Görüş Bildir
Haberler
Türkiye'nin En Büyük Elektronik Müzik Festivali: Isle of Dreams

Türkiye'nin En Büyük Elektronik Müzik Festivali: Isle of Dreams

Isle of Dreams
09.06.2014 - 18:05 Son Güncelleme: 19.06.2014 - 14:51

Avicii, Ingrosso, Afrojack, Axwell, Steve Aoki, Alesso, Paul Oakenfold ve Daha Fazlası!

Isle of Dreams elektronik müzik festivali, dünyaca ünlü DJ’leri Türkiye ile buluşturuyor. Avicii, Ingrosso, Afrojack, Axwell, Steve Aoki, Alesso, Paul Oakenfold ve daha fazlası, 5-6-7 Ağustos’ta İstanbul Sarıyer Life Park’ta olacak.

İstanbul Sarıyer Life Park’ta yapılacak olan Isle of Dreams festivali, dünyaca ünlü DJ’leri eşsiz bir açık hava festivalinde buluşturuyor. Seçkin yabancı ve yerli DJ’ler bu özel eventte beraber sahne alacaklar. 

İbiza adasının müziği ve kültüründen esinlenilerek organize edilen Isle of Dreams, festival takipçileri için elektronik dans müziğinin tüm türlerini sunacak. Wake Me Up, Hey Brother parçalarının sahibi Avicii, Swedish House Mafia üyeleri Axwell ve Ingrosso, Pitbull’un bir numaralı hit’i Give Me Everything’in prodüktörü, Beyonce ve Snoop Dog gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan Afrojack, Isle of Dreams sahnesinde yer alacak. Üç gün sürecek olan Isle of Dreams’in geniş kamp alanında ziyaretçilere iki seçenek sunuluyor: Organizatörler tarafından sağlanacak Isle of Dreams çadırları ile “festival kampı” ya da “kendi çadırını kendin getir” seçeneği. Türkiye’nin en büyük elektronik müzik festivalini kaçırmamak için harekete geçmenizi öneririz! 

Biletlere buradan ulaşabilirsiniz!

Isle of Dreams festivalinde yer alacak kesinleşmiş sanatçılar:

Ana sahne: Avicii – Ingrosso – Afrojack – Axwell – Steve Aoki – JP Candela – Paul van Dyk – R3HAB – Richard Grey– Alesso – Chuckie – Fedde LeGrand – Paul Oakenfold – Nervo – Kaz James – Pete Tong – Yaxx – autoerotique – Francesco Diaz ve daha fazlası..

İkinci sahne: Cocoon, Paradise and Sankeys plak şirketlerinin temsilcisi olduğu sanatçılar 3 gün boyunca festival alanında bulunacak. Jamie Jones – The Martinez Brothers – Richy Ahmed – Infinity Ink – Russ Yallop – Sasha – Steve Lawler – Amine Edge & Dance – Manu Gonzales – Apollonia – Onur Ozer – Andy Baxter ve daha fazlası…

Festival Programı:

1.Gün
:Above & Beyond, Ingrosso, Afrojack, Jp Candella, Paul Van Dyk, R3hab, Richard Grey, Jamie Jones, The Martinez Brothers, Richy Ahmed, Infinity Ink, Russ Yallop.

2. Gün:Avıcii, Alesso, Chuckie, Fedde Legrand, Kaz James, Pete Tong, Yaxx, Sasha, Steve Lawler, Amine Edge & Dance, Manu Gonzales


3. Gün
:Axwell, Steve Aoki, Paul Oakenfold, Nervo,Autoerotique, Francesco Diaz, Apollonia, Andy Baxter, Onur Özer

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0