Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2016 Yılında Görmeye Devam Edeceğimiz 26 Şey

 > 
74PAYLAŞIM

2015’e veda ediyoruz, yepyeni, taze umutlarla 2016 yılına girmemize sayılı günler kaldı. Ancak 2016 yılı maalesef yepyeni bir yıl olmayacak, çünkü 2015 yılından birçok şey orada da bizi bekliyor olacak. 

Mesela Kim Kardashian’ın g*tünün olmadığı bir 2016 olabilir mi? Mümkün değil!

1. İki kilo sakalıyla gururlu bir şekilde dolaşan erkekler.

Sakal modası henüz miadını doldurmuş değil, erkekler ve hattsa kadınlar bu sakal işini sevdi. 2016 yılında da sakala devam edeceğiz gibi görünüyor.

2. Star Wars ile delirmeye devam.

2015 yılının son günlerinde vizyona giren Star Wars’un yeni filminin yarattığı tsunami çok rahat 2016 yılına da sarkacak. Hatta 2017, 18, 19, 45, 68 falan hep Star Wars ile geçecek gibi.

3. Burhan Kuzu ve müthiş tespitleri.

Bush, yerine yanlışlıkla Puşt yazsa da, H…..r küfür değil diye diretse de, başkanlık sistemini için bilekelerini kesecek noktaya gelmiş olsa da 2016 yine bir Burhan Kuzu yılı olacak. Siperlere!

4. Brangelina çiftinin mutluluğu yine gözümüze gözümüze girecek.

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin 6 çocuğuyla birlikte verdikleri mutluluk pozları 2016’da da bizim mutluluğumuz olmaya devam edecek.

5. Türkiye’nin gücünü test etmek, sınamak isteyenlerle mücadeleye devam.

Gün geçmiyor ki Türkiye’nin gücü test edilmesin, 2016’da da farklı olmayacak. Onlar test edecek, biz değerlendirmesini yapacağız.

6. Gerçeğe dönüşen dizi aşkları.

Hız kesmeden devam edecek. Sette başlayan aşk,i gerçek hayata taşınacak, aileler tanışacak, kız istemeye gidilecek, ama dizi yayından kalkacak hop aşk bitecek. Olsun, yeni dizi senaryosu gelir nasılsa.

7. Daha dar ve kısa pantolonlar.

Hem erkekler hem de kadınlar için göreceğimiz akım bu olacak sanırım. 2014 yılında başlayan daralma ve geri çekilme 2016 yılında da çekilmesine devam edecek.

8. Rusya - Türkiye arasındaki kriz.

Putin özür bekledikçe bu krizin çözülmesi mümkün değil. Özür dilemek ve Recep Tayyip erdoğan?

9. Ege Denizi’nde kurulan can pazarları.

Maalesef 2016 yılında da ara vermeyecek. İnsanlar yine savaştan, yıkımdan kaçacak, yine yaşamak için daha güzel ve güvenli yerler arayacaklar.

10. Ve Aylan Bebekler…

Arkası kesilmeyecek, daha iki gün önce 10 yaşında bir çocuğun daha bedeninin kıyıya vurduğunu düşündükçe, 2016 yılı için umutlu konuşamıyoruz ne yazık ki.

11. Bakalım 2016’da da bu ünlüyü tanıyabilecek miyiz?

Bakalım 2016’da da bu ünlüyü tanıyabilecek miyiz?
Bakalım 2016’da da bu ünlüyü tanıyabilecek miyiz?
Bakalım 2016’da da bu ünlüyü tanıyabilecek miyiz?

İnternet sitelerinde “bu ünlüyü tanıdınız mı?” galerileri bitmedi, bitmeyecek. Sürekli bebeklik fotoğrafına maruz kalacak, 45 defa gördüğümüz Türkan Şoray’ı yine tanıyamayacağız.

12. Eski sevgili…

Peşinizi 2016’da da bırakmayacak. Yine onu düşündüğünüz, onsuz geceleriniz olacak, ama üzülmeyin 2017’ye sarkmayacağını düşünüyoruz.

13. IŞİD

Üzgünüz, koalisyon güçleri, Irak, Suriye, Rusya orduları hep birlikte yüklenseler de, ışid 2016 yılına da damgasını vuracak gibi görünüyor.

