Zorlu Mücadelenin Ardından Yarışma Bitti! 2019 Survivor Şampiyonu Yusuf Karakaya Oldu

299PAYLAŞIM

Bir Survivor'ın daha sonuna geldik! Gelin şampiyon Yusuf Karakaya'yı yakından tanıyalım...

Yarışmanın en başından beri iddialı,

Ve hırslıydı Yusuf!

1994, Elazığ doğumlu olan yarışmacı, genç yaşında bir arkadaşı sayesinde kick boks ile tanışıyor ve hayatı değişiyor.

Genç yaşına rağmen elde ettiği başarıları saymakla bitmez diyebiliriz!

Ailesi ilk başta bu spor için olumlu düşünmese de, hayallerinin peşinden gitmeye karar veriyor Yusuf. İnternette uzun zamandır takip ettiği kulübe katılabilmek için, ailesinden habersiz Antalya'ya gidiyor ve işte her şey orada başlıyor. 

Türkiye Şampiyonası'nda madalya kazanıyor ve adını duyurmayı başarıyor!

Sonra da ver elini yurt dışı...

Yurt dışında öyle başarılı şampiyonluklara imza atmış ki, Tayland'ın en büyük dövüş kulübü kendisine sponsor bile olmuş!

View this post on Instagram

#tb 2014 Thailand 🇹🇷❤️ #muaythai

A post shared by Yusuf Karakaya (@yukarakaya) on

İşte Survivor'da da elde ettiği bu başarı birikimine bir yenisini ekledi...

2019 Survivor birincisi oldu!

6 ay boyunca zorlu oyunlar ve hayat mücadelesinden galip çıkmanın haklı sevincini yaşıyor şimdi!

Rakiplerini bir bir eledi, hiç yılmadan devam etti!

Son olarak finalde Seda'yı da eleyerek şampiyon oldu!

Annesi ve babasının desteğiyle pek tabii...

Biz de kendisine buradan başarılarının devamını diliyoruz.

Umarız kazandığı bu Survivor, ona yep yeni kapılar açar...

Hoş, açmasa da o kendi şansını yaratır diye düşünüyoruz! 🔥

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erci-e

İzleyen kalmış demek ki daha...

socialworker

mücadele güç ve kişilikten ziyade kimin ailesi en fakir, kim daha efendi görünümünde, kim daha vakur gibi kıstaslarla birincinin seçildiği abuk bir program haline geldi iyice. sms le survivor birincisi mi belirlenir a be acun..

logicaldoor

Para SMS'te ama...

batinaa

Smsden kazandıklarımızı bağışlıyoruz gibi birşeyler söylenmişti. Ayrıca daha önceden sms yoktu bu seferde oyunlar konusunda eleştiri geliyordu diye biliyorum. Ayrıca SMS olunca halkın daha fazla izlediğini çünkü sonucu kendilerinin etkilediğini düşündükleri için diye düşünüyorum. Güzel bir hamle bana göre. Ha bu sene biraz izleyip sonra bıraktım. Tutacak birisi yok gibiydi ayrıca çok sıradan hep aynı olayların olması sıkıcı hale geldi benim gözümde.

batinaa

Yusufta mücadele güç vardı ama kişiliği konusunda o kadar baskın bir karakter ortaya koyduğunu düşünmüyorum. Başlarda iyiydi sonradan biraz dağıldı. Survivor kim daha efendi yarışması da değil. En başta performans geliyor. İlk 3 de değilsen şampiyon olman imkansız gibi birşey. Hikmet sakatlanmasa zaten kesin o götürürdü. Okay da biraz daha öne çıksaydı alabilirdi kimbilir.

logicaldoor

Adam bu programı para kazanmak için yapıyor. Dolayısıyla SMS'ten para kazanması suç değil. Seni neden rahatsız etti anlamadım. Onun gibiler sinekten yağ çıkarma konusunda da uzmandır. Söyledin diye şöyle bir baktım, zeytindalı harekatı sırasında o dönem yayında olan O ses Türkiye ve Survivor All Star yarışmalarının gelirlerinin bağışlanacağını söylemiş. Onun dışında sürekli bir bağışlama durumuyla ilgili bir haber göremedim. Bakarken geçmiş dönem SMS sonuçlarından birini de gördüm. Final için gönderilen SMS sayısı yaklaşık 1 milyon. Bu da bugünün parasıyla bir gecede 2.5 milyon TL gelir demek. Ara oylamalarda kaç SMS geliyor bilemiyoruz tabii. Ama tekrar söylüyorum adam bu işi para kazanmak için yapıyor. Her şeyi oluruna bırakacağını düşünmek ne kadar saçma ise şundan da kazanmayayın demesini beklemek o kadar saçmadır...

batinaa

Bildiklerimi ve düşüncelerimi söylemek asıl sizi neden rahatsız etti ? Doğru veya yanlış benim bildiklerim bunlar. Kimseyi savunmaya geçmiyorum. Sen fikrini söyleyince normal ben söyleyince mi garip geliyor size ? Yoksa her zaman birilerine yüzeysel laf atmak mı gerekiyor ? Acunu ve programlarını seven birisi de değilim üstelik. Bana göre smsden kazandığının çok daha fazlasını reklamlardan vs kazanıyor. Smsleri bağışlıyor veya bağışlamıyor bilemem ama bir ara öyle birşey söylemişti. Hatta direk kendi ağzından duydum. Ben SMS den kazanması da suç demedim. Herşeyi tabi oluruna bırakmıyor dibine kadar da montaj yapıyorlar.

apollonia-corleone

izleyen var mıydı?

batinaa

Bir süre izleyip bıraktım. Ara ara sonuçlara bakıyordum ama bir arkadaşım izleyince ister istemez haber de alıyorsunuz :)

niniszaa

bu sene survivor mi vardi? 😅

kemal-kabal

aa bitmiş, zaten izlemiyorduk, bittiği de iyi olmuş :)

Görüş Bildir