Yaptıkları Sorunlu Davranışlarıyla Bir Kaşık Suda Boğma İsteği Uyandıran Sinir Bozucu Komşular

129PAYLAŞIM

#6 Bizde o arabayı çizerler. 😡😅

1. "Çok arkadaş canlısı bir sokakta oturuyorum. Sokaktaki parkta mahalle sakinleriyle sık sık konuşuyoruz."

"Bu yüzden tanımadığım bir kız benimle konuşmaya başladığında pek şaşırmadım. Bana çocuklarının annesi olarak bir adamı nasıl yanımda tutabileceğimi falan anlatıyordu. Neden bahsettiğini anlamadım ama başımı sallamaya devam ettim. Bir anda bana kocamın kendisine aşık olduğunu, artık gitmesine izin vermem gerektiğini ve kızımızı kullanarak onu manipüle etmeyi bırakmam gerektiğini söyledi. Sorun şu ki ben evli değilim ama çaktırmadan ona dönüp ‘Onun karısı benim. Seninle asla evlenmeyecek’ dedim."

2. "Yan komşumuz saçma bir şekilde çöplerini benim bahçeme fırlatıyor. İşin daha da korkunç tarafı bunu sürekli yapıyor."

"Tüm yaz boyunca çöplerin arasından çıkan şeylere inanmakta güçlük çektim. Çöplerin arasında doldurulmuş hayvanlar, kullanılmış bebek bezleri gibi tuhaf şeyler vardı. Bu çöpleri kendisinin bahçesine geri atmayı denedim ama her seferinde nasıl yaptıysa bu çöpler tekrar benim bahçeme girdi. Ha bir de ergen bir oğlu olduğunu söylemeyi unutmuşum. Kendisi tüm gün arabadan müzik açıp yolun ortasında arabayı tamir ediyor. Eskiden sokağımızda bir basket potası vardı ama onu da kırdı kendisi. Bu komşuyla ne yapacağımı artık gerçekten bilmiyordum ta ki onlar taşınana kadar. Taşındıkları anda tüm sorunlar ortadan kalktı."

3. "Üst kat komşumuz açtığı müzikle beni sürekli sinir ediyor ve onu durdurmanın hiçbir yolu da yok!"

"Bir keresinde bizim sokaktaki parka gidip ıslık çalıyordum. Yan tarafta oturan çocuklar da beni görüp ıslık çalmaya başladılar. Tahmin edin en yüksek sesle ıslık çalan kimin çocuğuydu? Tabii ki de komşumun!"

4. “Duvarların çok ince olduğunu, sesin çok çabuk geçtiğini ve komşunuzun sürekli miyavladığını düşünün. Evet, miyavladığını.”

twitter.com

5. "Komşum köpeğim ona hırladığı için duygusal stres yaşadığını iddia ederek 24 bin dolarlık tazminat davası açmıştı."

6. "Her ay park yerine 125 dolar ödüyorum. 111B yazan yer benim park yerim yani. Bu arkadaş da benim komşum..."

7. "Üst kat komşumuz çöplerini çöp kutusuna atmaktansa asansöre bırakmayı tercih ediyor..."

8. "Buraya ilk taşındığımızda komşularımız bizi çok güzel karşıladılar ama komşumuzun karısı olması gerekenden çok daha fazla iyi davranıyordu..."

"Ben buna bir türlü anlam veremedim. Yani bir insan bu kadar iyi olabilir miydi? Neyse, o dönemde nişanlımın yurt dışına çıkması gerekiyordu. Ben de yalnız kalmamak için erkek kardeşimi çağırdım. Birlikte civarda bir şeyler yemek için dışarı çıktık. Restoranda baya keyifli vakit geçiriyorduk. 

Bir anda gözüm komşuma takıldı. Anlam veremedim ama sanki bizi izliyor gibiydi. Selamlaştık ama bana çok kaba davrandı. O anda nişanlımdan benim ve kardeşimin restoranda çekilmiş bir fotoğrafı ve 'Komşumuz senin beni aldattığını düşünerek bana bunu attı. Bu oyunu devam ettireyim mi?' diye mesaj geldi. Kadına durumu anlattık ama o zamandan beri yüzüme bakamıyor." 😂

9. "Bu sinir bozucu değil ama komşumuzun köpeği sürekli bunu yapıyor." 😍

10. "Bir zamanlar apartmanın etrafında dolaşıp diğer insanların duvarlarına vuran ve bağıran bir alt kat komşum vardı."

"Asıl sorun bunu oldukça sık yapmasıydı. Ayda en az 2-3 kez bunu yapardı ama nedense özellikle de Cumartesi günleri sabah saat altı en verimli saatleriydi diyebilirim. 😅 'Sessiz olun! Beni bütün gece bir uyutmadınız! Neden bu kadar gürültülüsünüz?!?!?!' diye bağırırdı. Aslında kimse bağırmıyordu ve herkesi uyandıran oydu."

11. "Apartmanda sürekli scooter süren ve insanların hareketlerini bir deftere not eden bir kadın vardı."

"Bu kadın deftere kendince ihlalleri yazıp sonrada apartman toplantısında bunları okurdu. Bir keresinde scooterıyla evime doğru gelerek bana bağırmıştı."

12. "Yan dairemize yaşlı bir çift ve oğulları taşındı. Kısaca tanıştık. Onlar taşındığı haftadan itibaren mektuplar almaya başladık."

