Görüş Bildir

etiket Akit'in Kaynağını Tahmin Ettiğiniz Bir Diğer Haberi: Dolar 6 Lira Olacak!

Anasayfa
 > Gündem

Dalgalara konu olan haberleriyle dillerden düşmeyen, kendinden olmayan her kesime saldırmasıyla ünlenen Akit gazetesi, yine kendinden bekleneni yerine getirdi. Akit gazetesi habercilikte yine çığır açarak doların yıl sonuna kadar 6 liraya düşeceğini söyledi. 

Yalan, toplumun bir kısmını dışlayıcı ve kadın haklarını görmezden gelen haberleriyle tanınan Akit, yine kendine göre bir haberle gündemde.

Gazetenin bu seferki haberi ise dolar hakkında

Gazetenin bu seferki haberi ise dolar hakkında

Akit gazetesi yaptığı haberinde doların 6 liraya düşeceğini şu ifadelerle aktardı: 

'Dolar kuru 16 liranın üzerinde seyretmeye devam ederken uzmanlar Merkez Bankası'nın yeni bir enstrüman açıklayacağını düşünüyor. Emrah İnç'in Youtube kanalına konuk olan araştırmacı yazar Engin Avcı'dan çok konuşulacak dolar yorumu geldi.Engin Avcı yaptığı açıklamada,  'Bir gecede dolar 7 lira düşmüştü. Benim 2022 yıl sonu döviz hedefim 6 lira ila 9 lira arasındadır. Sebebini anlatayım. Türkiye, 150 milyar dolarlık bir anlaşma imzaladı. Bunun ilk akışı Temmuz ile Ağustos ayında göreceğiz.  Bahçeli, yüzüncü yılımızda 100 milyon nüfus dedi. Cumhurbaşkanı’nın Nisan ayında attığı adımı biz Ağustos’ta göreceğiz...'

Haberin tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Akit'in bu haberi tabii ki sosyal medyanın gündemine yerleşti👇

Akit'in bu haberi tabii ki sosyal medyanın gündemine yerleşti👇
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
68
34
21
3
1
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?