Ülkemizin Ortak Derdi Misafir Çocuğuna Karşı Derin Hislerini Paylaşan 15 Sevgi Pıtırcığı

-

Hepimiz bir zamanlar ''O çocuk'' olduk. İstediğimiz her şeyi yaptırdık. Çoğu zaman sevilmedik. Sonra büyüdük bu sefer de biz misafir çocuk sevmeyen tarafa geçtik. 

Muhtemelen sonsuza kadar sürecek bu döngüde misafir çocuğuna karşı hislerini açık açık dile getiren 15 kişiyle bu içeriği oluşturduk. İyi eğlenceler. 😂

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BONUS: Hâlbuki ne kadar da masumdurlar? 😈

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan_isildak

Nereye gitsem peşimden geliyo, ağlaya zırlaya benim terliklerimi istiyo, bulaşık makinası ve dolapların kapaklarını kurcalıyor derken gittim yemek masasına oturdum, geldi yanıma maymuncuk gibi bana bakıyo tipitip, döktüm elime kara biberi sonrada tüm sihrini üfledim suratına.. paha biçilmez anlardan biridir.. 92-93 yılı falan olabilir.

brcck

Size bir anımı anlatayım. Tahminen ben 9-10 yaşlarındayım. Misafir çocuğu da 5-6 yaşlarında. Anneannemdeyim. Komşu çocuğunu alır ve gelir. Zaten pencereden falan görüyorum, sevmiyorum veledi; hem aptal hem yaramaz. Annesi içeride oturuyor, bu benim bulunduğum odaya geldi. Karıştırmadığı yer kalmadı. Koltukların tepelerinde geziyor, dolaplara tırmanıyor. "Dur, çüş" falan da anlamıyor. Gittim annesine "çocuğunuza sahip çıkın elimden bir kaza çıkacak" tarzı bir şeyler söyledim. Bu arada aşırı sinir yükleniyorum. Kadının umrunda değil. Tabii ki o mutlu son... Ben çocuğu evire çevire dövdüm, duvardan duvara vurdum, ağzını yüzünü kırdım. Rahatladım. Kanlar içerisinde annesine teslim ettim. Anneannem mahcup oldu ama kadın "olsun n'olcak bize de bekleriz abla" deyip gayet normal bir şekilde ve gülümseyerek gitti. Giderken bana da veda etti, sıradan bir misafir gibi. Hayatımda gördüğüm en umursamaz annedir kendisi. Neyse, sonuç olarak ben tüm sinirimi, stresimi atmıştım ama siz yapmayın :)

bayan-kahkaha

internet şifresini isteyenler...

hitlerhayrani

Bir yazılımcı için durumu düşünün bir de -_- Sürekli elde pc veya tablet olduğundan misafir piçi oyun oyun diye ağlar anası babası da biraz çocuğa da oynat der. Oyuncak mı lan bu amk dingilleri ? bi zarar verse aylarca süren emeklerime nolacak o cihazdaki ? Gerçi bu yaşta kimse bir şey diyemiyor yaşasın büyümek.

asli.unsal2

Ben şu manyağı salıyorum bahçede üzerlerine :D

Görüş Bildir