"Biraz rahatsız edici bir durumdu. İlk mektupta çok hızlı araba kullandığımız yazıyordu. Sonra ikinci mektup geldi. Bu mektupta da arabamızı çok kötü park ettiğimizden bahsediliyordu. Hatta aracımızı sokağa bile sokmamamız gerektiği yazılmıştı. Ayrıca bu komşularımızla ne zaman karşılaşsak sanki bizi tanımıyormuş gibi davranıp hızlıca evlerine giriyorlardı. Son gelen mektuptaysa günde birkaç defadan fazla dışarı çıkacak olursak onları rahatsız etmemek için arabamızı evimizden uzağa park etmemiz gerektiği yazılıydı."

13. “Üst kattakilerden çok gürültü geliyor. Tüm gelen seslere kedimle tavrımız budur:"

14. "Komşularımdan biri bir keresinde bana evin içindeyken neden kapımı kilitlediğimi sormuştu..."

"Ben de ona bunu nasıl bildiğini sordum ve bana bazı geceler kapıyı açmaya çalıştığını söyledi."

15. "Komşum yaptığı çorbayı sürekli camdan aşağıya atıyor. 16. katta oturdukları için camlar da dahil bütün her yer çorba oluyor. Konuşmak için evlerine gittiğimde de kapılarını asla açmıyorlar."

Sizin de komşularınızla bu tarz sorunlarınız oluyor mu? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Hep Aynı Şeyleri Görmekten Sıkılanları İlginçliğe Doyuracak Birbirinden Acayip 17 Yeni Görsel - onedio.com
Hep Aynı Şeyleri Görmekten Sıkılanları İlginçliğe Doyuracak Birbirinden Acayip 17 Yeni Görsel - onedio.com

👇

Safsata mı Gerçek mi? Kendisine Bakanları Yatağa Düşürüp Hasta Ettiği Düşünülen Lanetli Tablolar - onedio.com
Safsata mı Gerçek mi? Kendisine Bakanları Yatağa Düşürüp Hasta Ettiği Düşünülen Lanetli Tablolar - onedio.com

👇

Safsata mı Gerçek mi? Kendisine Bakanları Yatağa Düşürüp Hasta Ettiği Düşünülen Lanetli Tablolar - onedio.com
Safsata mı Gerçek mi? Kendisine Bakanları Yatağa Düşürüp Hasta Ettiği Düşünülen Lanetli Tablolar - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selaminaluminyum

Tarlabasinda oturuyordum alt komşularım hayat kadınlarıydı kapıları hep açık gelip geçerken selamlasiyorduk, birgün sevgilimle eve çıkarken picligine oo yigit bey manita yaptın bizi unuttun demişti bi tanesi. Ilk defa bi hayat kadınına orospi demiştim içimden. Tabiiki manitaya anlatmak biraz zaman almıştı

panik-anne

seneler seneler önce eski mahallemizdeki üst katımızda oturan enteresan hanım ısrarla ne kadar sofra bezi,halısı vs varsa bizim balkona silkeler sonrada balkonuna sererdi. tabi ne kadar saç,toz,pislik,izmarit,kırıntı,ekmek bizim balkondaydı.defalarca uyardım,balkondan bağırdım,her karşılaşmamızda uyardım. gene bir pazar aynı boku yedi.bende serdiği örtüyü tuttuğum gibi aşağı attım. devam eden günlerde ne sererse sandalyeye çıktım çıktım tuttum attım. bekledim ki ağzını açık bi laf etsin bende yolayım kendini. işe yaradı bi daha silkelemedi de sermedi de.

oneydiyo

Balkondan bir şey silkelemek kanunlarımıza göre suç, hapis cezası var 6 aydan başlıyor. Şikayet edin uzlaşmada halledersiniz, bu korku ona ömür boyu yeter :)

panik-anne

Teşekkürler başkan. aklımızda bulunsun :)

dr.d

Hahaah 9 numaraya bayıldım. Yanaklarını sıkıcaksın :D

gamzeben

Üstteki komşumuz sürekli bizim balkona çarşaf vs birşeyler silkeliyor. Her gün yeni bir şey buluyorum balkonda, yenmiş gofret ambalajı, öbek öbek saç, yeşil kuru boya kalemi gibi. Dün sabah yine silkelendiğini görüp, geçen gün balkona düşen yeşil boya kalemini de alıp yukarıya çıktım. İlk önce kalemin onlara ait olup olmadığını sordum ve kendilerinin olduğunu onayladılar. Silkelenmemelerini rica ettiğimde kesinlikle silkelenmediklerini ve iftira attığımı söylediler. Ee kalem kimin diyorum bizim diyor, peki silkelenmediyseniz nasıl düştü diyorum, bizi suçlayamazsın diyor. Sonra baktım iş inada biniyor, silkelenmeyin lütfen deyip aşağıya inerken beni çok anlayışsız bir komşu olduğuma dair laf sokuyordu. Öyleyimdir dedim. Allah sabır verdi neyseki.

oneydiyo

Balkondan bir şey silkelemek kanunlarımıza göre suç, hapis cezası var 6 aydan başlıyor. Şikayet edin uzlaşmada halledersiniz, bu korku ona ömür boyu yeter :)

gamzeben

Evet biliyorum, zaten inkar ediyorlar. Apartman yöneticisine söyledim. O günden beri şimdilik ses yok. Tekrarlarsa yaptırım uygulayacağım.

gencfbli_07

Benim de üst komşum tamirci her yaptığı tamirde dikkatsiz davranıp seslerle rahatsız ediyor. Alt komşumuz da öfke kontrol problemi olan bir kadın ve her ne yaparsa yapsın bağırıyor.

Görüş Bildir