Verdiğiniz Parayı Sonuna Kadar Hak Eden Birbirinden Kullanışlı 12 Ücretli Uygulama

883PAYLAŞIM

"Bir uygulamadan ne bekliyorsun ki?" diyenlere inat zamandan, emekten tasarruf ettiren ve bazen de sadece keyif veren uygulamaları aradık, taradık. Her zaman iyi uygulamalar ücretli olacak diye bir kaide yok ama paralı uygulamalar arasında en iyi olanları görün ki, paranızı yatıracağınız uygulamaları bilin istedik!

1. İlber Ortaylı'yı uygulama olarak düşünün: WolframAlpha

Bir şeyin adresini bulmak istiyorsanız Google yeterli olabilir ama sorularınıza akıllı yanıtlar arıyorsanız WolframAlpha'yı denememek olmaz. Bildiğiniz Star Trek bilgisayarı aslında, Matematik, Kimya ya da Fizik problemlerinin çözümü de onda, tarih, coğrafya ve kültür alanlarındaki spesifik sorularınızın adeta bir ansiklopedi gibi yanıtı da onda. iOS ve Android işletim sistemleri için fiyatı $2,99.

2. Artık radyolar ceplere sığdı ceplere: TuneIn Radio Pro

Dünyanın her noktasından hemen her radyo yayınına kulak vermeye yarayan TuneIn Radio uygulaması neredeyse 100.000 kanala sahip. Aslında sadece müzik dinlemek için uygulamanın bu versiyonu da yeterli fakat TuneIn Radio Pro sayesinde dinlediğiniz yayını cihaz belleğiniz el verdiğince kaydedebiliyorsunuz. Sık radyo dinliyorsanız kablosuz internetin olduğu yerlerde müziği depolayıp mobil veriden tasarruf etmek de mümkün. TuneIn Radio Pro iOS ve Android işletim sistemlerinde $9,99.

3. Herkes için modern fotoğrafçılık: Glitché

Eskiden fotoğraflara filtre eklemek eğlenceliydi fakat artık filtreler de sıradanlaştı. Daha yeni, yenilikçi ve çılgın efektleri kendi ellerinizle istediğiniz noktalara yerleştirerek fotoğraf düzenlemeye en modern noktadan başlamak isterseniz Glitché'yi deneyin, pişman olmazsınız. Zaten sudan ucuz, iOS işletim sistemi için $0,99.

4. Hem tarar hem fax çeker: Scanner Pro

Alt tarafı dosyayı tarıyor, en fazla da PDF'e çeviriyor diye düşünmeyin. Scanner Pro adeta bir İsviçre çakısı, her işe yarıyor. OCR teknolojisiyle kamernın gördüğü herhangi bir belgedeki harfleri tanıyarak onları sanki bir Word dokümanı gibi kaydedebiliyor.  Hatta ve hatta göndermeniz gereken dosyayı belirli bir ücret karşılığında fax bile çekebiliyor! iOS işletim sistemi için $3,99.

5. Herkes kendi muhasebecisi olsun diye: Money Pro

Gelir/gider dengesini en etkin şekilde sağlayabilmek zor. Money Pro bu dengeyi elinizde tutmanızı sağlıyor, kredi kartı, vadesiz/vadeli hesaplarınızın takibine dek kontrol sizde. Ödenecek faturaların takibini de yapabilirsiniz, harcamalarınızı grafiksel olarak göz önünde tutarak birikim yapmanın en etkin yollarını bulabilirsiniz. Kısacası içinde para olan her şey için Money Pro bir çözüm sunuyor. Edilecek tasarrufun boyutuna göre $4,99 kabul edilebilir seviyede.

6. Sporunuzun değerini bilin: Runstatic PRO

Koşmayla ilgili gerçek anlamda her şeyi takip edebileceğiniz bir uygulama Runstatic PRO. Her şeyi derken abarttığımızı düşünebilirsiniz, giydiğiniz ayakkabının durumunu kaydederek ne zaman özelliğini yitireceğini dahi hesaplayabiliyor. Önceki kayıtlarınızla karşılaştırarak sizi size rakip ediyor ve arkadaş ekleme özelliğiyle hangi arkadaşınız nerede, ne kadar koşmuş hepsini listeliyor. Forma girmenin zamanı geldi diyorsanız, iOS ve Android işletim sistemleri için fiyatı $4,99.

