Ünlü Şef Danilo'yu Kendine Deli Divane Aşık Eden Tuğçe Altınbilek Tam Bir Karadeniz Kızı Çıktı

12PAYLAŞIM

Hepimizi ekrana kilitleyen Masterchef'in sempatik tavırları ve sevimli aksanıyla dikkat çeken jüri üyesi, dünyaca ünlü İtalyan şef Danilo Zanna aşkı ülkemizde bulanlardan. Yabancı damat Danilo Şefin sıcacık çekirdek ailesini ve Türk eşi Tuğçe Demirbilek'i tanımak istiyorsanız sizi şöyle alalım.

Danilo Şefi çoğu kişi Masterchef ile tanısa da biz onu ilk olarak "Elin Oğlu" programıyla ekranlarda gördük.

Birbirinden tatlış yabancı damatların yer aldığı eğlenceli bir programdı.

İtalya'da doğup büyüyen Danilo, bir arkadaşının davetiyle Türkiye'ye gelerek şimdi eşi olan Tuğçe Demirbilek ile tanışıp aşık oluyor.

Birkaç günlük tatil için gelen Danilo aşkı bulunca kalıcı olmuş tabii :)

Peki kim bu Tuğçe Demirbilek? Kendisi 20 Mart 1981 tarihinde dünyaya gelmiş bir Karadeniz kızı.

Ee biz kız tarafıyız o zaman.

Aslen Giresunlu olan Tuğçe Demirbilek'in mesleği veya eğitim hayatıyla ilgili bir bilgiye ulaşamadık ne yazık ki. Ancak kendisi kişisel gelişim, yoga ve meditasyonla oldukça ilgili ve kendini bu konularda geliştiren biri.

Sosyal medya hesaplarında bu konulardaki tavsiyelerini görebilirsiniz.

Danilo İstanbul'a birkaç gün gezmek için gelmiş. Arkadaşlarıyla katıldığı bir fasıl gecesinde Tuğçe Demirbilek ile tanışmış ve tanışır tanışmaz da aşık olmuş.

Masal gibi değil mi?

Birkaç sene uzaktan ilişkilerine devam eden çift 2012 yılında dünyaevine girdi.

Karadenizli bir kızı almak kolay değil tabii. Katıldığı bir programda evlenme sürecini anlatan Danilo, ailesinin gelip Tuğçe'yi istediğini ardından da tuzlu Türk kahvesi içtiğini eklemeden geçmiyor.

Evlilikten sonra çiçeği burnunda çift, beraber dünyayı gezmeyi hayal ederken Tuğçe Demirbilek oğulları Tibet'e hamile kalınca İstanbul'da kalmaya karar vermişler.

Aslında Danilo Şangay'a gitmek istiyormuş ama eşi hamile kalınca Çin yemeklerine ve kültürüne alışmak onun için zor olabilir diye Türkiye'de kalmaya devam etmişler. Artık Tuğçe Hanım Danilo'yu kendine nasıl deli divane aşık ettiyse... Tam bir Karadeniz kurnazlığı, değil mi?

Türkiye'ye yerleşen ve burada bir aile kuran Danilo, ilk önce Türk ve İtalyan mutfağını harmanladığı bir pizzacı açmış. Daha sonra şov dünyasına giren ünlü şef Türkiye'ye iyice alışmış.

Hatta eşi ve oğlu İtalya'ya yerleşmek istese de o Türkiye'de kalmakta ısrarcıymış.

Sosyal medyada sık sık paylaştıkları fotoğraflarla mutluluklarına şahit olduğumuz bu sımsıcak aile, bir ayrılıp bir barışan çiftlerle dolu ünlüler dünyasında alışık olmadığımız türden. Umarım aşkları ve mutlulukları hiç zarar görmez.

Siz neler düşünüyorsunuz Danilo ve eşi Tuğçe hakkında? Yorumlarda buluşalım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
the-wizard

Acun şu Elin Oğlu'nu başlatsa aslında çok iyi potansiyeli var.

kisi

Yazının herhangi bir yerinin Karadeniz kadını olması ile alakası ne, onu anlamadım.

Görüş Bildir