23 Haziran'da Yapacağı Düğününü İptal Etti: 'Ekrem Başkana Haksızlık Yapılırken Evlenemem'

-

AKP'nin İstanbul'da seçimlerin iptali için yaptığı başvuru YSK tarafından kabul edildi, 23 Haziran yeni seçim tarihi olarak belirlendi. Cihan Yaşar isimli genç de, 23 Haziran'da İstanbul'da oy vermek için memleketi Batman’da yapacağı düğününü erteledi. Yaşar, nişanlısına, "Ekrem Başkana haksızlık yapılırken ben evlenemem" dediğini söyledi. 

İstanbul'da seçimin 23 Haziran tarihine alınmasıyla birlikte çok sayıda kişi yaz planlarında değişikliğe gidiyor. 

Sözcü'den Tugay Saday'ın haberine göre, Cihan Yaşar isimli genç ise 23 Haziran'da memleketi Batman'da yapacağı düğünü erteledi. Yaşar, Twitter hesabından Ekrem İmamoğlu'nu etiketleyerek “23 Haziran'da Batman'da düğünüm vardı. Oyumu İstanbul'da kullanmak ve seçimde çalışmak için düğünümü erteliyorum. Her şey güzel olacak Ekrem abi" mesajını paylaştı.

Cihan Yaşar'ın mesajı, aralarında gazeteci Uğur Dündar'ın da bulunduğu binlerce vatandaş tarafından paylaşıldı.

"Binlerce akrabam ile gece gündüz çalışacağız ve başaracağız"

Ekrem İmamoğlu'na destek vermek için düğününü ertelediğini belirten Cihan Yaşar, “Ben aslen Batmanlıyım ama uzun süredir İstanbul'da ikamet ediyorum. Nişanlım Ceylan Yaşar ile düğün tarihimizi 23 Haziran olarak belirlemiştik. Batman'da yapacağımız düğün için birçok hazırlığımızı da o tarihe göre yapmıştık. İptal edilen seçimin yeni tarihi 23 Haziran olarak belirlendi. Ben de aileme ve nişanlıma ‘Ekrem başkanımıza haksızlık yapılıyor. düğünümü ne olursa olsun erteleyeceğim. Ona haksızlık yapılırken düğün yapamam. Hem oyumu kullanacağım hem de Ekrem Başkanımızın kazanması için çalışacağım’ dedim. Benim bu kararımı nişanlım ve ailelerimiz de destekledi. Her şey çok güzel olacak Ekrem abi diyorum. Seçim sürecinde binlerce akrabam ile gece gündüz çalışacağız ve başaracağız” dedi.

Ayrıca bakınız 👇

23 Haziran'da Herkes Sandığa Gidebilsin Diye Para Pul Düşünmeden Programlarını ve Rezervasyonları İptal Eden Kişi ve Kurumlar - onedio.com
23 Haziran'da Herkes Sandığa Gidebilsin Diye Para Pul Düşünmeden Programlarını ve Rezervasyonları İptal Eden Kişi ve Kurumlar - onedio.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir