Görüş Bildir
Haberler
19 Aralık Deprem mi Oldu? Son Depremler BOUN Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi!

19 Aralık Deprem mi Oldu? Son Depremler BOUN Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi!

Türkiye'de ve çevre ülkelerde meydana gelen depremler AFAD ve BOUN Kandilli Rasathanesi tarafından vatandaşların bilgisine sunuluyor. Türkiye'nin farklı illerinden gelen sarsıntı haberleri ardından son depremler büyük merak konusu oldu. Peki, bugün nerelerde deprem meydana geldi? Kaç şiddetinde deprem meydana geldi? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi!

İçeriğin Devamı Aşağıda

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi (BDTİM) verileriyle son depremlerin merkez üssü konumunu ve deprenin şiddeti gibi bilgileri edinmek mümkün. Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı 19 Aralık 2021 Pazar günü meydana gelen son depremlerin listesi…

Manisa'da Deprem

Manisa'da Deprem

Günün en şiddetli depremi Manisa'da meydana geldi. Manisa'nın Akhisar ilçesinde saat 06:24'te 3,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi, bu depremin büyüklüğünü 3,3 olarak açıkladı.

Kandilli Rasathanesine göre; bugün Bursa, Muğla, Osmaniye, Malatya, Niğde, Konya, Erzurum, Ankara, Mersin, Manisa, Tokat, Elazığ'da küçük boyutlu artçı depremler meydana geldi.

19 Aralık AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi

19 Aralık AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi

AFAD ve BOUN Kandilli Rasathanesi, hem ülkemizde hem de komşu ülkelerde meydana gelen depremleri liste halinde takipçileri ile paylaşıyor.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER SAYFASI

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın