Görüş Bildir
Haberler
Vural Çelik Kalp Krizi Geçirdi

Vural Çelik Kalp Krizi Geçirdi

Fatih UZUN
21.06.2014 - 17:26

Geçtiğimiz yıllarda ATV ekranlarında yayınlanan Avrupa Yakası dizisinde Kubilay rolüyle tanınan ünlü oyuncu Vural Çelik kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Vural Çelik son olarak Seksenler dizisinde rol aldı.

Dün gece kalp krizi geçiren sinema , tiyatro ve dizi oyuncusu Vural Çelik, yoğun bakıma alındı. Edinilen bilgiye göre, tek damarı tıkalı olan Çelik Acıbadem Hastanesi'nde anjiyo oldu.

Vural Çelik'in sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.

Vural Çelik kimdir?

Vural Çelik (d. 18 Mart 1973, Ankara), Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur.

1973 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Aslen Ordu'ludur. Ortaokul-lise çağında herkesin taklitlerine güldüğü, desteklediği bir öğrenciydi. Bir arkadaşı, Levent Kırca Tiyatrosu'na gazete ilanıyla oyuncu arandığını söyledikten sonra 1989 yılında başvuru yaptı ve kabul edildi. Levent Kırca Tiyatrosu'ndan sonra Yasemin Yalçın'ın tiyatrosuna girdi. Orada sanat yönetmeni olan Selahattin Taşdöğen'in yardımcılığını üstlendi. Selahattin Taşdöğen vasıtasıyla Necati Akpınar'la tanıştı. Necati Akpınar'ın yanında organizatörlüğü öğrenmeye başladı. Daha sonra Yılmaz Erdoğan ile tanışarak BKM oyuncusu olarak çalıştı.

Avrupa Yakası dizisinde Kubilay Peynircioğlu ve Gülenay Peynircioğlu karakterini canlandırdı. En son oynadığı oyun şu anda yayınlanan 'Seksenler' dizisidir.

Rol aldığı tiyatro oyunları

Bana Bir Şeyhler Oluyor

Sen Hiç Ateş Böceği Gördünmü

Filmografi

Her Şey Çok Güzel Olacak (1998) - Bardaki Genç

G.O.R.A (2003) - Muhasebeci

Organize İşler (2005) - Kumarhane Müdürü

Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım (2007) - Erdem

Beni de Götür (2010) - Ahmet

CNNTürk

Kaynak: http://www.cnnturk.com/haber/turkiye/...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0