Yakın Gelecekte İklim Krizinin Yol Açacağı Ürkütücü Tabloyu Gözler Önüne Seren Bu Yazıyı Mutlaka Okumalısınız!

-

Artık iklim gerçeklerinin yalnızca "küresel ısınma" veya "iklim değişikliği" olarak tanımlanamayacağı bir noktadayız...

Kaynak: https://twitter.com/TunaEmren/status/115...

Lafı daha fazla uzatmıyor ve sözü meydana gelebilecek büyük felaket ile bu konuda en kısa sürede ne gibi önlemler almamız gerektiğini Twitter'da bizlerle paylaşan Tuna Emren'e bırakıyoruz.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

31. 

32. 

33. 

34. 

35. 

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bay-mavi

Hiçbir canlı insan kadar kendi kendini yok etmekte başarılı olamaz, çünkü insan umursamaz! bu insanoğlu gırtlağa kadar çöp gelmedikçe, evi barkı ailesi yok olmadıkça ve ciddi derecede can derdine düşmedikçe anlamaz, anlayamaz. Onun için siz kendi ahlaki değerlerinize ve vicdanınıza göre mümkün olduğunca çevreyi korumaya özen gösterin, kendi çocuklarınıza bunun eğitimini verin ki en azından vicdani olarak rahat edin yoksa zaten hepimizin bildiği gibi herhangi bir felaketin yaşatacağı son kaçınılmaz...

ahmet.burma.9

Bence bireysel olarak sorumluluk sahibi olsak da toplumsal olarak bu problemin üstesinden gelebileceğimize inanmıyorum. Sebebi ise insan egosunun var olan her şeyin kendisi için yaratıldığını düşünmesi ve kendini bu yaradılış piramidinin en üstünde görmesi. Geriye dönüp son birkaç bin yıla baktığımız zaman çok az bir zamanı barış içerisinde geçirmişiz. Daha kendimizle bile anlaşamıyoruz. Dinlere, milletlere, ırklara, soylara, ailelere ayrılmışız. İnsanlık olarak böyle muazzam bir sorunun (hem de kendi yarattığımız) üstesinden gelmemiz bence mümkün değil.

gamzeyavuzer

"Hayvanlar, bulunduğu çevreye kendini adapte ederek yaşarlar. Virüsler ise çevresini kendisine göre adapte ederek yaşarlar. Bu durumda insanlar aslında virüstür." sanırım böyle bişeydi doğru hatırlıyosam.

larabella

Ufak bile olsa bir şeyleri değiştirme çalışalım

larabella

2100 de ben çoktan ölmüş olurum diyen beyinsizler ve para uğruna herşeyi yapabilecek vicdansızlar durdurmadığımız sürece işler asla iyiye gitmeyecek.

Görüş Bildir