Uyguladığı Estetik Operasyonlarla Eşini Hayalindeki Kadına Dönüştüren Plastik Cerrah

1.2bPAYLAŞIM

Eşinin fiziksel görünüşünü estetikle tamamen değiştiren plastik cerrah, yeni müşterileri için model olarak eşini kullanıyor. Miami'de yaşayan 47 yaşındaki cerrah, iki doğum yapan eşine "ince ayar yaptığını" söylüyor. Ve 43 yaşındaki eşi Anna, eşinin sayesinde kusursuz bir bedene kavuştuğunu söylüyor.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Anna, 21 yıllık evlilikleri boyunca yağ aldırma, göğüs büyütme, vücut şekillendirme ameliyatı, botoks, yanak ve dudak dolgusu, bel ve karın şekillendirme gibi sayısız operasyon geçirdi.

Anna, 21 yıllık evlilikleri boyunca yağ aldırma, göğüs büyütme, vücut şekillendirme ameliyatı, botoks, yanak ve dudak dolgusu, bel ve karın şekillendirme gibi sayısız operasyon geçirdi.
Anna, 21 yıllık evlilikleri boyunca yağ aldırma, göğüs büyütme, vücut şekillendirme ameliyatı, botoks, yanak ve dudak dolgusu, bel ve karın şekillendirme gibi sayısız operasyon geçirdi.

Anna ilk etapta eşinin tüm ısrarlarına rağmen, estetik ameliyat olmak istememiş. Fakat iki doğumdan sonra, vücudundaki değişimi görüp kararını değiştirmiş.

Şimdi sonuçlardan o kadar memnun ki; başka operasyonlara da açık.

"Philip spor arabalarını, mobilyalarımızı ve en çok da beni yeniden tasarlamayı seviyor. İki çocuktan sonra, ince ayarlarımı yapmasına izin verdim. Göğüslerimi güzelleştirdi,  belimi şekillendirdi ve yüzümün belli kısımlarına dolgu enjekte etti. Hatta karnımı da şekillendirdi, şu an karın kaslarım var."

Philip ise "Hastalara her zaman "Ne kadar iyi bir cerrah olduğumu bilmek istiyorsanız, eşime bakın." diyorum. Anna, mükemmelliğe mümkün olduğunca yakın." dedi.

.

"Biz evlendiğimizde Anna 22 yaşındaydı. Bence yaptığım ameliyatlardan sonra, evlendiğimiz halinden daha güzel şu an."

Philip, Anna ile ilk olarak 1995 yılında öğrenci iken, hastanenin hediye dükkanında karşılaştı ve ilk görüşte aşık oldu.

"Anna, düşürdüğü kartı almak için eğilmişti. Ben de o an, onun güzel bacaklarını gördüm ve bir ömür boyu ona çılgınca aşık olabileceğimi anladım." 

Çift çok kısa bir süre sonra evlendi ve Philip doktor unvanını aldıktan sonra Miami'de uygulamalara başladı. Anna, 2003 yılında ilk çocuğunu doğurana kadar estetik ameliyata hiçbir ilgi duymuyordu ve vücudundaki değişiklikleri gördükten sonra kendini çaresiz hissetmeye başladı.

"İlk çocuğumdan sonra, görünüşümün aynı olmadığını hissettim. İş yerinde Philip'e yardım ediyordum ve 60 yaşındaki kadınların estetik için eşimin yanına geldiğini görüyordum."

"Neden olmasın, diye düşündüm o an. Kendimi daha iyi hissetmek istiyordum, ayrıca Philip'in bu işi seve seve yapacağını biliyordum."

Fakat ikinci çocuğun hemen ardından 2005 yılında Anna, operasyonların başlamasına karar verdi. İlk ameliyatı göğüs büyütmeydi ve sonucundan çok memnun kaldı. 

Philip "Hamilelik dönemleri boyunca Anna'nın göğüslerinde %30-40 civarında bir küçülme oldu. Fakat ben onun istediği göğüs ölçüsüne kavuşmasını sağladım." dedi.

Anna sonuçlardan memnun kaldıkça, ameliyatların devam etmesi konusunda daha da heveslendi.

"Karın bölgesindeki yağlarını aldım ve daha kıvrak bir görünüm kazanmasını sağladım. Şimdi küçük bikinilerini giyiyor ve insanlar Anna'nın kıvrımlarına bakmadan duramıyor."

"Kalçalarını daha güzel hale getirdim. Hamilelikten sonra, kalçalarına daha dolgun bir görünüm kazandırdım. Daha da önemlisi Anna'ya cazibesini geri verdim."

Anna başladığı işi yarım bırakmak istemediği için, yüzüne de estetik operasyonlar uygulatmaya başlamış.

"Kendini geliştirmeye tamamen açık biriyim. Sonuçta bir kere yaşıyoruz."

"Bence botoks ve dolgular 25 yaş üzerindeki her kadının güzelliğini koruması için temel ihtiyacıdır. Doğal görünmek, doğal olmak anlamına gelmiyor. Ben, eşimin başarılarının bir örneğiyim ve bununla gurur duyuyorum. Daha fazla estetik ameliyata asla hayır demem, diş teli taktırmak veya saçını yaptırmak gibi bir şey benim için. Size kendinizi daha iyi hissettiriyorsa veya güzelliğinizi arttırıyorsa, o zaman yapın! "

Philip, Anna'yı sağlıklı bir beslenme programı takip etmesi için de motive ediyor. Böylece vücudunun uzun bir süre bu şekilde kalmasını sağlayabilecek.

"Estetik ameliyat size istediğiniz her şeyi yiyebileceğiniz açık bir çek vermez. Spor yapmalısınız, protein ihtiyacınızı karşılamalısınız ve düşük karbonhidrat diyeti yapmalısınız. Biz çok fazla balık yiyebildiğiniz, sebze ve sığır eti tüketebildiğiniz Paleo diyetini takip ediyoruz."

"Anna şu an çok güzel bir görünüşe sahip. Kesinlikle büyüleyici görünüyor. Müşteriler geldiğinde, eşimin çalışmalarımın bir örneği olduğunu söylüyorum. Beraber çok güzel bir çalışma yürütüyoruz diyebilirim."

Anna, eşiyle beraber çalışmaktan ve onun modeli olmaktan gurur duyuyor.

Anna ise "Estetik ameliyat çok güzel bir şey. Philip'in işini benim üzerimde uygulamasından hoşlanıyorum. Onun tasarım eşi olarak anılmaktan gurur duyuyorum." diyerek ne kadar mutlu olduğunu ifade etti.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen-of-the-alaska

ah peki

okabe-rintarou

Ala gavat

bayanb

galerinin başından beri adamın gözüme hiç çarpmadığını farkettim. Yavşak adam kendi tipini güzelleştireymiş keşke.

Gizli Kullanıcı

Adam resmen eşini craftlamış.

disi-kartal

Kadının yerinde olsam boşarım şahsen. Ben buyum arkadaş işine geliyosa yani

Görüş Bildir