7. Hem sade hem kullanışlı, podcast alışkanlığı için birebir: Pocket Casts

Yürürken, çalışırken, kimi zaman uyurken bile öğrenmeye devam etmek için podcast dinlemek en iyi yöntemlerden biri. Asıl problem sade ve kullanışlı bir uygulama bulmakta, Pocket Casts bu sorunu ortadan kaldırıyor. Podcast içeriğinde konuşma sesleri az mı geliyor? Ayarı var. Biraz dinleyeyim fakat kendi kapansın diyorsunuz, onun da ayarı var. İndirin, dinleyin ve öğrenin. Pocket Casts hepsi için yeterli. iOS ve Android işletim sistemlerinde, $4,99.

8. Bulunduğunuz noktanın hava durumunu öğrenin: Dark Sky Weather

Şehrinizin ya da bölgenizin hava durumunu değil, tam olarak bulunduğunuz yerin hava durumunu, yağış ihtimallerini öğrenmek için Dark Sky Weather birebir. Sunduğu detaylı verileriyle yağmura çamura hazırlıksız yakalanma ihtimalini ortadan kaldıracak. iOS işletim sistemi için fiyatı $3,99, Android kullanıcıları daha şanslı, $2,99.

9. Photoshop keskinliğinde arka plan temizleyin: Exacto

Birbirinden farklı arka planları istediğiniz fotoğrafa ekleyebilmek ve bunları piksel keskinliğinde gerçekleştirmek için Exacto'yu deneyebilirsiniz. Uygulama kolaylık yaratmak için tasarlandığından istediğiniz kadar geriye alma opsiyonu ya da uygulama kapandığında otomatik kaydetme özelliği de var. iOS işletim sistemi için $2,99.

10. Göklerden gelen bir hayat vardır: Star Walk 2

Astronomik veriler karışık gelebilir, Star Walk 2 sizin baktığınız yerde bu verileri en anlaşılır biçimde sunuyor. Gökyüzü haritası, yıldızlar, gezegenler ve hatta meteor yağmurlarıyla ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi arttırılmış gerçeklik heyecanıyla sunuyor. Göklere meraklıysanız telefonunuzu göğe çevirin ve deneyin, iOS ve Android işletim sistemleri için $2,99.

11. Hiçbir veriyi kaybetmeyin: My Backup Pro

Telefon değiştirmenin ter döktüren yanı verileri taşımak ve bunun da en önemli kısmı verileri tam ve doğru olarak taşımak. My Backup Pro'yla verilerinizi ister bir hafıza kartına ister buluttaki alanınıza taşıyın. Buradaki "veri" kavramı da tahmin edilemeyecek genişlikte, My Backup Pro playlistlerinizi, alarmlarınızı ve arama kayıtlarınızı dahi transfer etmeye olanak sağlıyor. Android işletim sistemi için $6,99.

12. Sanatı oynayabilir miyiz? Tabii: Monument Valley

Sürreel bir dünyada göz yanılmalarına karşı mücadele ederek oynarken zihninizi eğitmek ve bunları özenle hazırlanmış grafiklerle gerçekleştrmenin uygulama hali Monument Valley. Tatlı çabuk bitmesin diye küçük kaşıkla yer gibi, oyun bitmesin diye azar azar oynama isteği uyandıracak, iOS ve Android işletim sistemleri için $3,99.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
allfather

Nova launcher. Solid Explorer. Unified remote control. My player pro. Spotify. Framed (oyun). Greenfy. Bazı oyun ve ikon paketleri. Bu saydıklarım yukardakilerin çoğundan daha az fiyata sahip.

darth-jar-jar

dark sky weather türkiye'de kullanılamıyor. yazıyı hangi siteden çevirdiniz de getirdiniz bu sefer

cerki

dolarrrr

cglrclk

Exacto leş

kamurr

böyle içeriklerin daha fazla olması dileğiyle

Görüş Bildir