Ziyagil Ailesi Ancak Getir Götürünü Yapar! Entrika Dolu Zalim İstanbul Dizisini 3 Dakikada Özetliyoruz

248PAYLAŞIM

Zalimlik, sarsaklık, entrika, kaos, paramparça kalpler ve aşklar Zalim İstanbul'da. Henüz çok fazla bölüm yayınlanmadığı için erkenden yetişmenizi izledik. Bir kez okuduktan sonra her şeye hakim olacaksınız.

Karşınızda Allah tarafından lanetlenmiş, hortumla girip geçmişine su tutmak isteyeceğiniz Karaçay ailesi.

Soldan sağa: Cenk, Şeniz, Agah, Nedim, Damla.

Ailenin başında Agah var. Kendisi Adnan Ziyagil 2.0 versiyon olarak karşımızda. Karısı Şeniz'in (evet ismi Şeniz) ayakta uyuttuğu bir sarsak.

Fikret Kuşkan & Mine Tugay.

Şeniz, Agah'ın şirketine sekreter olarak girmiş. Başta Agah'ın abisini ayartmaya çalışmış, düzenli bir cinsel hayatları varmış.

Agah'la evlendikten sonra sekreter olduğu dönemde çalışan herkesi işten kovdurmuş bir manyak. Sekreter olduğunu kimse hatırlamasın diye hem de. Estağfurullah ablacım, gel direkt hafızamızı sildir hiç uğraşma.

Bu adamı elde edemeyince de Agah'la evlenmiş ama adamla ilişkisi devam etmiş. Fakat nasıl olduysa adam da karısı da arabaları kurşunlanarak öldürülmüş. Sıkmasa da doldurmuştur diyoruz Şeniz için.

Agah da boşu boşuna vicdan azabı yapıyor. İyi adam da saf be, biz onu ileride göreceğiniz Seher'e yapmak istiyoruz.

Agah da abisinden yadigar Nedim'i büyütüyor. Fakat çocuk felçli, aslında felçli olmasında bile Agah'ın ailesinin parmağı var.

Booooomboş oğlu Cenk, küçükken cam kenarında oynarken düşmek üzere olan Nedim'e yardım eli uzatmamış ve çocuk düşerek sakatlanmış. Şimdi psikolojim bozuk ayağına yatıyor da asalağın teki.

Senelerce bu yüzden vicdan azabı çekmiş, suçlanmış. Annesi devamlı yurt dışına göndermiş, babası ondan çok Nedim'i sevmiş. Nefret ediyor Nedim'den. Halbuki Cenk aslında Agah'tan değil. Aptal Cenk öz kardeşine işkence ediyor aslında...

Üst düzey şer makinesi Şeniz'inse Nedim'le başka bir derdi var. Nedim, babası ve Şeniz'i zina üzerinde basmış. Şeniz'in ödü kopuyor çocuk kendine gelecek, konuşabilecek de her şeyi Agah'a anlatacak diye.

BEŞİRLENDİN.

Aslında dünya tatlısı Nedim, iyi bir bakımla iyileşebilecek durumda ve onu çok seven amcası Agah da bunun için uğraşıyor. Ama Şeniz, yanlış bir tedavi uygulatarak çocuğun iyileşmesini engelliyor.

Hatta ona bakan hizmetçileri de ikna ederek Nedim'in onlara saldırdığını söyletiyor. Cinsel bir sapık gibi davranıyorlar kalbi kafam kadar olan çocuğa.

Nedim'i evlendirelim köyden bir kızla diyorlar. Taaaam da bu noktada karşımıza Yılmaz ailesi çıkıyor. Kocasını kaybeden Seher, ölse de bitse diyeceğiniz babaanne, akıllı güzel ve hemşire kızı Cemre, akılsız güzel ve terbiyesiz kızı Ceren, standart oğlu Civan.

Civan da hoş çocuk bu arada, Agah'ın kızı Damla ile kendince aşk yaşıyor. Entrika sarmalı içinde çok da önemli bir detaylar değil. Kadın çocuğu sakat bırakıyor, ötesi var mı?

Cemre hem hemşire, hem de nöbete kalıyorum diye geceleri kaçıp kaçıp şarkı söylüyor. Çok da güzel söylüyor, bilahare açıp izlersiniz. İyi kız ama babannesi bu kızı devamlı dışlıyor.