14. Muhtarlar… Muhtarlarımız…

2016 yılı içerisinde de birçok defa saray yolları görünüyor kendilerine. Hele ki başkanlık referandumu falan olursa, saraydaki 1150 odanın bir kısmı yatılı kalmaları için muhtarlara bile tahsis edilebilir.

15. Hakem hataları.

Bu hakemlerle ligin bitmeyeceğine defalarca şahit olacağız yine, ama işin garibi lig bitecek bir şekilde.

16. Kadınlarla ilgili konularda ahkam kesen bıyıklı bıyıklı erkekler.

Ne zaman bitti ki 2016’da bitsin? Yine çıkıp, kadınlarla ilgili konularda ahkam kesecek, bizi delirtecekler.

17. Ve kadın cinayetleri, kadına şiddet, taciz, tecavüz, iyi hal indirimi, vs….

Maalesef bunların hiçbiri bitmeyecek. Bunların temelinde yatan şeyin eğitimsizlik ve yöneticilerin cüretkarlığı olduğunu görmedikçe, elektronik kelepçe, imdat butonu, koruma polisdi, vb. geçici uygulamalarla bu sorunlar çözülemeyecek.

18. ÖSYM skandalları…

Yine hatalı sorular, yanlış hesaplamalar, eksik başarı puanı hesabı, vb. sorunlara şahit olacağız. ÖSYM 2016’da da ÖSYM’liğini yapmaya devam edecek.

19. Yılankavi eyeliner uygulamaları.

Kadınlar, Kleopatra stili eyeliner uygulamalarını çok sevdi. 2016’da da görmeye devam edeceğiz. Eğer hala beceremiyorsanız, bir umut unutulur diye bekliyorsanız boşuna beklemeyin, çalışmaya, pratik yapmaya başlayın şimdiden.

20. Umut Bulut.

Galatasaraylılara güzel bir haber vermek isterdim ama maalesef, Umut 2016’da da bizlerle.

21. Selfie çılgınlığı.

Çook uzun bir süre daha devam edeceğe benziyor. Hele bir de artık ön kameralara da flaş koymaya başladılar ki hepten yandık.

22. Acun ve yarışmaları.

Yetenek sizsiniz, o ses türkiye, benim stilim, survivor, vs. derken hayatımız 2016’da da Acun ve yarışmalarıyla dolacak.

23. Sibel Can diyeti.

Muhtemelen 2016’nın Nisan-Mayıs aylarında ortaya çıkıp, bir haftada 8 kilo verebileceğinizi vadedecek olan eşsiz diyet.

24. Beyaz Show…

Aynı formatla, aynı esprilerle, aynı üniversiteler ve aooouuuuvvv sesleriyle hayatımıza renk katmaya devam edecek.

25. Tuğçe Kazaz.

Eşsiz bilgi birikimiyle bize yine Orta Doğu analizleri yapacak, paralel yapının hain tuzaklarını ortaya çıkaracak ve “UYAN TÜRKİYE!” diye bağıracak kulağımıza kulağımıza.

26. Bedelli askerlik.

Birçoğunuzun “ay hadi inşallah” dediğini duyar gibiyim, ama kulis bilgim yok. Çıkmasa bile “çıkacakmış” dedikodularıyla 2016’yı domine edecektir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozankrky

yalnız dizi setinde sevgili olmak harika fikir yani büyük bi zaman tasarrufu.

45skr45

derdinizi zikim amklarım

kunterman

suriyeliler hariç gerisi bizim meselelerimiz kah güleriz kah ağlarız. fakat botlara binipte ölen insanlar için kusura bakmayın ama üzülemiyorum maalesef. kimse onlara binin gidin demedi, öncelikleri can güvenliği olsa zaten savaştan kaçıp denizde boğulmazlar. bu fırsatçılar asalak gibi avrupaya yamanmaya gidiyor, burada türk gençlerinin vergileriyle harcanan milyar eurolar bunları kesmediği daha fazlasını istedikleri için asalak gibi yaşadıkları için botlara biniyorlar ve hepsi de sağlam paralar veriyor kaçakçılara o yüzden bırakın bunlara üzülmeyi, kendi derdimiz bize yeter.

haylazadam

#11 solda mahsun kırmızıgül ortadaki tolga güleç sağda abdullah gül :)

cristiano

ortadakini küçük enişte sandım ben güleçliğinden

nabiyon

kurtlar vadisi mesala

Görüş Bildir