Twitter'ın Sevilen Hesabı Adanacity'den En Az Adana Kadar Sıcak 15 Paylaşım

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

Birçoğumuz gitmesek de görmesek de Adana'nın ne kadar kendine has bir yer olduğu konusunda hemfikiriz. Bu güzel şehrimizde o kadar ilginç olaylar oluyor ki bir haber bülteninde bile şehri duymadan "Kesin Adanadır." diyebiliyoruz. Durum böyle olunca Adanalılar sosyal medyada da boş durmamış ve Adanacity isimli bir hesap açmış. Biz de bu hesabın en eğlenceli paylaşımlarını derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gaddemit

Çukurova Üniversitesi'ni kazandığında tedirgin bir şekilde buraya gelen, mezun olduktan sonra bu şehri nasıl terkedeceğini düşünen çok arkadaşım oldu. Adana insanı sıcaktır arkadaşlar. Öyle otobüse binmeye çalışan yaşlıya oturdukları yerden göz ucuyla bakmazlar. Kalkar yardım ederler. Adana'da şuraya nasıl giderim diye sorduğunuzda sizi gideceğiniz yere kadar götürecek bir insana rastlamanız zor değildir. Oturduğunuz herhangi bir lokantada fazladan salataya veya içtiğiniz çaylara para ödemezsiniz. Burayı yaşamayanlar için burası çok sayko görünebiliyor (ki bir miktar saykoluk barındırmıyor denemez) ama yaşayanlar için gittiği her şehri Adana'yla kıyaslama isteği uyandırır :D

darkwins

-Nerelisin dostum +Adanalıyım -Vay karşiim güneşe sıkıyon mu ?.. Amk o kadar sıktı ki bu espri bir gün güneşe değil bunu söyleyene sıkacam !

nigga.lover

karafatmaağ evren sitesiiğğ mavi bulvar pınar mahallesiiğğğ

bulmayinlanbeni

Özüyle konuları işlese çok daha keyifli olacakken absürt komedi yapıcam diye çoğu zaman saçmalayan hesap.

lunakimou

En çok duyduğum söz "sen hiç Adanalılara benzemiyorsun" oluyor. Oysaki bir ortam olsa aboov! Nasıl Adanalıyım hem de...

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

AdanaTwitter
Görüş Bildir