Yıldız Tilbe'nin Nejat İşler'i Hunharca Sevmekten Tırnaklarının Koptuğu Klibi: Kış Gülleri

-

Yıldız Tilbe ne yapsa güzel yapar. Bu sefer de çoğumuzun bayıldığı Nejat İşler ile kameralar karşısına geçti ve klip çekti. Vallahi ikisini bir arada görmek heyecanlı oldu açıkçası. İsterseniz klibimize geçip buram buram Nejat İşler ve Yıldız Tilbe havası alalım.

1. Klibin başında aynadaki yansımasıyla Kaybedenler Kulubü'nden çıkmış gelmiş bir adet Nejat İşler görüyoruz. Yavrum benim, nasıl da alttan alttan bakıyor hele!

2. "O ben olsam bari" diye içinden geçiren kadınlar olabilir, acınızı paylaşıyorum. Neyse ki yabancıya gitmedi, Yıldız Tilbe'nin yanağını okşayınca bizim yanağımız da okşanmış sayılır.

3. Yalnız Yıldız'ın Nejat'ı sevme şekli biraz ittirmeli kaktırmalı. Adamcağız burada neredeyse tam düşecekken Yıldız'a tutunmuş.

4. Burada da içinde kabaran sevgi yüzünden Nejat'ın gözlerini oymak üzere olan bir adet Yıldız görüyoruz. Büyü falan da yapıyor olabilir, ellerin şekli biraz öyle zira...

5. Nejat'ın yüzündeki "Olur öyle şeyler tamam boşver... Eee anlat?" bakışı da görmezden gelinecek gibi değil. Bıdır bıdır bir şeyler söylüyor çünkü hala Yıldız.

6. Asla normal sevemiyor asla! Bu sefer de adamı yakasından tutup silkelemek suretiyle sanki "Öde lan borcunu!" diyor, sonra da pişman olup kendini sallıyor.

7. Anadolu'da misafir selamı olarak yaptığımız üç kere sarılma ritüelini de yine Yıldız Tilbe'nin sevme şekilden görebilirsiniz. Nejat'ın devreler yanmıştır artık herhalde...

8. Ölüyoruz anlasanıza... Gözümüzün önünde birbirlerini seviyorlar...

9. Şimdi buraya dikkat: Klibin başından beri parmakları Nejat'ın saçlarında dolaşan Yıldız Tilbe'nin orta parmağındaki tırnağı yok. ÇÜNKÜ TAKMA TIRNAK, NEJAT'IN SAÇLARINDA KALMIŞ!

10. Yıldız Tilbe dünyanın en doğal ve en rahat insanı olduğu için tam şurada bir sütyen düzeltme hareketi yapıyor, insanın bir anda yüreği ağzına gelebiliyor.

11. E tabii, sabır da bir yere kadar. Çoğu kadının yapmak istediği şeyi yaparak sonunda Nejat'ın üstündeki deri montu çıkartıveriyor ve klip en olmadık yerde bitiyor. Tüh ya!

Yıldız Tilbe, klibiyle ilgili Twitter'dan minik bilgiler de verdi bu arada

Madem bu kadar konuştuk, bir dal Nejat İşler içeren Yıldız Tilbe klibi de izleyelim.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dnz-krg

modası geçmiş bir şarkıcı, modası geçmiş bir oyuncu, modası geçmemiş olan tek şey aşk. o da nejatla yıldız arasında bir kimya yok.

Gizli Kullanıcı

Adam klibe olmamış. Bırakıp gidicek gibi sanki 'başlarım klibinize de sizede' havalarında :)

Gizli Kullanıcı

iki müptezel bir araya gelmemeliydi belki de bu kadar çekmemeliydi

Gizli Kullanıcı

...şu adamda ne buluyolar anlamış değilim,neyse..kadın da utanmamış yemiş resmen götürmüş klip adı altında...

buket-gundogmus

Uzun zamandır bir içerik okurken bu kadar gülmemiştim. Eda ellerine sağlık. Hayır clip zaten su an başlı başına tez yazılması gereken bir hadise icerikteki tespitler de 10 numara 5 yıldız olmuş. Özellikle de 6. Maddedeki öde ulan borcunu diye sevdiğini sevmek tespiti beni benden aldı 😀😀😀😀

edaaytekin

Buket çok tatlısın, teşekkür ederim <3

Görüş Bildir