Görüş Bildir
Haberler
Yeni Heyecanlar Arayanlar İçin Sabrın Sınırlarını Zorlayan Birbirinden Karışık 13 Minecraft Puzzle Haritası

Yeni Heyecanlar Arayanlar İçin Sabrın Sınırlarını Zorlayan Birbirinden Karışık 13 Minecraft Puzzle Haritası

Oyun dünyasının tahtında oturan Minecraft bloklardan oluşan nefis dünyasında unutulmaz maceralar sunuyor. Oyunun milyonlarla ölçülen kitlesi ise tasarladıkları haritalarla eğlence katsayısını artırıyor. Biz de bu listede Minecraft'ta yeni heyecanlar arayanlar için birbirinden zorlayıcı bulmaca haritalarını derledik.

İşte hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en başarılı 13 Minecraft puzzle haritası...

İçeriğin Devamı Aşağıda

13. Test #11232

13. Test #11232

Test  #11232 kodlu haritamız oyuncuların hafıza yetilerini test ederken zorlayıcı bulmacalarla da sabrın sınırlarını zorluyor. Eşsiz bir bulmaca deneyimi sunan harita 1.8.1 sürümünde doku paketi fark etmeksizin stabil olarak çalışıyor.

12. The Factory

12. The Factory

Tatil için kapanan bir fabrikada kısıtlı kaldınız. Eve dönmek için fabrikanın önünüze çıkardığı birbirinden zorlayıcı bölümlerin üzerinden gelmeli ve tek bir hamlede işinizi bitirebilecek tuzaklardan kaçınmalısınız.

11. Unfair Minecraft

11. Unfair Minecraft

Çok oyunculu olarak da oynayabileceğiniz Unfair Minecraft sizi bulmacalarla zorlarken anlamsız derecede zor yapısıyla da bir hayli yoracak. Hiçbir kayıt sisteminin olmadığı Unfair Minecraft haritası, adından da anlaşılacağı üzere hiç adil olmayan bir zorluğa sahip.

10. The 8 Portals

10. The 8 Portals

Tek kişilik bir harita olan The 8 Portals ise her portalı açmak için sizden zümrütleri ele geçirmenizi istiyor. Eşya arayışını sevenler için ideal bir seçim olan bu harita da 1.9 sürümünde stabil olarak oynanabiliyor.

9. 25 Rooms

9. 25 Rooms

Adında anlaşılacağı üzere 25 odalık bir bulmaca serisinden oluşan bu harita birbirinden farklı türdeki yapbozları bir araya getiriyor. Bulmacadan mantık sorularına, şalter kilitlerinden labirentlere kadar zengin bir haritada mantığınızı sonuna dek kullanacaksınız.

İçeriğin Devamı Aşağıda

8. Puzzle Castle

8. Puzzle Castle

Her odanın kendine has bulmacalara sahip olduğu bu bulmaca şatosunda kutunun dışında düşünmeli ve zorlukların üstesinden gelmelisiniz. Kaleyi fethetmek için problem çözme ve analiz etme yeteneklerinizi sonuna kadar kullanın.

7. It's Better Together

7. It's Better Together

Valve imzalı Portal serisini andıran yapısıyla pek başarılı bir co-op deneyimi sunan It's Better Together da sevilen bulmaca haritaları arasında yerini aldı. Arkadaşlarınızla oynadığınızda daha çok seveceğinizi belirtmekte fayda var.

6. The Useless Button

6. The Useless Button

Minecraft 1.8 sürümü için tasarlanan bu harita ise oyuncuyu hiçbir ipucu vermeden gizemli bir maceraya davet ediyor.

5. Secret Rooms

5. Secret Rooms

Beş eseri toplamanızı isteyen Secret Rooms ise her bir hazineyi birbirinden zorlayıcı yapboz ve bulmacalarla koruyor.

4. The Endless Test

4. The Endless Test

Sonsuz Test adlı bu harita ise oyuncuları sonu gelmeyecek gibi hissettiren testlere davet ediyor ve çeşitli akıl oyunlarıyla birçok zeka sınavına sokuyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

3. Escape the Mad Scientist

3. Escape the Mad Scientist

20'den fazla bulmaca dolu odaya sahip olan bu haritada çılgın bir bilim adamından kaçmalı ve her odadaki puzzle için çözümler bulmalısınız.

2. Escape Prison

2. Escape Prison

Bünyesinde 10 hapishane barındıran bulmaca haritası aynı zamanda seslendirmeyle beraber geliyor. Oyunculardan geçer not alan ve binlerce oyuncunun beğenisini toplayan haritayı hapishane temalı içerikleri sevenlere öneriyoruz.

1. 30 Ways to Die

1. 30 Ways to Die

Tek oyunculu bir bulmaca haritası olan 30 Ways to Die'da bir sonraki bölüme geçmeniz için oyunda devamlı olarak ölmeniz gerekiyor. Çıkmaza girdiğiniz durumlarda haritada yer alan 'What to do?' butonuna basmalı ve nasıl 'öleceğinizi' öğrenmelisiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
14
4
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın