Görüş Bildir
Haberler
AKP'li Özhaseki'den HDP ve CHP'ye: 'Lanet Olsun Oylarına, Onların Oylarının Allah Belasını Versin'

AKP'li Özhaseki'den HDP ve CHP'ye: 'Lanet Olsun Oylarına, Onların Oylarının Allah Belasını Versin'

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP ve HDP'ye yönelik 'Seçimlerde 4 tane oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz. Lanet olsun oylarına. Onların oylarının Allah belasını versin. Bunları her fırsatta söylemeliyiz' ifadelerini kullandı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Özhaseki, memleketi Kayseri'de Melikgazi Belediyesinin Yıldırım Beyazıt mahallesinde yaptırdığı Sami İpek Caddesi'nin açılışına katıldı.

Açılışta konuşan Özhaseki, terörle mücadeleye değinerek, 'Gelmiş geçmiş bütün Başbakan, Cumhurbaşkanları bu fitneyi söndürmek için elinden geleni yapmışlardır. Hiç birini suçlayamayız. Kimi zaman sert, kimi zaman yumuşak devlet aklı ile yapmaya çalıştılar. Son dönemde de artık bunların iflah olmayacağı, iyilikten anlamadığı, yurt dışından destekleyen babalarının elinde piyon olduğu, böyle şerefsiz bir grup olduğu için bunların üzerine sertçe gidiyoruz. Kızılay'da, Beşiktaş'ta eskiden bombalar patlarken, şehirlerden lanet adamları, satılık uşakları temizledik. Dağlara kaçtılar dağları temizledik. Mağaralara girdiler mağaraları temizledik. Bu ülkede sağda solda böcek gibi yer altında yaşayan 350 PKK'lı şerefsiz kaldı. Onları bulup bu toprakları tertemiz edeceğiz' dedi.

Özhaseki, terörün sözcülüğünü yapanlara karşı tavır alınması gerektiğini belirterek, 'HDP'yi her fırsatta söylemeliyiz. Bir gün olsun Mecliste PKK'ya 'lanet olsun' diyemediler. 'Biz teröre karşıyız, iki taraf da silah bırakmalıdır' diyorlar. Biz bunları biliyoruz. Ana muhalefet de bunların sözcülüğünü yapmaya devam ediyor. Genel Başkanları beyanat veriyor, '13 askerimizin katili Cumhurbaşkanıdır.' Allah seni ıslah etsin. Ne olur bir gün PKK'yı kınasan. '3 tane oy alacağım' diye bu adamlara yaltakçılık yapmasan. Seçimlerde 4 tane oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz. Lanet olsun oylarına. Onların oylarının Allah belasını versin. Bunları her fırsatta söylemeliyiz. Yoksa doğruları konuşmuş olmayız. Bu topraklarda fitne bitinceye kadar temizlik sürecek' diye konuştu.

Bu haberler de ilginizi çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
132
115
28
6
4
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Seçimde oy alabilmek için teröristi TRT ye çıkaranlar değil mi bunlar :)

Uygar Aytun

Halbuki oy almak adına her tür kalıba giren kendileri. teröristbaşının biraderini bizim bakkal çıkardı çünkü devlet televizyonuna .

Aysun

Değerin bir sinek kadar ama mide bulandırıyorsun işte.