Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Anneler Günü İçin Lukapu’dan Yüzde 30 İndirim

0PAYLAŞIM

Türkiye’nin en büyük fotokitap markası Lukapu, Anneler Günü için bir kampanya hazırladı. 20 Nisan 2015 – 27 Nisan 2015 tarihleri arası geçerli olan kampanyada tüm ürünler %30 indirimli.

Türkiye’nin en büyük fotokitap markası Lukapu, Anneler Günü  için bir kampanya hazırladı. 20 Nisan 2015 – 27 Nisan 2015 tarihleri arası geçerli olan kampanyada tüm ürünler %30 indirimli.

Lukapu neden bir anneye verilecek en güzel hediye?

Çünkü…
Çocuğumuz uyusun diye saatleri sayar, o uyuyunca da fotoğraflarına bakarken buluruz kendimizi…
Çocuklarımızdır bizi biz yapan…
Tekrar tekrar doğum fotoğraflarımıza bakar, doğum videomuzu izleriz.
En kötü anımızda bile “çocuğum sağlıklı ve iyi olsun başka bir şey istemiyorum” deyip mutlu edebiliriz kendimizi.
Aile dendiğinde aklımıza ilk çocuklarımız gelir.
Fotoğrafı telefonumuzdan, çantamızdan eksik olmaz.
O yanımızda yokken bir yere gittiysek “burada olsa şunu yapardı, şöyle derdi” der, sadece onu düşünürüz.
O sevindiğinde sevinir, üzüldüğünde çok daha fazla üzülürüz.
Sadece onu gördüğümüzde bu kadar parlar gözlerimiz.

Okuldaysa, işteyse, başka şehirde, başka ülkedeyse… Özlüyorsak. Evet, yanımızda olmadığı her an, uyurken bile özlüyorsak, fotoğraflarını yanımızdan eksik etmiyorsak, aynı şeyi şimdi annemiz için düşünelim. Bizi büyüttüler, yetiştirdiler, ayaklarımızın üstünde durmamızı sağladılar… Ve biz her an onların yanında olamıyoruz. Birlikte fotoğraflarımızdan oluşan bir Lukapu fotokitap ile onları sizce de mutlu etmez miyiz? Annenizin baş ucunda duracak, özledikçe bakacağı, hatıra kokan bir albüm…

İşte şimdi albüm yapmanın tam zamanı. Lukapu Anneler Günü Kampanyası başladı. 20 Nisan 2015 – 27 Nisan 2015 tarihleri arası geçerli olan kampanyada fotoğraf baskı ürünleri dışında kalan tüm ürünler %30 indirimli. Sipariş aşamasında kupon kodu yazan kısma "ANNEM2015" yazarak, indirimden yararlanılabilir. Zaman kaybetmeden bir Lukapu fotokitap tasarlamak gerek…

Bunları biliyor muydunuz?
- Tüm işletim sistemlerinde çalışan Lukapu, Türkiye’nin 81 iliyle de tanıştı. Bunun yanı sıra Lefkoşa, Girne ve İngiltere’ye de gönderi yaptı.
- En çok Lukapu büyük kare fotokitap tercih ediliyor.
- Lukapu tasarlamak için siteye her gün ortalama 7 bin fotoğraf yükleniyor.
- Her gün ortalama 20 bin kişi lukapu.com’u ziyaret ediyor.
- iPhone uygulaması LukaBUKA’yı yaklaşık 25 bin kişi indirdi.
- LukaBUKA sayesinde akıllı telefonunuzdaki ya da sosyal medya hesaplarınızdaki 20 fotoğrafı seçip birkaç dakika içinde albümünüzü hazırlayıp sipariş verebiliyorsunuz.
http://www.lukapu.com

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir