Görüş Bildir
Haberler
91 Yaşındaki Kadın, 60 Yıldır Rahminde Bebek Taşıyor

91 Yaşındaki Kadın, 60 Yıldır Rahminde Bebek Taşıyor

Doktorlar, Şili'de bir şehir olan La Boca'da hamile kaldığının hiçbir şekilde farkına varamayan 91 yaşındaki Estela Meléndez'in rahminde kireçlenmiş bir cenin buldular.

Estela Meléndez, uzun yıllarca karnında bir yumru olduğunu fakat rahminde bir cenin taşıdığına dair hiçbir fikrinin olmadığını söylüyor. Doktorlar ise Meléndez'in 60 yıldan uzun bir süredir bu cenini taşıdığını belirtiyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kitle Değildi Ama...

Kitle Değildi Ama...

Estela Meléndez'in röntgeninde lekeli bir şey tespit eden doktorlar, Meléndez'e, tümörü olduğunu ve ameliyata girmesi gerektiğini söylediler. Meléndez, 'Ama teyit amacıyla ikinci kez röntgen çektirdiğimde doktorlar, gözlerine inanamadı. O kitlenin bir tümör değil ama bir cenin olduğu anlaşıldı.

Bu durum yaşlı kadın ve ailesi için büyük bir şok olmuş. Meléndez'in 74 yıl evli kaldığı kocası Manuel González, 91 yaşında hayatını kaybetmiş. Ve bu çiftin pişmanlıklarından biri de çocuk sahibi olamamakmış. Meléndez, 'Bu nedenle müthiş acılar çektik' diyor.

"O şişlik yarım kalan hayalleri hatırlatıyor"

"O şişlik yarım kalan hayalleri hatırlatıyor"

Estela Meléndez'in yeğeni Luis Meléndez ise şunları söylüyor: 'Düşünebiliyor musunuz? 60 yıldan fazla... Bebek içeride öldükten sonra nasıl oluyor da kendisini hiç kötü hissetmedi merak ediyorum.'

Yerel klinikte doktorlar, cenini almak için önce ameliyat düşündüler ancak 91 yaşındaki yaşlı bir hastayı ameliyat etmenin hiçbir şey yapmamaktan daha riskli olduğuna karar verdiler.

Meléndez, karnındaki şişliğin, daha çok kocasını ve yıllar öncesinde yerine getirilememiş çocuk sahibi olma hayallerini anımsattığını sözlerine ekliyor.

Habertürk

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Kadir Rüzgar Keni

doğurmayı mı unuttun be kadın