Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yeni Yılda Bayanlar İçin Alternatif Hediye Önerileri

Anasayfa > Cafe

Sıkıcı, sıradan ve alışılmış hediyelerden vazgeçin.

Yeni yılda sevdiğiniz bayanlara sıkıcı ve sıradan hediyeler vermek yerine, tarz sahibi, renkli, orjinal ve sihirli hediyeler vermeye ne dersiniz? Size az önce bahsettiğimiz özelliklerde ürünlerle dolu bir liste hazırladık. Evet! Yılbaşı gecesi en orjinal hediyeyi siz veriyor olacaksınız. : )

Kaynak: http://www.sihirlipencere.com

Lomography Diana F+ Mr. Pink

Lomography Diana F+ Mr. Pink

Daha hediye paketinin tamamını açmadan Mr. Pink Diana + 'ı gördükleri anda kalpleri çarpmaya başlayacak ! Bu rüyamsı fotoğrafları çeken ve kızaran yanaklarının rengini yansıtan pembe fotoğraf makinesine aşık olacaklar ! 

Lomography Diana F+ Mr. Pink

Mr. P Kiss Kupa

Mr. P Kiss Kupa

Artık hepimiz tarzımızı kıyafetlerden çok kullandığımız eşyalarla göstermeyi seviyoruz... İşte tam da bu yüzden standart kupalar yerine farklı ve tarz sahibi olanları arıyoruz . Mr. P markalı Kiss Kupa; hem sevdiğiniz bayana duygularınızı  ifade etmenizde yardımcı olacak, hem de orjinal görüntüsü ile  onun yüzünde bir gülümseme yaratacak .

Kiss Kupa

Çikolata Defter

Çikolata Defter

Kadınlar için çikolatanın sıfatları bitmek tükenmek bilmez . Mutsuzluk anında mutluluk , kutlamaya değer bir günün hediyesi ,  güzel bir kokunun tarifi, bozulmaya değecek bir dietin günahı  ... Çikolata kadınların hayatında  bu denli önemliyken onlara verilebilecek  en güzel hediyelerden bir tanesinin  bu olacağını düşünüyoruz .

Çikolata Defter

Ailemin Yemek Kitabı

Ailemin Yemek Kitabı

Beylerrrr! Aslında bu hediye bir bakıma sizin için.  Kadınlar bilirler ki erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer ... Bu defteri eşinize , annenize hediye ettiğinizde 'Annemin zeytinyağlıları, babanemin sarması , anneannemin revanisi .. ' gibi cümleleri çok duyacaksınız ama test etme şansını siz yakalayacaksınız. ;)

My Family Cookbook - Ailemin Yemek Kitabı

Güneş Kavanozu

Güneş Kavanozu

Ona Güneşi hediye edemezsiniz ama Güneş ışığını hediye edebilirsiniz . Gün boyu Güneşten emdiği ışığı gece karanlığı çöktüğünde kendiliğinden devreye girerek geri veren bu kavanoz  değer verdiğiniz bayanın çok hoşuna gidecek .

Güneş Kavanozu

Yılbaşı Kurabiyesi Cüzdanlar

Yılbaşı Kurabiyesi Cüzdanlar

Bayanların çantalarının içleri ne kadar karışık bilirsiniz . Bu fermuarlı çantaların içine ister bozuk paralarını , isterlerse makyaj malzemelerini yada hep zor buldukları anahtarlarını koyabilecekler :) Bu kurabiyeleri,  yeni yıl hediyesi olarak  verilebilecek en işlevsel ve en şirin ürün olarak kabul ediyoruz.

Yılbaşı Kurabiyesi Cüzdanlar

Keep Calm and Go Shopping Cotton Bez Çanta

Keep Calm and Go Shopping Cotton Bez Çanta

Bez çantaların ne kadar moda olduğunu biliyorsunuzdur .Üzerindeki motive edici cümle  ile vereceğiniz bayanın kalbini de çalmış olacaksınız.

Keep Calm and Go Shopping Cotton Bez Çanta 40x40 cm

Kalp Delgeç

Kalp Delgeç

İş aşkı ile yanıp tutuşan bayanlar için üretilmiş bu delgeç sıkıcı ofis eşyalarından kurtulmasını sağlayacak ve  ofisine biraz sevgi katacak .

Kalp Delgeç

Sprey Saç Boyası

Sprey Saç Boyası

Bayanların en çok önem verdikleri yer tabii ki saçlarıdır. Kısa, uzun, küt, katlı, boyalı , boyasız ... Bir çok modelle sınanırlar ve her canları sıkıldığında ruh hallerine göre saçlarını değiştirmek isterler. Bu spreyler kalıcı olmayan gelgitler de onlara ilaç gibi gelecek ve bir yıkamayla hemen çıkabilecek olan bu boyalar çevrenizdeki bayanların en büyük kurtarıcıları olacak. Nasıl güzel bir hediye öyle değil mi? : )

Sprey Saç Boyası - Pembe ve Mavi

3Doodler 3 Boyutlu Çizim Kalemi

3Doodler 3 Boyutlu Çizim Kalemi

Bayanlar gösterişi severler , hayatı üç boyutlu gözlerler ... En az onların bakış açısı kadar yaratıcı olan bu 3D Doodler ile onlara yakışır tasarımlar çıkaracaklarından emin olabilirsiniz.

3Doodler 3 Boyutlu Çizim Kalemi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?