Twitter'ın Mizah Rüzgarı Haftamızı Şenlendirdi! En Komik 18 Görselli Paylaşım

 > -

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
animekizi

#14 komiktii

namboon_trbl1

17 :((

sumy

3. tweet çok saçma . Bi partinin ya da kurumun maruz kaldığı suçlamayı tüm dünyadaki bu olaylardan haberi bile olmayan müslümanlar üzerine yüklemekte nedir? o partiye ya da kuruma mensup olmayıp müslüman olanlar yok mu bizim ülkemizde.

wednesday-addams

#13 te ne demek istemiş ki?

Gizli Kullanıcı

Şu kadarlık fondöten sürüyorum bu kadarlık parfüm sıkıyorum bi zahmet hesabı sen öde diyen bi kız vardı. Ona gönderme yapmış D:

wednesday-addams

hmmm

sadece_melis

#3 çok başarılı bence. hemen saldırıya savunmaya geçeceksiniz siz şimdi. ki zaten anlatılmak istenen net olarak bu. sizin bu dinin mensupları olarak kaldıramayacağınız şeyler öncelikle bu yolsuzluklar, çocuk tecavüzleri vb pislikler olmalı. bu durumlarda baştakiler sözüm ona dinci diye bir çoğu kafayı kuma gömer, ama en ufak bi imaya söze gelemez o an aslan kesilir. o zaman sen de yanlış karşısında susma, o pislikleri de savunma, o zaman kimse böyle imalarda da bulunmaz zaten. bence gayet net ve başarılı mizah.

Gizli Kullanıcı

Durum savunmaya geçmeyi haklı gösteriyor. Söz konusu dinin mensubu olarak yapılan hiçbir yolsuzluğun, çocuk tecavüzünün haklı bir tarafını göremiyorum. Bunları yok saymak zaten hukuku görmezden gelmek, hukukun üstünlüğüne karşı çıkmak demektir. Anayasaya bağlı bir birey olarak beni suçu işleyen kimselerle sırf aynı dine inandığım için aynı kefeye koyman haksızlıktır. Sandığın gibi baştakiler dinci diye herkes kafasını kuma gömmüyor. İktidar gerektiği yerde eleştirilmelidir. Ancak bu şekilde kuvvetler ayrılığı ve çoğulcu demokrasi oluşturulur (tabi buna inanıyorsan). Biraz empati yapmalısın bence. Tüm inananları suçlaman yaralayıcı doğrusu.

gizolata

Bir Müslüman olarak ben de ne yazık ki #3 'e katılıyorum. İnandığımız din bize yanlışları eleştirip sesimizi çıkarmayı emrediyor ancak toplumun geneli bırak ses çıkartmayı, ses çıkaranları susturuyor. Her Müslüman aynı değil tabii. Ama toplumun genelinin durumu ortada.

Görüş Bildir