Görüş Bildir
Haberler
Yaz Tatili Yapamamışlara, 15 Maddede Sonbahar Tatili Teselli İkramiyesi

etiket Yaz Tatili Yapamamışlara, 15 Maddede Sonbahar Tatili Teselli İkramiyesi

Sevgi Çiler
28.08.2014 - 17:46 Son Güncelleme: 06.09.2016 - 20:40

Yazın koşturmaktan hiçbir yere gidememiş, tatil yapamamış olanlar. Üzülmeyin! Tatil yapmak için asla geç değil. Hem kim demiş tatil yapmanın deniz, kum ve güneşten ibaret olduğunu. Bu liste sıcaktan nefret edenlere birebir!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Bozcaada

Bozcaada

Bilen bilir, Bozcaada'nın en güzel zamanı sonbahardır. Yazın vıcık vıcık insan seline kapılmaktan az da olsa kurtulan bu şirin beldemizin en güzel olduğu ayı açıklıyoruz; Eylül.

Şarap,  gün batımı ve rüzgar üçlüsü size Bozcaada'dan başka bir yeri hatırlatıyor mu?

Kapadokya

Kapadokya
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sonbaharda yapacağınız romantik tatil için süper öneri. Hadi gene iyisiniz.İlk önerimiz daha önce hiç denemediyseniz bir balon turu yapmanız. 

Peribacaları insanı gerçekten büyülüyor. Kapadokya sarhoşluğu için sonbahar biçilmiş kaftan.

Abant

Abant

Göl ve yeşilin muhteşem uyumundan daha önce size bahseden olmuş muydu? Abant bu uyumun en güzel örneklerinden biri. Temiz havaya doyacağınız, yeşilin tadını çıkaracağınız iyi kaçamaklar diliyoruz.

Trabzon

Trabzon
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Karadeniz en güzel sonbahar tatillerinden biri. Sümela Manastırı'nı hala görmeyenler için büyük fırsat. Şimdiye kadar Doğu Karadeniz'i gezip görmediyseniz çok şey kaçırmışsınız demek abartı olmaz.

Yağmur ve serin hava severler sizleri böyle alalım.

Yedigöller

Yedigöller

Sonbaharın tüm renklerini burada bulmak mümkün! Doğaseverlerin sık sık ziyaret ettiği, Yedigöller tricking için fazlasıyla ideal.

Ne işim var Bodrum'da sıcakta, bana doğa lazım doğa diyorsanız doğru listedesiniz devam edin.

Kaz Dağları

Kaz Dağları
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Yürüyüş sevdalıları buraya gelin. İşte tüm stres ve sıkıntınızı üzerinizden atabileceğiniz bir cennet!

Dağ havası ayrıdır, sevenler iyi bilir. Çanakkale ya da Balıkesir'i ziyaret ederken Kaz Dağları'na uğramazsanız gönlümüz kalır,üzülürüz.

Mardin

Mardin

Sıradan yurt dışı gezilerinden önce, ülkemizi mi bir tanısak acaba? Mardin başlı başına kendine has bir kültüre sahip. Yemekleri, tarihi yapıları ve insanlarıyla tanıştığınızda bu kültürden neden bugüne dek habersiz olduğunuza hayıflanacağınız kesin.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Safranbolu

Safranbolu

Köy kahvaltısı, ahşap evler, tarih kokusu.. Safranbolu turlarını hafife almayın, bu şirin bölgeye bayılacaksınız. Kendinizi bir dizi setindeymiş gibi hissedeceğiniz Safranbolu, korunan tarihi evleri ve çarşılarıyla sizleri bekliyor.

Ağva

Ağva
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Bisiklet tutkunları sizleri böyle alalım. Hemen patronunuzdan izin isteyin ve soluğu Ağva'da alın. Kendinizi yenilemek ve dinlenmek için burası fazlasıyla uygun. Hem şehir karmaşasından fazla uzaklaşamıyorsanız da yakınlardaki cennetleri keşfetmiş olursunuz.

Karagöl

Karagöl

Bazı yerlerin Türkiye'de olduğuna inanmak gerçekten zor. Artvin'de yer alan Karagöl tam bir meditasyon bölgesi! Burasının en güzel mevsimi sonbahar. Zira kar sebebiyle kışın ulaşamayabilirsiniz. 

Burada olup, bir hamakta kitap okumaya hanginiz hayır diyebilirsiniz?

Polenezköy

Polenezköy
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Huzuru çok uzaklarda aramamak gerek.. Polenezköy'ü mangal ve piknik ikilisinden ayrı düşündüğünüz oldu mu hiç? Bizce düşünmelisiniz.

Polenezköy'de geçirdiğiniz sakin bir akşamdan sonra sabah uyanıp en taze ve doğal ürünlerden hazırlanmış kahvaltıları ederken bizi anlayacaksınız.

Bolu

Bolu

Bolo'nun yakınlarından geçerseniz mutlaka bir uğrayın ve gezin deriz. Özellikle Aladağ görmeniz gereken bayılacağınız bölgelerden biri. Aladağ'da alacağınız temiz havayı unutamayacaksınız.

Trilye

Trilye
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Mudanya'nın şirin mi şirin, tatlı mı tatlı beldesi. Sahil kasabası herzaman favorimiz. Köy havası ve tarih kokusu sizi gerçekten rahatlatacak. Hiç vakit kaybetmeyin deriz.

Ihlara Vadisi

Ihlara Vadisi

Bugüne kadar gitmediğinize pişman olabilirsiniz. Vadi, kayalıklardaki barınaklar sizi gerçekten etkileyecek. Burasının anılar ve hikayelerle dolu olduğunu hissedip ürpermemek zor olsa gerek. 

Gitmişken kliseleri ziyaret etmeyi de unutmayın, pişman olmayacaksınız.

Tuz Gölü

Tuz Gölü
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Harika fotoğraflar için doğru adres! Coğrafya derslerinden hatırlayacağımız Türkiye'nin ikinci en büyük gölünü ziyaret etmeyi hiç düşündünüz mü?

Göreceğiniz manzara karşısında büyüleneceksiniz.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
276
159
20
19
14
14
9
Yorumlar Aşağıda
Reklam