.’ye verdi. B.T., çocuklarıyla, 3 yıl önce Göksel A. ve oğlu Umut A. ile birlikte yaşamaya başladı.

DHA'nın aktardığı bilgiye göre, Çanakkale'de yaşanan olayda, ikiz kızların babası A.K. daha önce, Göksel A. ve oğlu Umut’un çocuklarına birçok kez cinsel istismarda bulundukları iddiasıyla Bayramiç Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulundu.

Yaşadıkları dehşeti babaanne ve halalarına anlattılar

Yaşadıkları dehşeti babaanne ve halalarına anlattılar

Mahkeme kararı gereğince yılda bir ay kızları kendisinde kalan baba A.K., onları alıp 25 gün önce İzmir’de yaşayan annesi S.K. ile kız kardeşi M.K’nin yanına götürdü. 

Çocuklar burada yaşadıkları cinsel istismar olayını babaannesi S.K. ile halası M.K’ye anlattı. Hala M.K., yeğenlerinin cinsel istismar olayını anlatmasını video ile kayda aldı. İzmir’de polise giderek çocukların annesi BT. ve beraber yaşadığı Göksel A. ile oğlu Umut A. hakkında şikayette bulundu. Olay, Bayramiç Cumhuriyet Savcılığına bildirilerek soruşturma başlatıldı.

Çocuklar, yaşadıkları dehşeti böyle anlattı...

Polis, anne B.T. ile Göksel A., oğlu Umut A. ve arkadaşı A.B.'yi gözaltına aldı

Polis, anne B.T. ile Göksel A., oğlu Umut A. ve arkadaşı A.B.'yi gözaltına aldı

Soruşturma kapsamında, polis anne B.T. ile Göksel A., oğlu Umut A. ve onun arkadaşı A.B.’yi (17) gözaltına alındı.

Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Göksel A. ve oğlu Umut A. kız kardeşlere istismarda bulunduğu iddiasıyla, anne B.T ise cinsel istismara göz yumduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. A.B. de denetimli olarak serbest bırakıldı.

İkiz kız çocukları M.K ve E.K., Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sevgi Evinde koruma altına alındı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ravnestien

9 yaşındaki kıza bakıp da haz duyan kaç tane orspu cocugu varsa topunun ruhunu şerefini s.keyim bunları kazığa takacaksın amk. Adama bak lan 9 yaşındaki kızl... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Demek ki annelik de kutsal değilmiş.

Pelinsu

Her doğuran anne olmuyor işte

Muhammed Gungor

Eteğinden tahrik olmuştur başı açık ondan tahrik olmuştur nefes alıyordur tahrik olmuştur vardır bir sebebi bozmuştur erkeklerin ahlakını kuyruk sallamıştır ... Devamını Gör