Görüş Bildir
Haberler
AKP Milletvekili Etyemez: 'Ülkede Yokluk Yok, Her Şeyde Bolluk Var'

AKP Milletvekili Etyemez: 'Ülkede Yokluk Yok, Her Şeyde Bolluk Var'

AKP Konya Milletvekili Halil Etyemez, Türk Lirası’nın değer kaybı ve artan gıda fiyatlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ekonomideki kötü gidişatı dış güçlere bağlayan Etyemez, “Çok net söylüyoruz. Ülkede yokluk denen bir şey yok. Her şey de bolluk ortada” dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sözcü'nün aktardığı habere göre, Konya'nın yerel bir televizyon kanalında Türk Lirası'nın dolar karşısındaki değer kaybına ve artan gıda fiyatlarına ilişkin konuşan AKP'li Etyemez, suçu dış güçlere attı.

FETÖ'nün bir takım hadiseler deneğini ve buradan sonuç alamayınca ekonomi üzerinden saldırı yapıldığını ancak ülkede bir yokluğun olmadığını söyleyen Etyemez şu ifadeleri kullandı:

'Kendi mavi vatanımızda hakkımız olan doğalgazı araştırmaya ve çıkartmaya çalışıyoruz ondan rahatsızlık duyuyorlar. Orada bir takım tatbikatlar yapılıyor hiç kimseden çekinecek durumumuz yok ve gücümüz yerinde. Niye adamlar başka ülkelerle işbirliği yaparak bize karşı tatbikat yapıyor. Yunanistan niye bir kısım konsorsiyumlarla petrol aramaya çalışıyor.

Bakın gaz çıkartmaya başlıyoruz, içerdeki muhalefet ‘hani niye çıkartmadınız?' diyor. Bunun bir takım teknik boyutu var. Duyuruyu yaptık, tespit ettik, çalışma yapılıyor. Gemilerimiz işin başında ama bundan rahatsızlık duyuyorlar. Terörle ilgili de sınır ötesinde adam yanı başımızda bir takım örgütlenmeler yapıyor. Biz buna müdahale ediyoruz. Bize karşı silah çeviren adamla barış mı yapacağız? Biz demeyiz, biz öyle yapmayız.

"Çok net söylüyoruz, ülkede yokluk yok"

"Çok net söylüyoruz, ülkede yokluk yok"

Buralardan sonuç alamayanlar yıllarca Gezi olayları denediler, FETÖ bir takım hadiseleri denedi buradan bir sonuç almadılar. Gelip şimdi milletin cebindeki paraya mutfağındaki ekmeğe saldırmaya çalışıyorlar.

Çok net söylüyoruz. Ülkede yokluk denen bir şey yok. Her şeyde bolluk ortada. Ama birileri para kazanacak diye olayı manipüle ederek buradan bir kargaşa çıkartmanın hesabını yapıyorlar. Buradan bir sonuç alıp Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı millet düşmanlığı yapıyorlar. Siyasi rant elde edeceksin diye bu ülkenin kaybetmesini istemek doğru değil.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
118
58
47
6
5
2
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Bozkurt

Özellikle arsız bolluğu çok var. Ne tesadüftür ki alayı da ampul ışığı ile mest olan AKPutperestlerden çıkıyor.

Develop ER

e adam haklı en düşüğü 15.00 tl den 3-5 yerden maaş alınca ülkede bolluk oluyor tabikide. Verin şunlara tek asgari ücreti bakalım ne oluyor. Ya hakat Bu bizi... Devamını Gör

kabus

soyadını değiştirsin bence yiye yiye camış gibi olmus kurbanda iyi gider