Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Anneden 'Önceden İnanmamıştım' İtirafı: Babadan 5 Yaşındaki İkiz Çocuklarına 'Cinsel Taciz'

 > 
2.8bPAYLAŞIM

İstanbul, Esenyurt'ta 4 çocuk babası bir şahıs, 5 yaşlarındaki ikiz kız çocuklarını taciz ettiği iddiasıyla anne tarafından şikayet edildi. Baba M.A. hakkında "çocuğun cinsel istismarı" suçuyla dava açıldı. Bugün hakim karşısına çıkacak. 

"Daha önceden çocuklarım, babalarının onları taciz ettiğini söylüyorlardı ama ben inanmıyordum."

Anne Y.A., 2012 doğumlu kız çocuklarının daha önce de kendisine babalarını şikayet ettiğini ifade ederken, "Daha önceden çocuklarım babalarının onları taciz ettiğini söylüyorlardı ama ben inanmıyordum. Daha sonra eşim benim de açık seçik fotoğraflarımı internete başka bir isimle koydu. Telefonundan da sürekli porno izliyordu. Kızlarımın doğru söyleyebileceğini düşündüm" dedi.

"Boşanmak istedim ama aileler araya girdi."

CNN Türk'ten Özgen Aydos'un haberine göreanne Y.A. eşinin bu tarz hareketlerinden dolayı boşanmak istediğini belirtirken ailelerin araya girdiğini ve boşanmaktan vazgeçtiğini ifade etti. 

Anne Y. A. eşinin kızlarına ve kendisine daha önceleri bıçak çektiğini, şiddet uyguladığını ve hatta doğalgazı bilerek açtığını da belirtti.

"Kızımla yatıyorum, yatamaz mıyım?"

Bir gün kızı B. A.'nın bağırışları üzerine odaya giden anne Y. A., baba M. A.'nın kızının ağzını kapatarak yattığını, kızının ise ağladığını gördü. M. A.'nın "Kızımla yatıyorum. Ne var, yatamaz mıyım?" ifadelerini kullandığını belirtti.

Farklı bir gün ise, kızı N. A.'nın annesinin yanına gelip babasının B. A.'yı odasına götürdüğünü söylemesiyle odaya giden anne Y. A., eşinin kızını kucağına alarak onu taciz ettiğini ve cinsel organının da açıkta olduğunu görmesiyle eşi M. A.'dan şikayetçi oldu.

Baba M. A., hakkında 'çocuğun cinsel istismarı' suçuyla dava açıldı.

5 yaşındaki ikiz kız çocukları verdikleri ifadelerde, babalarını evde çıplak gördüklerini ve babalarının kendilerini taciz ettiğini söyledi.

M. A., bugün mahkeme karşısına çıkacak.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı davaya müdahil olacak.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serhataydin75

polis cocukları doktora götürdü doktor raporları temiz bu şeytan kadın adama iftira ediyor düşünün 6 yaşindaki kız cocuğuna tecavüz edilse kız hastalanmaz mı o kız cocuğu ölür değil mi kız cocuğunun kızlık zarı yırtılmaz mı peki doktor raporları temiz diyor bakın manşete ba baba kızımla yatıyorum demiş değilmi bu yarumu yapanların hepsi babalarıyla yatmadımı yatdıda babaları onlara tecavüzmü etti burda magdur olan baba bunun hesabını kim verecek KADIN ÖNCE BOŞANMAK İSTEDİ ADAMDAN NAFAKA İSTEDİ ADAM KABUL ETMEDİ SONRA ADAMA DEDİKİ SEN DUR BEN SENİN BAŞINA NELER ACICAM

Gizli Kullanıcı

Şu pedofililer sapıklıklarını gizlemek, dikkat çekmemek ve halkın içine karışmak için evleniyorlar, çocuk sahibi oluyorlar.Sonra ya kendi çocuklarına yada başkalarının çocuklarına taciz ediyorlar.Buna nasıl bir önlem alınabilir ? Yada önlem alınabilir mi ? Bir fikri olan ?

serhataydin75

bu kadın hep yalan söylüyor şimdi size gercekleri anlatayım doktor raporları temizzz bu kadın kocasına iftıra atıyor allahın izniyle kardeşim beraat etcek

ates-eylem

Hadım edilsinler ama ilaçla değil, direk bedenen!!!..

layd

Allah belanı versin iblis.

burcu-turuthan-karaman

Allah senin cezanı versin pislik herif

serhataydin75

bu kadın şeytan kadın yalan söylüyor sözde cocuklarını cinsel istismar bu adam bakın doktor raporları temiz adli tıp raporlarıda temiz gelçek allahın izniyle bu kadın kardeşime iftira atıyor

hatice-sahin-cevik

Aileler araya girdi ne demek aileninde seninde ağzına sı...m gerizekalı kadın. senin gibi babanın Allah belasını versin. cezaevinde abilerlerle kardeş kardeş uyursun şerefsiz..

serhataydin75

ulan şerefsiz sensin ipne bilip bilmeden ne yorum yapıyorsun acıkca kadın iftira ediyor belli değilmi lan doktor raporları temiz ipne

Görüş Bildir