Görüş Bildir
Haberler
Türkü Akbayram Kimdir? Türkü Akbayram Kaç Yaşında ve Nereli?

Türkü Akbayram Kimdir? Türkü Akbayram Kaç Yaşında ve Nereli?

Müge Kakşi
23.04.2021 - 23:04

Bu akşam Star Tv'de Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programın sunuculuğunu ünlü sanatçı Volkan Konak yaparken her hafta birbirinden değerli sanatçılar konuk ediliyor. Oldukça ilgi gören Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı konukları da bir o kadar merak ediliyor. Bu konuklardan biri başarılı sanatçı Türkü Akbayram. Peki Türkü Akbayram kimdir? Türkü Akbayram kaç yaşında ve nereli? Türkü Akbayram hayatı ve detayları haberimizde sizlerle...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Türkü Akbayram Kimdir? Türkü Akbayram Kaç Yaşında?

Türkü Akbayram Kimdir? Türkü Akbayram Kaç Yaşında?

1986 yılında doğan Türkü Akbayram, Ayten-Edip Akbayram’ın kızıdır. 2013 yılında Serdar Çınar’la evlendi. Türkü Akbayram, aslen Gazianteplidir. İstanbul Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda yapılan düğünde Serdar Çınar’la evlenen Edip Akbayram’ın kızı Türkü Akbayram’ın nikâh şahitliğini, sanatçı Edip Akbayram’ın Antalyalı turizmci Ramazan Aslan ile Gaziantep’ten çocukluk arkadaşı Eyüp Leblebici yapmıştı.

Videoyu Oynat

Serdar Çınar-Türkü Akbayram çifti, 2019’da Lavin adındaki kızlarını dünyaya getirdi. Babasını kendine örnek alan ve onu kızı olduğu için gurur duyduğunu söyleyen Türkü Akbayram, 2018'de ‘Hiçbiri’ adındaki şarkısıyla müzik piyasasına girdi. Medyada çok ön plana çıkmayan Türkü Akbayram’ın konserden konsere koştuğu belirtiliyor.

'Akbayram' soy isminin her zaman avantajını yaşadığını ifade eden Türkü Akbayram, Edip Akbayram’ın Türkiye’de gelmiş geçmiş en önemli ve saygıdeğer insanlardan biri olduğunu vurgulayarak, ‘Türkü, Edip Akbayram'ın kızıymış' diye beni takdim ettiklerinde onur duyuyorum’ ifadelerini kullandı.

Türkü Akbayram Şarkıları

Türkü Akbayram Şarkıları
  • Hiçbiri

  • Mavi Liman

  • Sarı Gelin

  • Yiğidim Aslanım

  • Boşu Boşuna

  • Nefesim Nefesine

  • Dido

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın