3 Yıl Boyunca 11 Yaşlı İnsanı Baltası ile Öldürerek "Artvin Canavarı" Lakabını Alan Seri Katil: Adnan Çolak

577PAYLAŞIM

Dehşet veren bir hikayesi var...

1992 ile 1995 yılları arasında "Artvin Canavarı" ve "Baltacı" lakabı ile dehşet salan Adnan Çolak, Artvin'de yaşayan ve çoğunluğu yaşlı olan onlarca insanı öldürdü.

Herkesin birbirini tanıdığı ve güvenilir bir ortamda bu kadar büyük dehşet saçan Çolak, çoğu kurbanını tanıyordu.

68 ile 95 yaşları arasındaki 6'sı kadın 11 kişiyi baltasıyla öldüren Çolak, kadın kurbanlarını öldürdükten sonra tecavüz ediyordu.

Son kurbanı 58 yaşındaki Hediye İpek'i tülbentle boğup ardında tecavüz ettikten sonra öldü sanarak olay yerini terk etse de İpek, ağır yaralı olarak kurtulmuş ve komşularının yardımıyla hastaneye kaldırılmıştır.

Komşusu Hediye İpek'e saldıran Çolak, kadını öldüğü sandığı için bir tehlike görmese de Çolak ilk saldırdığı anda kadın onu tanımıştı.

Hastaneye kaldırıldıktan sonra polise Adnan Çolak'ın eşkalini en ince ayrıntısına kadar anlatan kadın sayesinde Çolak hemen yakalandı.

Adnan Çolak yakalandığında kan donduran ifadelerde bulundu.

İfadesinde, "Köyde yalnız yaşadığını bildiğim Hediye İpek'in evine gittiğimde de gayem öldürüp sonra da ırzına geçmekti. Kadının evde yalnız olduğuna emin olduktan sonra harekete geçtim. Boğuşma sırasında 'Seni tanıdım,' diye bağırdı. Ama sesimi çıkarmadım. Saçlarıma, hayalarıma dalmak istedi. Ama engel olamadı. Atletimdeki küçük kan lekesinin bu sırada bulaştığını sanıyorum. Çünkü kadının ağzından kan geldiğini gördüm. Kan gelince öleceğini düşündüm." sözlerini kullanan Çolak, yaşlı kadınlara tecavüz etmesini bambaşka bir olaya bağlıyordu.

Henüz 7-8 yaşlarındayken anne ve babasının cinsel ilişkiye girdiğine tanık olan Çolak, aynı zamanda 11 yaşına kadar ailesiyle beraber uyuduğu için kadın kurbanlarına tecavüz ettiğini iddia ediyordu.

Bunun yanı sıra çocukluğunda amcasının oğlunun tecavüzüne uğrayan ve menenjit geçiren Çolak, alkol aldığı zaman kendisine hakim olamadığını söylüyordu.

Evli ve 3 çocuk babası olan Adnan Çolak, 5 yıl boyunca yargılandı. 6 kere idam, 2 kere 20 senelik ağır hapis cezası alan Çolak, Rahşan Affı kapsamında 2005 yılında serbest bırakıldı.

"Artvin Canavarı" Adnan Çolak, en fazla ifadesinde yer verdiği "Ben yaşlı insanları öldürüyorum. Onlar biz gençlerin rızkını yiyor. O kadar yıl yaşamışlar, daha fazla yaşamalarına ne gerek var?" sözleri ile hatırlanıyor.

Siz bu kan donduran olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Sevgilisini Kesip Çocuklarına Yemek Olarak Hazırlayarak Korku Filmlerini Aratmayan Psikopat Katil: Katherine Knight - onedio.com
Sevgilisini Kesip Çocuklarına Yemek Olarak Hazırlayarak Korku Filmlerini Aratmayan Psikopat Katil: Katherine Knight - onedio.com
Kız Arkadaşı Uykusundan Uyandırdığı İçin Bir Gecede 56 Kişiyi Öldürüp 37 Kişiyi Yaralayan Woo Bum-Kon'un Dehşeti: Uiryeong Katliamı - onedio.com
Kız Arkadaşı Uykusundan Uyandırdığı İçin Bir Gecede 56 Kişiyi Öldürüp 37 Kişiyi Yaralayan Woo Bum-Kon'un Dehşeti: Uiryeong Katliamı - onedio.com
Pedofili Komşuları Tarafından İki Kez Kaçırılan Jan Broberg ve Ailesinin İnsanı Dehşete Düşüren Hikâyesi - onedio.com
Pedofili Komşuları Tarafından İki Kez Kaçırılan Jan Broberg ve Ailesinin İnsanı Dehşete Düşüren Hikâyesi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
denverr

Ha yani müebbet alanlara seviniyoruz ama geçenlerde çıkan aflar gibi bu pislikler haberimiz olmadan salınıyorlar yani??????

arsenic

11 kişiyi baltayla katlediceksin, üstelik katlettikleri insanlar köyünün insanları, komşusu, ırzına geçip, baltayla doğrayacaksın sonra afla 5,10 yıl yatıp serbest kalacaksın!! Böyle birşey olabilir mi ya! Rahşan affı bu ülkenin rezaletlerinden, utançlarından biridir.

cerrahpasalihalit

adam koronovirüs gibi sadece yaşlıları hedef almış.

mahirrihamahirriha

Nasıl yani bu adam dışarda mı şimdi? Lan hadi af geldi ama bu adamı neden kapsamış bu af, şaka gibi. Bu şerefsiz piçi o insanların akrabalarından biri bulup öldürse o kişinin vay haline. Devletin yapamadığı adaleti bireyler sağlamaya kalkarsa o işin altından kalkamazsın.

corpse-bride

fılmlık olay bollyde holly de olsa cekılmıstı bıle

Görüş Bildir