Neden dışlandığı da izlerken size sürpriz olsun. Epey büyük olay bu da.

Kardeşi Ceren de Allah alsın bir tip. Köyden çıksın da zengin biriyle takılsın diye ölüp ölüp diriliyor. Babannesi Cemre'yi dışladığı için Ceren'i layık görüyor zengin ailenin oğluna. Felçli olduğunu bilmedikleri için de Ceren hemen atlıyor.

Aaaaa sen ananı karşına alır İstanbul'a bir gelirsin ki senin yakışıklı zengin çocuk sakat. Ceren olay çıkarıyor tabii evlenmem de evlenmem diye.

Hayaller Paris hayatlar Somali. Moookkali mokkali güzelim.

Evin diğer oğlu Cenk'in salaklığından yararlanarak düzenli bir cinsel hayat yaşamaya başlıyor. Amaç belli; Cenk'ten hamile kalıp onunla evlenmek.

Cenk'i ikna etmek için nefes almak yeterli zaten.

Şeytanın bile "Aga buna bulaşılmaz deli o deli" dediği Şeniz de bunları bir gün yatakta basıyor. Gül gibi oğlunu Ceren'e mi verecek, yer mi bunları cehennemin çocuğu.

Ceren de az değil. Her gün düzenli çalışarak başardığı hamileliği aynen şu şekil duyuruyor. Bayrak gibi sallıyor çişli gebelik testini çiçek gibi yalıda.

Ama Şeniz DNA raporunu değiştiriyor, çocuk Nedim'in diyor. Hayatında bir kez bir kadına dokunmamış Nedim de oldu sana cinsel saldırgan...

Bu işe en çok Cemre üzülüyor, Ceren'in ablası. Çünkü hemşire olduğu için Nedim'e o bakmaya başlıyor ve aralarında müthiş bir sevgi bağı oluşuyor.

Üstelik Şeniz'in Nedim'e yanlış tedavi uygulattığını da çözüyor. İki masum bütün ailenin entrikasının içinden geçiyor be yazık...

Cenk de Ceren'i başından atmak istiyor. Çünkü kardeşiyle yattığı Cemre'ye aşık. Doğru eşleştirmenin yapılamaması üzeee üzeeee üze bize Ceren ve Nedim'in evliliği skandalını yaşatıyor bu aile.

Hımsık Ceren Nedim'in burnundan getiriyor. Evde yepisyeni güzel oğlan varken ben niye bununla evlendim diye bütün hıncını Nedimciğimden çıkarıyor.

Ve bu zulme dayanamayan, Nedim'i çok seven Cemre de fırsatını kollayıp Nedim'i bu ailenin elinden kurtarıyor. Mutluluğa doğru yelken açıyorlar, kaçıyorlar.

Yeni sezon başladı bile. Bu iki minnoşun o ruh hastaları tarafından yakalanıp yakalanmadığını da açın izleyin artık.

Entrika ve kaosun eşi benzeri görülmemiş bir şekilde giderek arttığı bu dizi aradığımız yeni kan olabilir. Henüz çok fazla bölümü yayınlanmadı, pazartesileri izleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ersin-mustafa-koltukcu

pazartesi çukur var iken dram dizisi izlemek nedir yahu

hipergrafi

Bacakları felç olan hastaların bacakları hareketsizlikten bir iki yılda incecik kalıyor. Buradaki Nedim beş yaşından beri full şekilde felçli o şekilde büyümüş yirmi beş yaşlarına gelmiş. Zannedersinizki bir ay önce spor yaparken felç olmuş o kadar fit çocuk. Steroidlemi beslediler ne yaptılar bilmiyorumki.

gumboll

kanka herşeye takılmadın buna mı takıldın djbfskjdbfbfkjdfb

selimertrk1

Yemin ederim varlığından bile şimdi haberim oldu. Çok büyük bi kayıpta yaşamamışım gerçi. Klasik uşak bahçıvana bahçıvan şöföre konulu türk dizisi

fatos-cingoz

Kaç para ulan bi onedio reklamı

beyzaledger

Ziyagil ailesi bir markadır. Bu içeriği Hilmi Önal hazırladı galiba

Görüş Bildir