Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Saat 7'ye Sınav Koyan Öğretmenine Sinirlendi, Soluğu Polis Merkezinde Aldı!

14PAYLAŞIM

Üniversite öğrencileri aman dikkat! Vize ve final haftalarında ders çalışmaktan yorgun düştüğünüzü ve erken saate konulan sınavların sinir bozucu olduğunun farkındayız. Sabah saat 7'de sınav konulan sınava sinirlenen bir üniversite öğrencisi, profesörünü tehdit ettiği için tutuklandı! Hadi buyurun detaylara.

Kaynak: https://www.buzzfeednews.com/article/tan...

Florida Atlantik Üniversitesine giden bir öğrenci, saat 7'ye sınav koyan profesörü Twitter üzerinden tehdit ettiği için tutuklandı.

Finalini sabah saat 7'de yapacağını söyleyen profesöre sinirlenen 20 yaşındaki Rafael Decomas, "Bu lanet adamı öldüreceğim artık. Bu da planlı cinayetimin itirafı." diye tweet atmış. "Cutie Claus" adlı kullanıcı polise şikayet edilince, bu tweet kanıt değeri kazanmış.

Kullanıcı profili ve üniversitenin veri tabanını kontrol edilerek tweeti atan kişinin Rafael Decomas olduğu anlaşılmış.

Görevliler Rafael'e polise teslim olmasını ve tweeti atanın kendisinin olduğunu itiraf etmesini söylemişler. Rafael de bu tweeti atarken kimseyi öldürmeyi planlamadığını ve bir anlık sinirle yazdığını söylemiş. Ayrıca tweeti attıktan kısa süre sonra sildiğini de eklemiş.

"Rafael okula çok uzak bir yerde yaşadığı için 7'deki sınav için 5'te kalkması gerekiyor bu yüzden de çok sinirlenmiş."

Rafael 5,000 dolar kefalet karşılığında salınmış. Polis, bu davayı hala inceliyormuş ancak yeni hiçbir gelişme bulamamış.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
colombian

rafael haklı amk ben de ünideyken çok ayar olurdum bu duruma.ula yurtta kalanı var yakın olanı var uzakta oturanı var 3 vesayetle geleni var koysana şunu en erken 10'a.

alektamovit

burada bile yazdıklarınıza dikkat edin

Görüş Bildir