Vizelerin Ha Kalktı Ha Kalkacak Haline Diyecek Bir Çift Lafı Olan 18 Kişi

7.4bPAYLAŞIM

AB Komisyonu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vizelerin kaldırılması yönünde tavsiye kararı aldı. Ancak Türk vatandaşlarının Schengen ülkelerine vizesiz seyahat etmesi için Ankara'nın beş kriteri daha yerine getirmesi gerekiyor. Henüz kesin bir şey olmasa da sosyal medya bu konuyu gündem yapmaktan geri kalmadı. İşte vize konusuyla ilgili derlediğimiz ilginç tweetler:

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
unknown_member

ben vize olsaydım kalkmazdım.

cxa1191s

Yıllardır yeşil pasaportum var, Avrupaya en yakın çanakkaleye kadar gittim orası içinde pasaport gerekmedi. Çok sevinmeyin, önce heyecan yapıyor sonra boşviiir denilip geçiyor.

katilice

akbilime 10 tl atabileyim,gerisine bakarız.

sbstnbjk

"Dünyayı gezeceğinize önce ülkenizi gezin, görün" düşüncesi nasıl bir vizyonsuzluktur kardeşim. Dünyanın diğer ülkelerini gezen insanlar sadece doğal güzellikleri, sahilleri görmeye gitmiyor. İnsanlar farklı kültürleri tanımak, dünyayı daha yakından tanımak, oralardaki yaşamları, hayat tarzlarını, farklılıkları görmek ve tecrübe etmek, kültürünü ve dünya görüşünü geliştirmek için de gidiyor. İnsan çok fazla gezmese de kendi ülkesini az çok tanır bilir. Ben Konya'da yaşarken kalkıp Kayseri'ye gitsem nolacak. Ne değişecek.

berkut-keskin

vize kalktı oh yarın gönül rahatlığıyla sabah 7 de belediye otobüsüne binip sırf başka birisi daha çok zengin olsun diye eşşekler gibi akşam 8 e kadar çalışabilirim elhamdülillah.. seve seve sömürülebilirim hiç geçmeyeceksemde 3. köprü var hamdolsun..açlıktan nefesim kokuyor ama duble yollar var verdiğine şükür.. allah cece seni başımızdan eksik etmesin uzun adam..

Görüş Bildir