Görüş Bildir
Haberler
Uzman Çavuşa İftira Atan Doktor, Meslekten İhraç Edildi

etiket Uzman Çavuşa İftira Atan Doktor, Meslekten İhraç Edildi

Muğla'da 14 Mart'ta, bir uzman çavuşla aralarında yaşananlarla gündeme gelen doktor T.T. memurluktan ihraç edildi

İçeriğin Devamı Aşağıda

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinde bir uzman çavuşla aralarında yaşananlarla gündeme gelen doktor T.T. memurluktan ihraç edildi.

Olaya ilişkin Sağlık Bakanlığınca görevlendirilen müfettiş tarafından yürütülen idari soruşturma tamamlandı.

Müfettiş raporunun ardından T.T. memurluktan ihraç edildi. İhraç yazısının T.T'ye tebliğ edildiği öğrenildi.

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acil servisinde görevli doktor T.T. ile 14 Mart'ta hastaneye apandisit şüphesiyle tedaviye gelen Jandarma Uzman Çavuş A.A. arasında tartışma çıkmış, A.A'nın doktoru darbettiği öne sürülmüştü.

Olay sonrasında A.A, hakkında adli ve idari işlem başlatıldığı için tedbiren görevinden uzaklaştırılmıştı. Soruşturma kapsamında olay mahallinin güvenlik kamerası kayıtları ayrıntılı şekilde incelenmiş ve dosyadaki tüm delillerle birlikte değerlendirilerek A.A. görevine iade edilmişti.

Uzman çavuşun elinden evrak almaya çalıştığı güvenlik kamerasında görülen T.T. hakkında ise idari soruşturma başlatılmıştı.

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ soruşturmasında adı geçen doktor T.T. 2 ay açığa alınmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
585
102
50
36
31
14
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Alpex

Hem bir uzman çavuşu, hem de koskoca bir meslek dalını zan altında bıraktı. Dilerim ki kapı kapı iş arar senelerce. Verilebilecek en ama en iyi ceza bu olur... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Oh ohh sevindim

Mehmet Göreli

Doktordan it gibi azar işittin de onun acısından mı diyorsun yoksa. Azarı hakeden azar eniği yapılır tabi, sen haketmişsindir.

Ayşe Haseki

Yorum yapanların çoğu zil takıp oynayacak neredeyse. Doktorlara bu öfke ve kin neden? Neyinizi elinizden aldı? Herkes gibi meslek yapmaya çalışıyor, üstelik ... Devamını Gör

Mikser

Ofkendoktorlara değil aslında. Hastaneye giden insan gergin doktorlar gergin. İki taraf birbirine insan gibi konuşmak ve muamele etmek zorundam bu davranışı ... Devamını Gör