Ünlülerin Cinsel Hayatlarına Dair Yaptıkları Aşırı Dürüst İtiraflarını Okurken Şaşırmanız Çok Normal

26PAYLAŞIM

Beni en çok Survivor Nagihan Karadere şaşırttı galiba!

Nagihan Karadere

Eski erkek arkadaşıyla ilgili: "Benim erkekliğim bitti, kalkmıyor benimki. Ne olur bir seferlik test edelim." teklifini "Gel bi' çalışalım" diyerek kabul ettim" demişti.

Pınar Altuğ

"Cinsellik olmadan hayat olur mu? Asla olmaz. Benim seksapelimi ön plana çıkarıp bununla iş yapmıyor olmam, ruhumun öyle olmadığı anlamına gelmiyor. Cinsellikle bir şeyleri ele geçirmeyi ucuz buluyorum. Bir de mahrem olmayı seviyorum."

Ajda Pekkan

"Seks benim için çok geri planda kalıyor. Yapılacak önemli işlerim var. Sevişmek aklıma bile gelmiyor. Şimdi aklım fikrim evimde. Yeni bir ev almak istiyorum." (1990)

Ahu Tuğba

"İş adamı Mete Has'la bir ilişki yaşadım. Çocuğu aldırttıktan sonra da 'iki aydır seks yapmıyorum diye beyanatta bulundum' Ben 16 yaşındaydım, O 42 yaşındaydı. Adı gibi mertti, delikanlıydı. Hala da onun sevgisiyle yanıyorum. İlişkimize bütün bürokratlar ve Başbakanlık yapmış devlet büyükleri de şahittir. Yaşadığımız büyük bir aşktı."

Uğur Arslan

"Annemin iddiasına göre bir kız çocuk ne kadar bakireyse, erkek de bakir olmalıdır evlenene kadar. Ben bundan dolayı üniversite yıllarıma bakir olarak geldim ve üniversite bitene kadar da cinsel bir ilişki yaşamadım. Okul bitince sadece bir kız arkadaşım oldu ve onunla yaptığımız tek şey el ele tutuşmak ve bir kere öpüşmek oldu. Yani cinselliği yaşayamadım. İlk tecrübem dolayısıyla çok kötü oldu, anlamadım bile. İkinci deneyimim de oldu bittiye geldi ve yine yaşanmadı. Üçüncüde ancak cinsellik gerçekleşti."

Mehmet Coşkundeniz

"Benim kuşağımda konuşma yoktu. Mahallede mahallenin ağabeylerinden öğrendik, ağzımızın suyu aka aka dinlerdik onları. Ben taşrada büyüdüm. 17-18 yaşında mahallenin ağabeyleri alıp seni randevu evine götürür, orada başarısız olursun çünkü karşındaki profesyoneldir. Ben geneleve gitmedim ama ben bunu aynı mahallede oturduğum benden yaşça büyük bir kadında yaşadım ve çok korktum başarısızlıktan. Bir anda her şey oldu bitti."

Kerem Alışık

"20'li yaşlarda cinselliği yaşadım, ilk flörtümü de o yaşlarda yaşadım. Benim ilk cinselliği öğrendiğim, daha doğrusu yaşadığım kişi Fahriye Abla gibi bir kadındı. O dönemin en ünlü cinsel ilişki yıldızıydı, aynı mahallede oturuyorduk. Bir gece mahallede otururken yürüyerek önümden geçti, o zaman çok meşhurdu. Benim kim olduğumu öğrendi, beni kahveye çağırdı... Öyle yaşadım."

Tuğba Ekinci

"Cinsel hayatta sorun çıkarsa ve kötü bir cinsel hayat söz konusuysa o ilişki yürümez. Benim hayatıma bakımsız bir erkek giremez. Ya sporcu ya oyuncu olmak zorunda. Kasları olmayan bir erkeğe erkek demiyorum. Erkek dediğin kamyon gibi olacak."

Seray Sever

"İlk cinsel deneyimimi 21 yaşında evlendiğim ilk eşimle yaşadım. Biz aile olarak bakireliğe çok önem verirdik. Bu nedenle ilk cinsel deneyimimi de evlenince yaşadım."

Asena

"Yatakta bir numarayımdır, adamın aklını başından alırım. Yatak odasında çılgınlık yapmak gerekirse revü kızlarını bile getiririm. Benim yanımdaki adama bakıyorlarsa mutlu oluyorum. Bir yere gideceksek onu kendi ellerimle süslüyorum.''

Bu içerikler de ilginizi çekebilir

Eski Survivor Yarışmacısı Nagihan'ın Programda Yaptığı Cinsel İlişki İtirafı Ağzımızı Açık Bıraktı! - onedio.com
Eski Survivor Yarışmacısı Nagihan'ın Programda Yaptığı Cinsel İlişki İtirafı Ağzımızı Açık Bıraktı! - onedio.com
Gördüğünüz Andan İtibaren Gençliğinizden 15 Yılı Çalıp Götürecek Birbirinden Acayip Görseller - onedio.com
Gördüğünüz Andan İtibaren Gençliğinizden 15 Yılı Çalıp Götürecek Birbirinden Acayip Görseller - onedio.com
Sibel Can'ın Balkondaki Çıplak Fotoğraflarını Çeken Paparazzinin O Kareleri Nasıl Yakaladığını Öğrenin - onedio.com
Sibel Can'ın Balkondaki Çıplak Fotoğraflarını Çeken Paparazzinin O Kareleri Nasıl Yakaladığını Öğrenin - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deliboran

# Ahu Tuba 16 yaşında hamile kalmış, çocuğu aldırmış. Adam 42 yaşında iş adamıymış, Ee bu kadın resmen istismara uğramış ama maşallah “çoh eyi adamdı” tadında açıklama yapıyor! ayrıca Başbakanlar ve devlet görevlileri de resmen olaya seyirci kalmışlar! İyi bok yemişler!

filiz1.

O KADAR DA ERKEN BAŞLAMAMIŞLAR.

irem0727

Cinsellik utanılacak bir durum değil. fakat, halka açık olarak konuşulacak bir durum da değildir. Mahremiyetini gözler önüne sermek ile cool olunmuyor 👎🏻

telliogullarindan_seferiogulla

Abartmadığın sürece konuşursun .

Görüş Bildir