Yerlerinizi Alın! Sizi Türkiye'nin İlk Yerli Bilişsel Beceri ve Zihinsel Gelişim Platformu GriCeviz ile Tanıştırıyoruz

-

Bilişsel becerilerin değerlendirilmesine, üstünlüklerin ve eksikliklerin tespit edilmesine kılavuzluk eden bir uygulama olan GriCeviz, beynini zinde tutmak isteyen her yaştan insana, eğlence ve kendini geliştirme olanağı sunuyor.

Hadi gelin, sizleri GriCeviz ile tanıştıralım! 🙂

Her yaştan ve her eğitim düzeyinden kullanıcının yararlanabileceği bir platform

Çocukların akıl ve zekâ oyunlarıyla; zihinsel yeteneklerini geliştirmelerinde, hangi alanlarda daha iyi olduklarının anlaşılmasında ve hatta hangi mesleğe daha yatkın olduklarının belirlenmesinde de önemli bir yardımcı görevi görüyor.

Kullanıcısını tanıyarak ona özel zihin egzersizleri sunuyor!

Oyunların arka planında çalışan “Akıllı Platform”, her kullanıcının performansını gözlemleyerek kişiye özel öğrenme karakteristiklerini çıkarıyor. GriCeviz Yapay Zekâ Algoritması, makine öğrenmesi tekniklerini uygulayarak kullanıcıların beceri kazanım hızlarını artırmak üzere oyun seçenekleri sunuyor, zaman içinde kullanıcılarının deneyimlerinden öğrenerek kendini ve kullanıcısını geliştirmeye devam ediyor.

Sizler de problem çözme, hızlı ve doğru düşünme, doğru karar verme gibi konularda kendinizi geliştirmek istiyorsanız GriCeviz yanınızda!

Hatta, öğrencilerini bu alanlarda geliştirmek isteyen okullara ve çalışanlarının bireysel niteliklerini değerlendirmek ve geliştirmek isteyen kurumlara yönelik çözümler de içeriyor.

6 kategoride 24 farklı oyun!

GriCeviz Sözel, Sayısal, Görsel, Mantık, Hafıza ve Dikkat kategorilerinde yer alan birbirinden farklı ve eğlenceli 24 oyundan oluşuyor.

Bilim insanları, mühendisler, psikologlar ve eğitimcilerden oluşan uzman ve deneyimli ekip…

TÜBİTAK tarafından da desteklenen GriCeviz Projesi’nde, Türkiye Zekâ Vakfı Başkanı Emrehan Halıcı’nın önderliğinde bilgisayar bilimleri, yazılım ve zekâ alanlarında çalışan bilim insanları, mühendisler, psikologlar, eğitimciler ve zekâ oyunları yarışmalarında üstün başarı göstermiş yarışmacılardan oluşan geniş bir ekibin emekleri bulunuyor.

Siz de GriCeviz'le tanışmak için uygulamayı indirmeyi unutmayın!

Uygulamayı Google Play'den indirmek için buraya, App Store'dan indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz. İngilizce versiyonu Brainquire adıyla tüm dünyada duyurulan GriCeviz’le ilgili detaylı bilgi için GriCeviz web sitesini ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur-uyar1

Bakalım keyifli mi ?

carmenta1

deneyelim

Görüş Bildir