Yurt Dışında Nerede Okuman Gerektiğini Söylüyoruz!

1.2bPAYLAŞIM

Evet söylüyoruz, hadi teste :)

1. Önce seni biraz tanıyalım: Yalnız kaldığında genelde ne yaparsın?

Müzik dinlerim
Kitap okurum
Ders çalışırım
Dizi veya film izlerim
Bir şeyler yazarım veya çizerim
Spor yaparım

2. Bu kavramlardan hangisi senin için daha önemli diye sorsak sana?

Aile
Başarı
Aşk
Para

3. Biraz gelecek planlarına bakalım: Kendini ileride nerede görüyorsun?

Kendi şirketimin patronu olarak
Büyük bir şirkette yüksek bir pozisyonda
Kendi mekanımı açmış olarak

4. Hadi konumuza gelelim: Neden yurtdışında okumak istediğini merak ediyoruz!

Kariyerim için daha iyi olacağını düşünüyorum
Ailemden uzaklaşmak, daha özgür olmak için
Yurtdışında yaşamak istediğim için

5. Peki gerçekten yurtdışında yaşayabilecek cesareti ve gücü kendinde görüyor musun?

Elbette, görmesem bu testte işim ne
Emin değilim, zaman gösterir her şeyi
Aslında kendime hiç güvenmiyorum

6. Diyelim ki yurtdışına okumaya gittin, Tükiye'de en çok neyi özlerdin?

Yemekleri
Ailemi
Arkadaşlarımı
Sokaklarını

7. Özlememek gibi bir ihtimal yok tabii ki, ama yaşamaya da devam etmek zorundasın. Diyelim ki seni ziyarete geldik okuduğun yere; seni büyük ihtimalle ne yaparken buluruz?

Kültürel geziler yapıyorumdur.
No ben, no party!
Farklı yemekler deniyorumdur.
Dersteyimdir kesin, ya da sınava çalışıyorumdur.

8. Son olarak, yurtdışında okuduktan sonra uzun süreli kalmayı düşünüyor musun?

Kesinlikle düşünüyorum.
Hayır düşünmüyorum.
Daha tam karar verebilmiş değilim.

Almanya!

Bize verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle Almanya’da okumalısın! Son derece kariyer odaklı ve çalışkan bir insansın. Kendini en güzel geliştirebileceğin ve tam anlamıyla kendini bulabileceğin yer net Almanya! Yine de içinde hafif de olsa korkuların var gibi. Ama korkma: Hayallerini erteleme! Yurtdışında okuma hayaline giden ilk adımı Akare ile at. Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ile dünyanın dört bir yanındaki okullar hakkında istediğin her türlü bilgiye ulaşabilir, hatta fuara özel burs olanaklarından yararlanabilirsin! Daha fazlası için buraya tıklamaya ne dersin?

Amerika Birleşik Devletleri!

Verdiğin cevaplara göre sen Amerika’da okumalısın! Özgürlüğüne inanılmaz düşkünsün. Durum bu olunca da özgürlükler ülkesi Amerika’dan daha uygun bir yer düşünemiyoruz sana. Orada istediğin her şeyi bulacak ve hayatının en güzel dönemlerini yaşayacaksın. Yine de içinde hafif de olsa korkuların var gibi. Ama korkma: Hayallerini erteleme! Yurtdışında okuma hayaline giden ilk adımı Akare ile at. Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ile dünyanın dört bir yanındaki okullar hakkında istediğin her türlü bilgiye ulaşabilir, hatta fuara özel burs olanaklarından yararlanabilirsin! Daha fazlası için buraya tıklamaya ne dersin?

Avustralya!

Verdiğin cevaplara göre sen Avustralya’da okumalısın! Çünkü son derece rahatına düşkün ve sıcak kanlı bir insansın. E durum bu olunca da sıcak insanların ülkesi Avustralya’dan daha güzel bir yer olabilir mi senin için? Fakat yine de içinde hafif de olsa korkuların var gibi. Ama korkma: Hayallerini erteleme! Yurtdışında okuma hayaline giden ilk adımı Akare ile at. Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ile dünyanın dört bir yanındaki okullar hakkında istediğin her türlü bilgiye ulaşabilir, hatta fuara özel burs olanaklarından yararlanabilirsin! Daha fazlası için buraya tıklamaya ne dersin?

İngiltere!

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle İngiltere’de okumalısın! Bir kere sen son derece mantıklı ve idealist bir insansın. Durum bu olunca da hayatının her alanında başarı daima seni buluyor. İşte tam da bu yüzden kariyer ülkesi İngiltere senin için en uygun yer! Fakat yine de içinde hafif de olsa korkuların var gibi. Ama korkma: Hayallerini erteleme! Yurtdışında okuma hayaline giden ilk adımı Akare ile at. Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ile dünyanın dört bir yanındaki okullar hakkında istediğin her türlü bilgiye ulaşabilir, hatta fuara özel burs olanaklarından yararlanabilirsin! Daha fazlası için buraya tıklamaya ne dersin?

Kanada!

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle Kanada’da okumalısın! Kibar, insan sevgisiyle dolu ve son derece iyimser bir insan olduğun için Kanada’dan daha çok mutlu olacağın bir yer düşünemiyoruz! Fakat yine de içinde hafif de olsa korkuların var gibi. Ama korkma: Hayallerini erteleme! Yurtdışında okuma hayaline giden ilk adımı Akare ile at. Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ile dünyanın dört bir yanındaki okullar hakkında istediğin her türlü bilgiye ulaşabilir, hatta fuara özel burs olanaklarından yararlanabilirsin! Daha fazlası için buraya tıklamaya ne dersin?

İtalya!

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle İtalya’da okumalısın! Bir kere sen sadece sürekli okuyayım kafasında biri değilsin! Okumak elbette önemli senin için, ama aynı zamanda kendini sanatsal alanlarda da geliştirmek ve ruhunu beslemek senin için ayrı bir değere sahip. Bu yüzden de ruhunun en derinliklerine dokunacak ülke kesinlikle İtalya! Fakat yine de içinde hafif de olsa korkuların var gibi. Ama korkma: Hayallerini erteleme! Yurtdışında okuma hayaline giden ilk adımı Akare ile at. Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ile dünyanın dört bir yanındaki okullar hakkında istediğin her türlü bilgiye ulaşabilir, hatta fuara özel burs olanaklarından yararlanabilirsin! Daha fazlası için buraya tıklamaya ne dersin?

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Seni Bekliyor!

Detaylar için tıklayınız.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

Kanada!

elif-ozdemir35

güney kore çıkanı döverim sjjsjsjsj

selin-yazici4

ingiltere

ismail-gumus2

abd:)

Gizli Kullanıcı

Kanada :D

Görüş Bildir